קזינו...כדאי בא"י? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קזינו...כדאי בא"י?

^HocK^

Recommended Posts

איך זה יכול ליצור מובטלים רבים?

אתה אטום? (או תראה, תקפתי אותך עכשיו באיזה 4 הודעות רצוף, בכמה ת'רדים, בנימה עצבנית קמעה. אל תתיחס. כך את זה בערבון מוגבל, למרות שאחרי כל ביקור בפורום אקטואליהף אני לוקח 2 רגיעון, והולך לישון.... לא אישי... אבל נכון.)

מכיר את הסרטים של לאס וגאס, שזוג בורח להתחתן, אבל הבעל לעתיד מבזבז הכל בקזינו, ואין לו כלום, בסוף הם מוצאים 20 דולר ומתחתנים במקום דפוק? זה אמיתי. קורה למלא אנשים! (ג'וני נוקסוויל, מ JACKASS, למי שלא ידע...)

וזה יקרה גם כאן. רק בלי החתונה. אנשים ילכו להמר, נגיד לכיף, או להרוויח כסף, ישימו 1000 דולר, ויצאו במינוס של 5000 כי ניסו להרוויח הכל חזרה... למה רוצים קזינו? כד שיהיה כסף לאנשים? לפתור בעיות? נו באמת... כסף! שיכניס לכיס שלהם הרבה כסף שאנשי מבזבזים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אני עדיין לא היבנתי איך זה יוצר הבטלה זה יכול למנות עוד עובדים ופחות אבטלה!!

משום מי שייבנו את הקזינו זה אנשים מובטלים שהיו רגילים לעבוד בעבודת האלה!!!

ומי יעבוד לאחר מכן בקזינו? אנשים שהם מובטלים!!!

ותראה את ההודעה של the king תיקח לצומת ליבך את מה שהוא רשם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הימורים ממכרים.

מי שיבוא להמר, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהוא יפסיד הרבה מאוד כסף, וזה לא ימנע ממנו להמשיך לשחק ולשחק ולשחק ולהפסיד עוד יותר, וכמוהו עוד אלפים.

הדבר היחיד שקזינו מביא הוא פשיעה וצרות כלכליות לכל הנוגעים לדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה להגיד על הכרטיסיות האלה של חיש גד הם לא ממכרות?

וגם שם אפשר להפסיד המון כסף אבל גם להרוויח וכך גם בקזינו!!!

אפשר לעשות שלמי שניגמר הכסף שלא יקח הלואות מהקזינו!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתה רוצה להגיד על הכרטיסיות האלה של חיש גד הם לא ממכרות?

וגם שם אפשר להפסיד המון כסף אבל גם להרוויח וכך גם בקזינו!!!

אפשר לעשות שלמי שניגמר הכסף שלא יקח הלואות מהקזינו!

גם ממכר, אבל כמות הכסף שאפשר להפסיד בלוטו היא בטלה בשישים לעומת כמות הכסף שאפשר להפסיד בקזינו.

אתה הרי לא בא לקיוסק של טוטו עם 1000 ש"ח (שזה כלום בקזינו, אנשים מביאים הרבה יותר) וקונה בסכום הזה כרטיסים, לכן ההפסד שלך הוא זעום (כמה עשרות שקלים, אפשר לחיות עם זה).

נראה אותך אחרי שתפסיד 10,000 ש"ח בקזינו.

עם מה תשלם חשבונות? משכנתא? ביטוח לרכב? שכר דירה?

עם המשכורת שתגיע רק בעוד חודש? לא נראה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכמה עולה כל כרטיס שכזה? 500 ש"ח? לא נראה לי.

המחירים שלהם נעים בין 5-40 ש"ח, תלוי בסכום הזכיה המקסימלי.

זה עדיין לא מגרד את הקזינו, כמה כרטיסים תקנה? אלף?

ב 95% מהמקרים, קונים איזה 10 כרטיסים של 5 ש"ח, קיים סיכוי סביר שאפילו תחזיר את הכסף שהשקעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקזינו יש את כל התנאים לארכי ביזבוז: תאורה מושכת, , נשים, קלפנים מקצועיים, חוקים, אלכוהול, ייאוש, מובטלים, עיירות .

ואיפה אתם חושבים שאנחנו נמצאים? מערב אוסטריה? דרום וגס?

אההה.....(מגרד בראש) היום נרצחו 3, חיזבאללה זורקים ריקושטים ומחכים לשחות אותנו בצפון..... רגע ...... לא סיימתי .........

אההה ואיזה אידיוט (שבעצם מאוד חכם שהצליח לשרוד) מעוניין להשמיד אותנו ממזרח לירדן. קוראים לו סאדם.

אין כאן תנאים ללוטו ואתם מדברים על קזינו. כתבתי כבר על מושחטים במפעל הפיס. אתם זוכרים את הפרשה שמזכירה אומללה הרוויחה כמו נשיא המדינה. ומה קיבל הראש- יושב ראש מפעל הפיס ? אני לא רוצה לכתוב על זה יותר כי זה גרם לי לעצבי יתר והתמוטטות עצבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיזנו יכול לעזור ויכול לא לעזור וגם בכרטיסיות של חיש גד נגיד קונים כרטיסה של 10 שקל וקנים הרבא בערך 50 60 או יותר וראיתי כבר אנשים שקנו כך ולא הירווחו כלום אז מה אתה חושב שהם לא מפסידים המון כסף? הם גם אז קזינו יכול במידה לעזור אבל גם לא לעזור!!! :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...