בירור כתובת IP ושליחתה במייל - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בירור כתובת IP ושליחתה במייל

moo2004

Recommended Posts

אנימ חפש תוכנה שתוציא כפלט את כתובת ה IP שלי בבית ותשלח את הכתובת לחשבון מייל שלי.

ככה אני אוכל להתחבר למחשב שלי בעזרת FTP בזמן שאני בעבודה ולהוריד ממנו מה שאני רוצה.

הסיבה שאני לא רושם פשוט את כתובת ה IP שלי על דף ולוקח אותה לעבודה היא שאני לא נמצא בבית כל השבוע.

אבא שלי עושה כמה פעמים בשבוע Reset למחשב ואח"כ מתחבר לאינטרנט (אז הכתובת IP משתנה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלטרנטיבה למה שאתה מחפש , פשוט תרשם לאחד משירותי הdynamic dns החינמיים כמו no-ip.com ותריץ על המחשב הרצוי את התוכנה, וככה תוכל להתחבר אליו בקלות דרך הכתובת מno-ip

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלטרנטיבה למה שאתה מחפש , פשוט תרשם לאחד משירותי הdynamic dns החינמיים כמו no-ip.com ותריץ על המחשב הרצוי את התוכנה, וככה תוכל להתחבר אליו בקלות דרך הכתובת מno-ip

מחזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי באתר www.no-ip.com

אני צריך להירשם לשירות שמספק כתובת IP קבועה, השירות הזה נקרה No-IP free (והוא ללא תשלום).

לאחר שאני נרשם אני צריך לקבוע דרך האתר את הכתובת IP שאני ארצה לקבל תמיד.

אני צריך להוריד קליינט למחשב שלי ולהריץ אותו כשאני מתחבר לאינטרנט.

הקליינט יגש לאתר של www.no-ip.com, יכנס לחשבון שלי וישנה את כתובת ה IP שלי בהתאם למה שהיגדרתי?

מה הדרך הכי טובה לגרום לקליינט לרוץ אוטומטית לאחר שעושים Logon למחשב?

האפשרות של Run on Startup

או האשפרות של Run as a system service?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא , מה שאתה מקבל זה כתובת DNS , שמפנה לIP שאתה מעדכן בכל פעם דרך התוכנה , לדוגמא moo2004.no-ip.com (יש להם כל מיני כתובות, יש שם רשימה) , והכתובת הזאת תמיד תפנה לIP של המחשב שלך , בתנאי שהתוכנה תרוץ ותעדכן את האתר בIP החדש בכל פעם שהוא משתנה. ככה אתה יכול תמיד להתחבר לmoo2004.no-ip.com ותמיד להגיע למחשב שלך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

אז כדי להתחבר למחשב שלי בבית אני צריך שהקליינט של No-Ip ירוץ עליו.

כדי להתחבר אני רושם את השם שבחרתי.

נרשמתי לאתר והנה התוצאה:

The host moo2004.no-ip.org resolving to 212.199.49.9 has successfuly been added to our system. New additions will take up to 5 minutes to become live on our DNS servers.

עכשיו כדי להתחבר למחשב שלי בבית מרחוק אני צריך להכניס בשדה של השם (בכל תוכנה) את: 'moo2004.no-ip.org'?

(בתנאי השקליינט רץ על מחשב שלי בבית )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...