מפעיל מערכות מודיעין אלקטרוני מוטס? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעיל מערכות מודיעין אלקטרוני מוטס?

shloosh

Recommended Posts

בוא נגיד שהתפקיד נשמע מעניין והרבה אמרו לי שהוא מספק

אבל אף אחד לא ממש ידע מה התפקיד הזה ובערך מה עושים שם.

יש למישהו מושג??

פשוט סימנתי במנילה ובכל השאלונים שהייתי צריך למלא את התפקיד הזה כי אותו אני רוצה..

כל שאר הדברים מעפאנים נראה לי...

מפעיל תקשורת נתונים והצפנה

חייל מערך טכנולוגי אווירי או יבשתי

אני מעדיף נראה לי להיות כבר שוטר צבאי על שני אלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איש צוות?

עושה קפה?

*עריכה*

אוקיי ראיתי מה זה המטוס והבנתי ..

אבל מאיפה לך שזה באמת זה?

אנשים בכלל אמרו לי שאני תקוע בבלון אוויר כזה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתפעל ציוד יעודי, בעקרון גם יכולים לתקוע אותך בתוך זפלין. לישראל יש מטוסי ביון ובלוני תצפית(לא בטוח מה רמת האיוש שלהם). אם תיפול על התפקיד אני מניח שתשרת באחת היח' שקשורות לזה. עוד משהו, מי שמפעילים את הבלונים הם חיל קשר/מודיעין, מטוסי הפאלקון הם כמובן של חיל האוויר, ולמיטב ידיעתי הצוותים של מטוסי הביון מורכבים מאנשי חיל האוויר בלבד. יש לך מושג לאיזה חיל התפקיד מיועד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתפעל ציוד יעודי, בעקרון גם יכולים לתקוע אותך בתוך זפלין. לישראל יש מטוסי ביון ובלוני תצפית(לא בטוח מה רמת האיוש שלהם). אם תיפול על התפקיד אני מניח שתשרת באחת היח' שקשורות לזה. עוד משהו, מי שמפעילים את הבלונים הם חיל קשר/מודיעין, מטוסי הפאלקון הם כמובן של חיל האוויר, ולמיטב ידיעתי הצוותים של מטוסי הביון מורכבים מאנשי חיל האוויר בלבד. יש לך מושג לאיזה חיל התפקיד מיועד?

כן התפקיד מיועד לחיל המודיעין לא לחיל האוויר...

אם זה היה חיל הוואיר הייתי בכלל מגיע מקורס טייס או משהו כזה.

מה שאני יודע זה שהצוותים של המודיעין עובדים ויוצאים למשימות יחד עם חיל האוויר בנושא הזה.

לפי הנגזר משם התפקיד, אתה יושב בתוך מטוס שאותו מפעילים חיל האוויר, ואתה יושב עם מחשב או מה שזה לא יהיה

ועושה את העבודה שלך כאיש מודיעין בתוך המטוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...