צורב טיאק W540E - למה מהירות הקריאה לא מגיעה למקסימום? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורב טיאק W540E - למה מהירות הקריאה לא מגיעה למקסימום?

Q-PiXeL

Recommended Posts

טוב אז קיבלתי סוף סוף את הצורב ובגדול אני מרוצה...

הצריבה מצויינת, צרבתי כרגע על דיסק של סאסונג שאמור להיות למהירות 16 במהירות 32 ואין שום שגיאות...

אבל עשיתי בדיקה בNero CD Speed למהירות הקריאה ומשום מה המהירות לא מגיעה למקסימום (48), הגרף מתחיל מ24 עולה ל28-29 ואחרי זה נע בין המהירויות האלו... למישהו יש מושג למה?

אני חושב שזה משהו במערכת שלי ולא בצורב כי גם בדיוידי (של פיוניר) זה ככה...

הממ... DMA אני חושב מופעל (ראיתי בלוג של נרו) אבל איפה אפשר לבדוק את זה באקספי?

AMD Tbirb 900 / AOpen AK33 MB

הצורב והדיוידי מחוברים על אותו הכבל, הצורב הוא מאסטר

ושני הארדיסקים מחוברים על כבל שונה... אם זה משנה משהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא קורא בשיטת ה CAV... מתחיל לאט, מאיץ ככל שהקרן נעה מפנים הדיסק אל סופו ומסיים במהירות גבוהה יותר (בד"כ, במידה והדיסק באיכות טובה ואין בו שגיאות).

גם עם כונן הסידירום שלך תחווה תופעה זהה... כשמציינים x52/x48 וכן הלאה, הכוונה לPEAK ולא למצב שבו כל דיסק שתכניס, ייקרא במהירות X48.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את זה אני מבין.... אבל הקטע שהוא לא מגיע למהירות המקסימום לקראת סוף הדיסק...

כתבתי שהוא מתחיל ב24 עולה ל28 בערך ואחרי זה מקפצץ בניהם...

הצורב והדיוידי לא עברו את ה30....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, ככה זה... במקרים מאוד נדירים אתה אולי תצליח להגיע כמעט למקסימום היכולת של הכונן.

הכוונה היא שתיאורתית, כתוצאה מהשימוש במכניקה הספציפית של הכונן, הוא מסוגל להגיע ל x48.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר היחיד שאתה כן יכול לעשות, הוא לבדוק אם ה DMA מאופשר לכונן הסידירום והצורב... למרות שאני משוכנע שהוא כבר מאופשר (אחרת לא היית מצליח לצרוב במהירות שעולה על x16 כמו שצריך), אבל לא יזיק לנסות. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...