תקנות חדשות לשימוש בדגל ישראל- נדפק להם הראש לגמרי!!!?!?!? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תקנות חדשות לשימוש בדגל ישראל- נדפק להם הראש לגמרי!!!?!?!?

Shadowman

Recommended Posts

• תגובות 35
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

או,וכאן בדיוק נעוצה הבעיה.

החוק הזה כן יעקף,אתה יודע למה?

כי מי בעיקרון יעצר? אנשים רגילים שלא קשורים לאף ארגון פשע,שאין להם יותר מדי כוח בידיים. אם העונש שיוחלט עליו בסוף יהיה קנסות,אתה פתאום תראה ריבוי עצום של "פקחי הדגל".

אם העונש ישאר מאסר,אז אתה פשוט תראה את כל השוטרים הערסים(או במילים אחרות 80% ממשטרת ישראל) עושים כיף חיים.

מעבר להנחיה הכללית של השלטונות להקפיד טוב טוב על פשעים ו"פשעים" שדינם קנס,אז יש כאן גם את האלמנט שעבודה קשה או מסוכנת(ויש מקרים שאפילו סתם עבודה,לא קשה מדי ולא מסוכנת),המשטרה מעדיפה להשאיר למישהו אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי,

ככה אולי יש סיכוי שיעצרו את המנהל או הסגן מנהל של הבצפר שלי על זה שלא הניפו כראוי את הדגל במסדר ואולי מאיר ניצן שהחליט להרוס תחינוך בראשון ישתכנע שכך הוא עשה וינסה לחזור בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין יותר אלימות, רצח, תאונות דרכים, מובטלים, עניים.. מתנפלים על דגל מזד**ן.

לפעמים מפליא עד כמה אנשים מטומטמים :nixweiss:

מאסר??? על רצח אנשים לא מקבלים מאסר במדינה הזאת, אז על דגל??? ובדקתי שהיום לא הראשון באפריל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואי איזה מכה הולכים לדפוק ביום העצמאות...

אגב, מה זה "לגנוז בצורה נאותה" ?!

לסקול את הדגל באבנים, שימות מוות קדושים?

עריכה, אם יש לי חולצה של מדינת , ואם (חס ושלום) בטעוווות ישפך לי עליה מיץ או אלף האיים, אני איהיה חייב באותו הרגע לגנוז את החולצה בצורה נאותה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אני אמור לעשות בו? כמו שאמרו פה לנגב איתו את התחת?

שנה שעברה זרקתי דגל צהוב לאוטו-אני צריך ללכת עכשיו לחפש אותו במזבלה הקרובה למקום מגוריי?

ונראה לי שלשכן שלי המתלה לדגל זה רק 44.5 מעלות-לדווח עליו?

תקנות טיפשויות לגמרי,ראיתם את התוכנית של חיים הכט? על הפריצות-עדיף שהיו מתעסקים בזה ולא בשטויות של תלייה של דגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזוב אנשים חופשי דוקרים אצלי בבית ספר וכול יום יש מכות עם סכינים אבל מה השוטרים מעדיפים לגרר לתלמידים תאופנועים כי הם פירקו תאגזוז

איזה סדר עדיפות גאוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תקנות פשיסטיות, אני כולי בעד כיבוד הדגל ולא סובל לראות ששורפים אותו או מזלזלים בו, אבל זה מוגזם , זה נוגד את רוח הדמוקרטיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...