- כרטיס מסך במערכת עריכת וידאו מקצועית - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

- כרטיס מסך במערכת עריכת וידאו מקצועית

tal h

Recommended Posts

הוא מדבר, ואתה לא קולט :nixweiss:

לאף אחד מהכרטיסים המדוברים, כולל מה שרשמת, אין שום קשר לעריכת וידיאו רצינית. בשביל זה יש לו כרטיס שעולה 9000 שקל.

אלא מאי, הכרטיס שלו, מתעלק על הרדיאון ומשתמש בליבה שלו ובזכרונות שלו.

לכל כרטיס מסך תומך DXVA יש קשר לעריכת ווידיאו. AVIVO מאפשר לעשות דברים נחמדים, שכרטיסים שאינם תומכים בו לא יכולים, כמו להריץ Real time effects דרך הpixel shader.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון :

נתחיל בזה:

הכרטיס מסך X1600 עושה בעיות תאימות על כרטיסים של קנופוס, זה התעדכנתי מחברת קנופוס ומהיבואן והמשווק בארץ (עם מעבדת מחשבים כמובן).

אז אני אקח את ה 800GTO2, ויקבל חינם OC , כולל אחריות.

1. לגבי קירור- בלוגיק נאמר לי שהקירור שלו מספיק טוב ולא צריך לקנות לו את הקירור הזה ב 150 שקל, אמרו לי שזה מיותר...

(הרי אם הם רוצים הם יכולים לדחוף עוד מכירה של 150 שקל,ולכן אני אוהב את היושר והמקצועיות שלהם אליי)

2. המערכת תיהיה בנויה מ - מעבד 920, לוח P5WD2 פרמיום, הכרטיס מסך הנ"ל, 5-7 הארד דיסקים,כולל אחד רפטור ל C ,

וכרטיס קנופוס כמובן, ומאווררים, וצורב. ספק Enermax 420W יחזיק טוב?

3. מארז אני לוקח קופיוקייס, (יש לי כבר אנטק אחד,סתם יקר). 6A21 , או 6A19 דומים? לשניהן מאווררים וקירור ופילטרים לאבק?

מצטער שאני שואל כאן שאלות שלא קשורות גם לתצוגה, פשוט מי שענה לי כבר כאן, יודע ומבין את כל השרשור שלי.

אשמח לתשובות.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 דברים:

1. איך אני יוכל לבדוק את זה? עם איזה תוכנה אני יכול לראות בעצם כמה צינורות ומה המהירות של הליבה והזיכרון?

2. האם הנתונים האלה הם המקסימליים של הכרטיס? אם כן אני לא מעונין להגיע למקסימום אלא לערך ביניים (לא על חשבון יציבות).

3. בקשר לקירור- כשמשחקים משחקי , באמת מאמצים את הכרטיס והוא מתחמם, אבל במצב שלי בעריכה אני לא מאמץ את הכרטיס ולא נראה לי שהוא יתחמם כמו שאתם יכולים לשבת שעות ולשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- עם התוכנה הפשוטה ATI TOOL, פשוט צלם לנו את המסך הראשי שלה, ואת המסך Settings הראשי

2- לא, הם לא. 540 ליבה ו 590 זה מצב XTPE. הזכרונות האלו יכולים להגיע ל 620, והליבה ל 600 ברוב הכרטיסים, אם אין לך מזל, אז ל 550-560, בכל מקרה, זה לא המקסימום.

3- כל דבר שמאמץ את הליבה והזיכרון מחמם אותן. יכול להיות שהעריכה שלך לא כמו משחקים, אבל עדיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני באמת גם לא חושב שיש צורך בקירור אחר.

המארז שלי ענק, עם 5 מאווררים, ויש מזגן בחדש בימים חמים....

צריך , GTO לא יהיה יציב במיוחד במהירויות האלה עם סטוק. תקנה לו ATi silencer, הם לא יקרים במיוחד(כ100 שקל) ושווים כל אגורה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

150 שקל, לאחד שמתאים לX800...

אני אשקול לקנות...

וסתם ליידע כללי- מה ההבדל (תכלב,לא תיאורטי) בינו לבין מה שמגיע במקור עם הכרטיס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצום, שמים וארץ.

לי יש סיילנסר. הסטוק של הכרטיס שלי (Connect3D X800GTO) שמר אותו על 35 מעלות במנווחה ובערך 60-65 במאמץ.

הסיילנסר שלי שומר אותו על 28 במנוחה, והכרטיס שלי לא עובר את ה 42-43 במאמץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי, אני לא יזמין את הקירור הזה, מקסימום אקנה אותו מאוחר יותר אם תיהיה בעיה...

בקשר לספק- למה לקחת ספק חזק יותר? מה לא מספיק בו...?

כרגע יש לי מערכת עם - מעבד 3.0, לוח P5GDC DELUX, כ. מסך X700PRO,כרטיס עריכה קנופוס, אותם כמות של דיסקים קשיחים,

אותם חלקים... הספק הוא HEC400 והוא עובד יפה מאוד...

אני לא רוצה להגיע לסכומים גדולים יותר, אני חושב ש 420 שקל לספק הנ"ל זה מספיק מבחינה תקציבית.

יש לך הצעה אחרת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי' date=' אני לא יזמין את הקירור הזה, מקסימום אקנה אותו מאוחר יותר אם תיהיה בעיה...

בקשר לספק- למה לקחת ספק חזק יותר? מה לא מספיק בו...?

כרגע יש לי מערכת עם - מעבד 3.0, לוח אסוס P5GDC DELUX, כ. מסך X700PRO,כרטיס עריכה קנופוס, אותם כמות של דיסקים קשיחים,

אותם חלקים... הספק הוא HEC400 והוא עובד יפה מאוד...

אני לא רוצה להגיע לסכומים גדולים יותר, אני חושב ש 420 שקל לספק הנ"ל זה מספיק מבחינה תקציבית.

יש לך הצעה אחרת?

[/quote']

ב420 שח יש לך http://ksp.co.il/main.php?uin=2706 (HEC 525W)

או שבעוד 30 שח אתה לוקח ModStream 450W מפנדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקחתי , ואני לא חושב שתיהי הבעיה.

מה שכן- עם לוגי' אף פעם אין לי בעיה, כל חלק שלחקתי ולא התאים לי, הוחלף לי באופן מייד באחד אחר, ללא תשלום נוסף.

(כמובן רק אם יקר יותר משמעותית).

רק השירות הטוב הזה שווה את ההפרש המחירים לפעמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...