ip קבוע בכבלים (תבל) ואינטרנט זהב..לא יודע מה לעשות - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ip קבוע בכבלים (תבל) ואינטרנט זהב..לא יודע מה לעשות

ONKYO

Recommended Posts

אוקייי לפני שבועיים בערך קיבלתי ת'כבלים, ומאז קיבלתי מספר ip ועד היום הוא לא השתנה

אפילו שהמודם עבר איתחול כמה פעמים, והמחשב היה מכובה הרבה פעמים.

שהתקשרתי לאינטרנט זהב הם אמרו לי לעשות ip config/release ואחרי זה renew גם זה לא עזר..

התקשרתי שוב ונציג אחר אמר לי שהמספר נשאר קבוע למשך כל התקופה שאני מנוי שלהם בכבלים

התעצבנתי וביקשתי שיחליפו לי מספר, והם אמרו לפנות לשירות לקוחות, בטח הם ירצו לקחת ממני כסף בשביל להחליף מספר.

אז למישהו יש פיתרון אחר? חוץ מלהגיד להם ביי ביי, או לראות אם הם יביאו לי איזה מחיר מוזל "בגלל הטרחה" ....

????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט חברת האינטרנט הגדירה בשרתים אצלם את משך כתובת ה IP להגדרה מחודשת, הרבה לא תוכל לעשות ברגע שכתובת ה MAC

של כרטיס הרשת שלך חוברה עם מספר ה IP שלהם

יש שני פתרונות

אחד להחליף כרטיס אחר, אוטומטי תקבל כתובת אחרת

דבר שני, פתח שרת EXCHANGE ושרת WEB ושרת DOMAIN NAME

עם אתר ששלך

כתובת IP קבוע עולה הרבה כסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל עדיין יש סיכוי זאת הבעיה אז ככה שתקשיב לעצה שלי תבטל את ההסכם שלך אם תבל ותעבור מהיר אחר ותאמין לי גם בכבלים אחר לא יעשה לך כזאת בעיה אבל אם תישאר אל תידאג רק מישהו חכם מאוד שמבין מאוד טוב במחשבים יוכל אולי לפרוץ לך למחשב!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די להיות כל כך פרנואיד, הסיכוי שמישהו יפרוץ לך הוא 1 למיליון.

וכידוע, יש משהו כמו 6 מיליארד אנשים על הכוכב...

הסיכוי שמישהו יפרוץ אליך הוא אפסי, כל עוד אתה משתמש ב Firewall (כגון ZoneAlarm, שניתן להורדה בחינם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בולשיט.

לפי ההכרות שלי איתך פורצים בשבילך הם גם ליימרים קטנים ואהבלים שמתלהבים מ-NetBUS, הם לא יכולים לעבור אפילו פיירוול הכי דפוק שיש.

בשבילי פורצים זה האנשים שמצליחים להכנס לשרתי ה-FBI/פנטגון/בית לבן/כל מוסד ענקי בעולם, הם לא יבזבזו את הזמן שלהם על סתם מחשבים שאין להם צורך בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיירוול לא יעזור...כי ניתן להפיל אותו ולפי דעתי אייפי קבוע זאת ברכה מכיוון שכאמור...אייפי קבוע עולה מלא כסף.

ואגב אייפי של כבלים משתנה כל כמה זמן ....לייש בכבלים כ-3 חודשים והוא התחלף 4 פעמים עד כה....

ביניהם שבוע שבו בייתי באילת והמחשב לא נדלק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן האייפי הקבוע של הכבלים משתנה מדי איזה חודש חודשיים או אפילו כמה שבועות..

לדעתי האינטרנט בכבלים יותר מסוכן כי אתה מקבל שתי כתובות IP ככה שאתה חשוף משני כיוונים...

אבל זאת רק דעתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...