סוקט AM2 יכול לתמוך בזיכרון DDR2-1066MHZ :) - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוקט AM2 יכול לתמוך בזיכרון DDR2-1066MHZ :)

T-Flash

Recommended Posts

בטח שישאיר שטח

אבל אולי הם ינצלו אותו להגדיל את הזכרון מטמון או להגדיל את מספר הטרנזיסטורים

והפתרון של בקר משולב מספיק טוב בשביל שגם תתחיל לתכנן פתרון כזה

יש לו הגבלות - בוודאי כמו לכל דבר

מה פתאום, הם ינצלו אותו בשביל להקטין עלויות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ומה עם החדשים?

הרי לאינטל יש גם 775 ו 920? או שאני טועה ו 775 הוא הכי חדש? אם כן, כמה זמן הוא כבר קיים?

775 זה הסוקט ו920 זה דגם...

ה775 קיים כבר כשנה אפילו קצת יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אז אינטל נשארים עם אותו חיבור, אותה כמות של פינים, אבל עדיין, כל פעם שיוצאת סדרה חדשה חצי מהצ'יפסטים לא תומכים [ע"ע D ואולי גם ה-Conroe] אז מה עשינו בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אז אינטל נשארים עם אותו חיבור, אותה כמות של פינים, אבל עדיין, כל פעם שיוצאת סדרה חדשה חצי מהצ'יפסטים לא תומכים [ע"ע Pentium D ואולי גם ה-Conroe] אז מה עשינו בזה?

שמע, עדיין. באינטל אתה יכול להשקיע בלוח מעולה שיתמוך להרבה יותר זמן מאשר אצל ...

מה יעוש כל אלה שהשקיעו בלוחות כמו SLIDR או משהו כזה? לא שווה להם להשקיע במעבד טוב כי אין להם יותר שידרוג אחרי הFX60...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יעשה אחד שהשקיע בלוח כמו AA8XE?

בזמנו הוא היה צ'יפסט 925XE ועלה בערך כמו ה--DR

הלוח שרד פחות מה--DR (ולא במעט - סביבות חצי שנה ויותר)

ומה יעשה מי שהשקיע בלוח מבוסס 955X או 975X אם הקונרו לא יתמוך? יקנה חדש או שלא ישדרג..

אני לא מדבר על דברי ספצפיים אני מדבר באופן כללי, אמרתי SLIDR רק כי זה לוח בכ1200 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUNG, אתה מפספס את הנקודה, כנ"ל DIGMA ואחרים...

AMD תוציא עכשיו סוקט חדש בכל פעם שיהיה מעבר לטכנולוגיה, כמו DDR II או PCI-E, ובעתיד PCI-E II. וכו...

אצל אינטל זה מתבתא בציפסט'ים, אז, אתם עדיין צריכים לשדרג לוח כמעט בכל פעם שיוצא צ'יפסט חדש ומידי פעם גם מעבד, כי חלק גדול מהצי'פסטים לא תומך במעבדים חדשים. אז ? ואם אתם חושבים ש מנסה לעשות עליכם קופה ואינטל היא צדיקה תהורה אתה טועים בגדול, הרי במשך עשרות שנים אינטל מכרה מעבדים עם ביצועים בינוניים במחירים מופקעים, לקח המון זמן עד ש נכנסו לתמונה והורידו את המחירים וגם אז זה לא מנע מהם להוציא מעבדים לא משתלמים בעליל !!! לאנשים יש זיכרון קצר וזה מקומם !!

חוץ מזה, מבחינת טכנית זה ברור שיש יותר יתרונות מאשר חסרונות לבקר זיכרון מובנה על המעבד, מבחינת ביצועים נטו, יש לו רק יתרונות.

אז נותנת לכם טובה יותר שאינטל לא מוכנה לתת (שוב, "צדיקים תמימים") אז אתם באים ומתלוננים ?

מי שלא רוצה שלא ישדרג, מאז ומתמיד להיות בחזית הטכנולוגיה היה עסק יקר מאד במחשבים, זה לא מהיום ולא מאתמול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא מבין מה ההבדל מבחינת שידרוג עם החברה משנה את הצ'יפסט (ולא מאפשרת עדכון ביוס) או משנה תתושבת.

בכל מקרה לא תוכל להשתמש בלוח הזה בעת שידרוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BUNG, אתה מפספס את הנקודה, כנ"ל DIGMA ואחרים...

AMD תוציא עכשיו סוקט חדש בכל פעם שיהיה מעבר לטכנולוגיה, כמו DDR II או PCI-E, ובעתיד PCI-E II. וכו...

אצל אינטל זה מתבתא בציפסט'ים, אז, אתם עדיין צריכים לשדרג לוח כמעט בכל פעם שיוצא צ'יפסט חדש ומידי פעם גם מעבד, כי חלק גדול מהצי'פסטים לא תומך במעבדים חדשים. אז ? ואם אתם חושבים ש מנסה לעשות עליכם קופה ואינטל היא צדיקה תהורה אתה טועים בגדול, הרי במשך עשרות שנים אינטל מכרה מעבדים עם ביצועים בינוניים במחירים מופקעים, לקח המון זמן עד ש נכנסו לתמונה והורידו את המחירים וגם אז זה לא מנע מהם להוציא מעבדים לא משתלמים בעליל !!! לאנשים יש זיכרון קצר וזה מקומם !!

חוץ מזה, מבחינת טכנית זה ברור שיש יותר יתרונות מאשר חסרונות לבקר זיכרון מובנה על המעבד, מבחינת ביצועים נטו, יש לו רק יתרונות.

אז נותנת לכם טכנולוגיה טובה יותר שאינטל לא מוכנה לתת (שוב, "צדיקים תמימים") אז אתם באים ומתלוננים ?

מי שלא רוצה שלא ישדרג, מאז ומתמיד להיות בחזית הטכנולוגיה היה עסק יקר מאד במחשבים, זה לא מהיום ולא מאתמול.

אתה צודק... אבל עדיין, לא כאלה גאונים טכנולוגיים, סבבה הם הביאו כמה הברקות כמו לשים את הבקר זיכרון על המעבד, אבל זה בגלל שאינטל שולטת בשוק ולא איכפת לה. התחיל להיות איכפת לה לא מזמן, שהם ראו שAMD תופסת נתח גדול יותר מדי חודש. אם AMD יצליחו לעשות לאינטל קרב כמו שATI עושים לNVIDIA אז רק נראה תחרות אמיתית. בינתיים עם כל הכבוד לקדמה שיש לנו היום מבחינת מעבדים זה עדיין לא תחרות אמיתית כי רוב האוכלוסיה בטוחים שמהירות השעון היא זאת שקובעת! תאמין לי שאם באמת רצו להשקיע יותר מדי, אז הם מזמן היו באים עם ארכיטקטורות חדישות כמו הPM ולא נתקעים כמה שנים על הNETBURST.

עכשיו זה לא שאני טוען שהם צדיקים תמימים אלה אני אומר שהם פשוט מאוד "שמו זין" עד לא מזמן, עד שהם ראו שמתחילה תחרות קשה. הרי למי איכםת שלא 100% השוק שלך? אז מה שיש איזה חברה שיש לה 10% מהשוק? זה לגבי ה"אינטל לא מוכנה לתת".

אז כמו שאמרתי, אתה צודק, אבל להחליף סוקט כל שנה וחצי מתחיל להציק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...