Sony Play Station 2 ... מה אני אמור לבדוק בו כשאני קונה יד שנייה ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Sony Play Station 2 ... מה אני אמור לבדוק בו כשאני קונה יד שנייה ?

Sting

Recommended Posts

שלום , לאחי הקטן יש יום הולדת והוטלה עלי המשימה לחפש לו PS2 יד שנייה , הבעיה היא שלא יצא לי להתעסק עם זה כל כך (תמיד היתי נאמן לעליונות המחשב :smile1: ) ואני לא יודע מה אני אמור לבדוק כשאני קונה יד שנייה... למשל איזה צ'יפ הכי טוב ? איך לבדוק אם יש בלאי ? ומה אמור להיות בו...

מישהו יכול לעזור לי בזה קצת ?

כמו כן, מהם המחירים המומלצים ?

תודה רבה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואתה קונה PS2 משומש עם צ'יפ,תוודא שהעינית של הכונן דיסקים עובדת ומתפקדת היטב

[לידיעתך:הצ'יפים גורמים לשחיקת עינית הכונן בPS2,עד שהיא מגיעה למצב שהיא לא יכולה לקרוא שום דיסק...]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואתה קונה PS2 משומש עם צ'יפ,תוודא שהעינית של הכונן דיסקים עובדת ומתפקדת היטב

[לידיעתך:הצ'יפים גורמים לשחיקת עינית הכונן בPS2,עד שהיא מגיעה למצב שהיא לא יכולה לקרוא שום דיסק...]

פששש מהההה אתה אומר , יפה יפה, לכל החברים שלי יש ps2 בערך מאז שהוא יצא עם צ'יפ וזה עובד יופי טופי!

בבקשה בלי שטויות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא דווקא צודק, צ'יפים למיניהם גורמים לשחיקת עינית ובמשך הזמן לבעיות בקריאת מדיות מסוימות, כמובן כל צ'יפ גורם לשחיקה שונה אבל בוא נאמר שזה לא הכי בריא לעינית.

בכל מקרה בקניית סוני2 כדאי לוודא שהעינית בסדר, שהבקרים מגיבים, שאין בעיות עם הסלוט של הכרטיס , ושהוא מריץ לך גם NTSC וגם PAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...