- כרטיס מסך במערכת עריכת וידאו מקצועית - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

- כרטיס מסך במערכת עריכת וידאו מקצועית

tal h

Recommended Posts

הדיון הזה בלבל אותי, היית יכול להסביר בצורה קצת יותר יפה |:

ובמקרה הזה, כמובן שעדיף כמה שיותר חזק:

GTO2 פתוח. קצת טרחה לצרוב ביוס, אבל זהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תוכל להגיד לי במה הוא משתמש (רק ליבה, רק , שניהם) ומה יותר חשוב (ליבה או נפח זכרון), או לפחות לשלוח למקום שבו מדברים על זה בחברה שממנה קנית את כרטיס העריכה אז אפשר יהיה להגיד לך.

כעיקרון GTO2@XTPE יהיה הרבה יותר חזק מ X1600XT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע בוודאות מה הוא לוקח, אבל הוא לוקח משניהם, אני משער שיותר זיכרון מאשר ליבה.

אין לי ממש מידע לדבי כרטיס מסך, אבל פה יש מידע של קנופוס:

http://www.canopus.com/support/hardwarecompatibility.php

יש גם פורום שם, אבל שם לא מצאתי מידע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר זיכרון? אז קח GTO2, תפתח אותו, ותתחיל באוברקלוק לזיכרון. הזכרונות שלו הם 1.6NS שמאפשרים גדול יחסית

אם צינורות עיבוד לא מזיזים למכשיר שאתה משתמש בו, ה GTO2 יהיה סתם בזבוז

ובמקרה הזה קח GTO Fireblade שמגיע עם קירור גדול ומאפשר לעשות גדול במיוחד לזכרונות ולליבה.

במקרה שלוקחים GTO2, כדאי להשקיע עוד 150 ש"ח בשביל לקנות קירור טוב (ATI Silencer5 Rev2) בשביל אפשרות לעשות גדול יותר לזכרונות בלי לסכן את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ.. אני חושב שלGTO2 יש יותר כוח, גם בלי האובר קלוק, למרות שהוא חיית OC וזה פשוט ומשתלם, אתה יכול לעבוד איתו, אם תיהיה 100 אחוז מרוצה - יופי, אם תרצה עוד הרבה ביצועים עם קצת מאמץ, תבוא, נסביר לך בדיוק איך מקפיצים אותו כמה דרגות למעלה...... :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתה מאוד לשמוע את כל זה, אבל אל תשכחו משהו-

המערכת הזו היא הפרנסה שלי, אם קורה משהו, והיא תושבת אפילו ליומיים אני יפסיק עבודה וכסף.

משפיק פעם אחת או פעמיים שהכרטיס יתחם או לא יודע מה, ויפיל/יקפיא את המערכת, יהרס לי הסרט וזה כבר לא שווה את הזמן המיותר שאני יבזבז...

אני לא אוהב OC, אולי למשחקים זה טוב וכיף, אבל מי שעובד עם מחשב, רוצה אותו 100% יציב ולא 99%...

מבינים את העניין?

ועד כמה שאני יודע, צינורות לא נותנים שלום לעריכת (אלא אם מישהו מבין אחרת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפרה עליך, מה הלחץ, עוד אף אחד לא מת מ"לשחק" קצת עם השעונים בati tool :smile1:

בנימה קצת יותר רצינית, אתה לא חייב לעשות OC, אתה תסתדר בלי, אגב, אני חושב שאתה טועה וצינורות עיבור חשובות גם לך, אני כמעט בטוח, כי בעצם דרכם מתבצעים העיבודים, והכרטיס שלך המקצועי יתעלק על זה והGTO2 יבצע בשבילו את העיבודים לא? או שהGTO2 רק נותן לו ולא מעבד בשבילו? צריך לראות אולי אחד המומחים הכבדים בפורום ייפתור את הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשביל זה בדיק הצעתי לשים קירור אחר, שישמור על הכל קר ויציב.

ובמקום להעלות את הזכרונות של ה GTO2 אחרי פתיחה ל 600 מה"ץ, תעלה ל 540-560 ותישאר לגמרי יציב בלי סיכונים. אלו זכרונות שנועדו לעבוד במהירות כזו ביציבות מוחלטת (1.6ns)

ככה שאין סיכון.

לגבי הליבה, גם היא תוכננה לעבוד במהירות של 540 מה"ץ ויותר במהירות מוחלטת.

למקרה שלא הבנת לגמרי, ה GTO2 הוא בעצם X850XPTE שיש עליו ביוס אחר, בשביל שיוכלו למכור את הכרטיס הזה ככרטיס אחר בפחות כסף, ולהקפיץ מכירות.

הם מכילים אותם רכיבים. פשוט אם הופכים את ה GTO2 ל X850XTPE זה נקרא , ואם פשוט קונים X850XTPE זה לא. זה ההבדל היחיד. זה ו 1000 שקל הבדל מחיר בין הכרטיסים.

בקיצור, קונים GTO2, קונים קירור טוב (הסיילנסר מומלץ ביותר)

פותחים אותו ועושים לתדרים המקוריים של X850XTPE, ויש לך מערכת לא 99%, אלא 100% יציבה לגמרי בלי שום סיכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאוהבים את ה X850XT ובטח עוד יותר את ה XTPE

מפרט של איזה נאצי:

PC Austattung: P4C800-E Deluxe mit P4 3.4 GHz, 2048 MB DDR-RAM, ATI AX850XT, Audigy 2 Ex, DVStorm 2 mit StormBay, ADVC-300, PX-716A, Edius 3 Pro, ProCoder 2 etc

ועוד לא ענית לי על השאלה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה סתם "נאצי"? כי זה בגרמנית? חשבתי שהפורום הזה רמה מעל. נו באמת.

ולא אוהבים את ה XT/XTPE

הם יקרים....

אוהבים GTO2 פתוח, שמגיע ל XTPE בהרבה פחות מחיר ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי, תודה לך.

בגדול במה הוא עוזר?

תראה, אני יכול לעבוד על פרמייר, לקחת 2 שוטים שונים:

על אחד- לשים 4 פילטרים כבדים מאוד, על השני לשים עוד 4-5 פילטרים כבדים מאוד (לא שחור לבן וחרטה, אלא כאלה שמעמיסים ומכבידים בזיכרון), ולשים ביניהם מעבר של האקסלוד CONFFETI, אם אתה מכיר הוא אחד הכבדים.

נגיד אני ימשוך את המעבר ל 3 שניות (שזה ממש ממש כבד ומוגזם לחלוטין), ואני "יאכל" הכל הריל טיים ללא בעיה.

זה העזרה שלי מהכרטיס. נשמע לך הגיוני? בדיוני? קבל בזאת הזמנה לבוא לראות... :)

אוף , קשה להתלבט בין 2... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שמדובר על GTO2@X850XTPE.

ערוץ 10,

בלית ברירה, ובמיוחד אחרי דיון שהיה לי עם חבר שלי שגם עורך וידיאו, שהסביר לי קצת על העניין, נראה לי שה EDUIS משתמשת ב GPU כלומר הליבה של כרטיס המסך כדי לעזור ב REALTIME.

זה מה שמצאתי בינתיים על העניין:

Videoguy: For me the most amazing thing about this is that all Avid Liquid needs is a fast computer with standard components. You dont have to buy an expensive workstation to run it. You can use an off the shelf computer or build your own machine and youre going to get incredible real-time performance. Just get a fast CPU (or two or dual-core), give it plenty of RAM (2GB or more) and a 256 meg 3D graphics card and Liquid is ready to go. Multiple layers of DV and even with HDV footage in real-time. (Tech Note: For Liquid we recommend ATI graphics cards. Liquid is optimized for the ATI 3D GPU and you will get the highest level of real-time performance using ATI)

http://www.videoguys.com/videoguy_liquid.html

וזה:

Normally with the complex effects 3d, the real Time is not available out of standard on Xplode4, Photo Album, except acquiring a graphics board standard ATI Radéon 9600 Pro (or above in this range). The price of this type of chart is approximately 150 and allows to control 2 data-processing monitors (like Matrox G550). New charts in 2005: ATI X300, X800, are also perfectly compatible.

Canopus developed drivers for ATI to take again the calculations 3d operated by this chart and to benefit from it to pass the effects in TR.

http://www.google.com/translate?u=http%3A%2F%2Fperso.wanadoo.fr%2Fcvn44%2FP-Premiere%2FAP%2520TR-FX.html&langpair=fr%7Cen&hl=en&ie=UTF8

וזה:

http://www.dvc.uk.com/news.php?newsID=70

כלומר להערכתי אתה צריך קודם כל GPU חזק וזה מה שיתן GTO2 עם פתיחת צינורות (שמשפיעה על יכולת התלת מימד שלו), ועם מתון לרמה של XTPE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את החומר הזה אני מכיר... אני עורך גם על פרמייר ולא רק על אדיוס.

עם מה החבר הזה שלך עורך? איזה מערכת עריכה? איזה כרטיס מסך יש לו?

אז ב GTO2, טוב יותר מה1600XT?

במידה ואני ישאיר אותו איך שהוא, הוא עדיין יהיה חזק יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהוא הוא יהיה פחות או יותר זהה. אבל יהיה ממש לא חכם להשאיר אותו. התקנתי אחד כזה על מחשב משחקים (שקורעים אותו), ויציב רצח. לא צריך להיות יותר מדי מודאג.

עם מה החבר הזה שלך עורך? איזה מערכת עריכה? איזה כרטיס מסך יש לו?

הוא משתמש במטרוקס, ואמר לי שהמערכות של "צלמי החתונות" יותר חזקות משלו (דוקומנטריאן) בגלל הצורך ב REAL TIME על האפקטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...