אני לא מבין את ההתלהבות שלכם עם צורבים מהירים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני לא מבין את ההתלהבות שלכם עם צורבים מהירים

imac

Recommended Posts

זה לא רק המהירויות, צורבים חדשים (מן הסתם, גם מהירים יותר) כוללים גם טכנולוגיות חדישות יותר לשיפור איכות הצריבה.

ההתלהבות היא לא מהמהירות, היא מאיכות הצריבה והיכולת של הצורב לדפוק כמה שפחות דיסקים באמצעות הטכנולוגיות החדישות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי בעיות עם 40 ;D

לך אולי זה לא משנה אם תהליך הצריבה לוקח חצי שעה או שתי דקות... אבל יש אנשים שזמנם יקר

Text

מה אתם דודו טופז?

לחלוטין כן! מה שהכי מעצבן אותי הוא שלוקח לדיסק חצי שעה לצרוב! במיוחד עם הצורבים הישנים שאז לא משתמשים במחשב, כדי לא לדפוק את הצריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא רק המהירויות, צורבים חדשים (מן הסתם, גם מהירים יותר) כוללים גם טכנולוגיות חדישות יותר לשיפור איכות הצריבה.

ההתלהבות היא לא מהמהירות, היא מאיכות הצריבה והיכולת של הצורב לדפוק כמה שפחות דיסקים באמצעות הטכנולוגיות החדישות.

הטכנולוגיות החדישות הן בגלל הצורך להעלות את מהירות הצריבה. יש לי במחשב הישן YAMAHA X4X4X16 הוא חי כבר יותר מ5 שנים ועד היום (מאות אם לא אלפי צריבות) לא נדפק לו אפילו דיסק אחד (ואני לא סתם מגזים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצורבים המהירים לכאורה לא באמת מהירים, זה בולשיט אחד גדול.

צורב X40 צורב דיסק ב 3:30 במקרה הטוב, צורב X16 עושה את זה ב 5 דקות.

על הנייר ה X40 היה אמור לעשות את זה ב 2 דקות.

כל הסיפור זה 1:30 פחות, זה באמת מענין מישהו?

כל עוד הצורב הוא לפחות X8 כדי שהזמן יהיה סביר ורצויי שיתמוך ב BURN PROOF או מקבילה הוא יספיק.

צורב מחליפים כשהוא מת, לא כי חושבים שהוא איטי כי הוא לא באמת איטי כמו שחושבים, ובכלל רובינו צורבים אולי דיסק ביום אז גם אם זה חצי שעה זה לא חשוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...