האם יש חברות של מעבדים חוץ מINTEL וAMD - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש חברות של מעבדים חוץ מINTEL וAMD

imac

Recommended Posts

ב-THG ראו גם לוח ג'יגה בייט מנצח את ו- וביקורת מזוייפת על P4 3.6.

איך אתה יודע שהיא מזויפת (אני לא אומר שלא, רק שואל)????

ודרך אגב, למה לא יכול להיות לוח של גיגה בייט שמנצח לוח של Epox????????????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפש על זה קצת, זה היה לפני כמה ימים ברשת...

למה לא יכול להיות? כי ג'יגה בייט הם בינונים פלוס/מינוס לאומת שהם מעולים פלוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MIPS OWNZ!

יש לי כזה בבית.... ::)

לא לא.... יש לי כזה בבית (חבל שאין לי מה לעשות איתו) :-\

יש לך מחשב חסר מסך ב1992.... מסקנה -> לא שמושי.

היי!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! לא לצחוק על הINDY שלי!!!!!! >:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות של ג'יגהבייט ממש השתפרו שנה האחרונה. והם כן מהירים יותר מ-. תבדוק כל אתר חומרה. ה-GA-8IHXP הוא הלוח הכי מהיר לפנטיום 4. ואין וויכוח ש-GA-7VRXP/GA-7VAXP הלוחות הכי טובים לאטלון. זה שיש לך איזה בעיה אישית על ג'גהבייט לא אומר שהם פחות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כתב חומרה מאוד אוביקטיבי........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר למדנו שאי אפשר להלביש על חברה תגית "טוב" או תגית "לא טוב".. כרטיס של Hercules היה דפקטיבי ביותר, nVIDIA, חברה אלמונית, העיפה את 3dfx הענקית ובלעה אותה, לוח של איכזב קשות, ומה לעשות, לוח של הפתיע. אולי מחר היא תוציא לוח שמתפרק תוך ארבע דקות, אבל עכשיו היא הוציאה לוח טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כתב חומרה מאוד אוביקטיבי........

כן, אני כתב אובייקטיבי, למה? כי אני לא מקבל אפילו שקל מאף אחד וכותב רק מה שאני חושב באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה למה לוח של GiGaByte לא יבצע כמו לוח של EPOX או מבחינת ביצועיים נטו במהירות STOCK. הרי הציפסט קובע את הבצועים ולא צריך להיות שום הבדל בין ביצועי הלוחות (ביצועי מהירות STOCK נטו). פרט לזה שכמובן ידוע שהלוחות האלה לא מכוונים את ה FSB ל 133 בדיוק (טיפה יותר טיפה פחות) אז הביצועים לא לגמרי אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות של ג'יגהבייט ממש השתפרו שנה האחרונה. והם כן מהירים יותר מ-EPOX. תבדוק כל אתר חומרה. ה-GA-8IHXP הוא הלוח הכי מהיר לפנטיום 4. ואין וויכוח ש-GA-7VRXP/GA-7VAXP הלוחות הכי טובים לאטלון. זה שיש לך איזה בעיה אישית על ג'גהבייט לא אומר שהם פחות טובים.

אתה בכלל מקשיב לעצמך? פריים וחצי יותר בQ3A והוא כבר הלוח הכי טוב. וופס.... בלי להרגיש. אני בעלים של לוח של GB ואומר לך שאם אתה קונה לוח ביותר מ300 שקל, תשכח מהם. אני פשוט לא חושב שהם מדהימים משהו.. (אגב, אין ספק שזה לוח טוב. כל מי שיש לו לוח כזה אולי יש לו מחשב טוב. פשוט בגלל הלוח של GB שאני מחזיק, אני חושב שהם לא כזאת חברה טובה.)

למה? בגלל כל מיני בעיות משונות שיש להם. (כרטיס רשת, כשמחברים שנים, אחד חייב להיות בPCI1, ואחד חייב להיות בPCI5. אם יש עוד אחד הוא בשלוש. יותר מזה אי אפשר. למה? אין לי מושג.)

כרטיסי סקאזי לא עובדים חלק, כל מיני תקיעות משונות עם כרטיסים state of the art. דבר שמשום מה לא קרה לי עם , שהיא לדעתי החברה הכי טובה by far. ואין לי בעיות כאלו עם אסוס, שהם בינונים משהו, ולא היו לי בעיות כאלו עם .

אני לא אומר לא לקנות אותם! אני אומר שלמי שיש תקציב אז הוא פשוט יעדיף להוסיף. לדעתי. (הייתי מוותר על הכרטיס קול שישה ערוצים שאני ממילא לא משתמש בו, אלא משתמש באחד PCI, ובבקר ראיד ברצפה בשביל לוח אחר.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...