מה כדאי לקנות בדיוטי-פרי?? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה כדאי לקנות בדיוטי-פרי??

ofeky1

Recommended Posts

הוא בן 16... אלכוהול לא יתנו למישהו בן 16 לקנות שם...

נ.ב. אני טס עוד שבוע... גם אני רוצה לדעת מה יש לקנות בדיוטי פרי? לא נראה לי שיש בכלל משהו שווה שם... הכל בטח יקר....

אז הוא יבקש מאמא או מאיזה בן אדם שהוא יראה שם תמיד היינו עושים ככה עם ההחברה...

תביא BOOZE והרבה!!!!!!!זה זול! שיבאס, j&b , ייגר מאסטר, פינלננדיה , אבסולוט , אבסולט אבסולוט , אבסולט אבסולוט , אבסולט אבסולוט , אבסולט אבסולוט , אבסולט אבסולוט , אבסולט...

אבסולוט :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גאדג'טים?

ואני במקומך לא הייתי קונה בשמים עם אלוורה.. אני אלרגי וזה עושה פריחה..

(ברצינות עכשיו, מה זה "מה כדאי"? אתה חייב לקנות? אם אתה אוהב אלכוהול - תקנה אלכוהול, אתה רוצה בושם - קנה בושם, מעשן? - הרבה הרבה פאקטים, לא מעשן? - הרבה הרבה פאקטים.. כסף קל בהפסקות בבצפר. אבל באמת, איך אפשר לתת לאנשים אחרים להחליט כאלה דברים בשבילך?)

קח בחשבון שבגלל שאין מע"מ הכל נראה שם זול, אבל העובדה שאין מע"מ גורמת להם לעלות את המחיר עצמו בחלק מהמקרים.. כמו שאמרו, תוכל למצוא את רוב הדברים באינטרנט באותו מחיר.. אלהוכוהל וסיגריות משתלם לקנות (בעיקר הפאקטים עם המבצעים של ה-3+1), ואם אני זוכר את המחירים מפעם קודמת שהייתי גם דיסקים הולכים טוב..

קיצור תהנה ותחזור בחתיכה אחת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקשיבבב למה שאומרים לךך פהה אלכוהול לא צריך, שוקולד אפשרי..

ואני לא הייתי ממליץ על מוצרי חשמל מעל 100 דולר, כי נגיד הDVD או משהו אחר שקנית שבור מבפנים?

יתחילו בעיות ואחריות ועוד...

במקומך, אני הייתי קונה כל מוצר נוסטלגי שהייתי נתקל בו, אם זה היה 1 מקורי, או Wolfenstien 3D מקורי וסגור..

וגם קלטות אם יש, ומשחקים Sealed כמובן..

ותקנה גם משחקים לPS2 ועוד כאלה שבזול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי PSP זבל שלא שווה לקנות, אלא אם כן אתה רוצה דחוף משהו לשחק ..

לא הייתי ממליץ על PSP, מחיר רגיל 1000 שקל..

ואין לך PS2 לא נורא.. תקנה לקונסולה אחרת אם יש לך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...