המלצה חמה לסדרה שמשודרת עכשיו בYES+.(קרניבל). - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה חמה לסדרה שמשודרת עכשיו בYES+.(קרניבל).

likantrop

Recommended Posts

טוב אני רושם את ההודעה כי שמתי לב שעכשיו התחילו לשדר מחדש את הסדרה "קרניבל",בYES+.

אתמול שידרו את הפרק הראשון,והיום יש שידור חוזר ב16:27.

נדמה לי שזה עכשיו ילך בכל יום ב23 ומשהו.

בכל אופן זו סדרה מבית(איך לא?) HBO,הז'אנר דרמה על טבעית ולעוד פרטים חפשו בגוגל,או לפחות תקראו את התקציר בYES.

(מצטער אבל אין לי כוח לפרט,כשבכל מקרה הכל רשום באינטרנט)

עריכה-טוב נו,הנה סתם הדבר הראשון שיצא כשחיפשתי בגוגול.

"קרניבל"

הפקה נוספת מבית HBO. סדרת דרמה המשלבת את העל-טבעי ואף הושוותה ל"טווין פיקס" המיתולוגית של דיוויד לינץ'. אמו של בן הוקינס נפטרה (לא לדאוג, זה לא ספוילר, זה קורה בתחילת הפרק ממש) והוא מוצא עצמו נרדף ע"י החוק. הוא מוצא מקלט בקרקס נודד המאכלס טיפוסים שונים ומשונים, פריקים המנודים על ידי החברה. דמות מרכזית נוספת בסדרה היא דמותו של הכומר ג'סטין קרואו, מטיף אדוק הנרדף אחר חלומות אפוקליפטיים. בתפקידים הראשיים ניק סטהאל ("האיש ללא פנים", "שליחות קטלנית 3"), קלנסי בראון ("איש הנצח"), קליאה דובל ("סיוט בחדר המורים", מרסי רוס בעונה הראשונה של "באפי") ומייקל ג'יי אנדרסון (הזכור כגמד הדובר לאחור ב"טווין פיקס").

בעונה הראשונה של "קרניבל" ישנם 12 פרקים.

-נלקח מTVE.CO.IL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת לא מעודכן, העונה השניה (והמעולה, ד"א) שודרה כבר בארה"ב - וגם בארץ...

כמובן,הביקורת הייתה עוד ממאי 2005.

בכל אופן ערכתי את ההודעה. :)

ואכן,גם אני הייתי רוצה עוד עונה. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,מכיוון שהשידור החוזר של הפרק הראשון שודר אתמול,אז היום אתה תספיק לראות את השידור החוזר של הפרק השני(ב 16:39 נדמה לי).

אבל למרות זאת,אני מאוד מאוד ממליץ עליה (האמת שבפעם הראשונה(מאי 2005) אני דווקא התחלתי לצפות מהפרק הרביעי).

אגב הסדרה מסתובבת ברשת,אז זה לא שאני ממליץ לך לעשות משהו לא חוקי( ;)),אבל אני השלמתי את הפרקים שפספסתי-מה איתך?( ;D).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...