קניית סורק - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניית סורק

TUCG

Recommended Posts

טוב, החלטתי שהגיע הזמן להתקדם עם הטכנולוגיה ולקנות סורק.

באיזה דברים כדאי לי להתחשב בבחירת הסורק שאני אקנה (מחיר, באנדל, איכות סריקה (?), מה עוד - תגידו לי אתם) ?

ועל איזה סורק אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדבר החשוב ביותר בסורקים זה הנאמנות למקור. הסורקים הזולים נוטים להדגיש את הצבע האדום.

לך על Epson Perfection 3490

יחסית למחיר, זהו הסורק הזול הטוב ביותר שעבדתי איתו, יש לו גם אפשרות לסרוק נגטיבים ושיקופיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכן האפסון טוב יותר אך עולה יותר 200 ש"ח לערך ,לדעתי לשימושים ביתיים מספיק לך ודי הקנון ,כיום הסורקים השתפרו בצורה משמעותית וגם הפשוטים טובים לשימושים ביתיים !! להחלטתך :hi:

אם אתה רוצה איכות טובה יותר במחיר יקר יותר אך סביר לך על - http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=33_36_72&products_id=3126

מעבר לזה ממש אין צורך לדעתי !!

לי אישית יש את ה - Umax Astra 3400 מזה כשנתיים ואני מרוצה ממנו מאוד ,למרות שזהו דגם מיושן ,אין ספק כי ה - Umax Astra 6850 עולה עליו בכמה רמות! (670 ש"ח)

אך שוב אני חוזר ואומר ,לשימושים ביתיים ,אין צורך להשקיע יותר מאשר 380 ש"ח ראה הקנון שהמלצתי בהתחלה ,אני בתוך שתהיה מרוצה ממנו והוא יענה על כל דרישותך ה"בסיסיים" (לטענתך) ......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. צמצמתי את ההחלטה שלי לבין הקאנון לייד 25 לבין האפסון 3490.

ואני נוטה לכיוון האפסון. הרזולוציה האופטית של הקאנון היא רק 1200DPI. אנשים אמרו לי שכל מה שמתחת ל-1600DPI זה איכות סריקה לא משהו. יש חוות דעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בין CANON ל EPSON אני ללא שום ספקות ושאלות ההיתי הולך על ה CANON ועם כבר ההיתי הולך לכיוון ה LIDE 30.

עכשיו מבחינת הרזולוציה הכל תלוי לאיזה פורמט סופי מיועדת הסריקה. בכל אופן ה CANON עדיף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את רוב המסמכים שאני אסרוק - הם ישארו במחשב במתכונת של PDF. אבל יהיו מסמכים שאני ארצה לסרוק ולפקסס מיידית למישהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...