המלצה למחשב ב14000 ש"ח כולל הכל הכל - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למחשב ב14000 ש"ח כולל הכל הכל

royall

Recommended Posts

לפי מה שהבנתי הוא עובד עם גרפיקה ובעיקר עבודה מישרדית אז הייתי הולך על MX1000 במקום הG5

עבודה גראפית צריכה לא פחות דיוק מאשר גיימינג, ולא מומלץ לה עכבר . ה-G5 יהיה מצויין לצרכיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאוברקלוק - לוח אסוס, ספק רציני כדי שלא יחסר מתח לפנטיום D ועדיף את ה BT. אפשר לרדת ל COMPCASE 6A19 ולשים ספק רציני יותר.

המסך ש JC הציע רמה מעל ה . חלק מהאנשים ממש סובלים מכפתורי ה"חום" שלו.

אני עדיין ממתין לבחירת , סורק, ומסך, כדי לאפשר התכנסות למפרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאוברקלוק - לוח אסוס, ספק רציני כדי שלא יחסר מתח לפנטיום D ועדיף את ה BT. אפשר לרדת ל COMPCASE 6A19 ולשים ספק רציני יותר.

המסך ש JC הציע רמה מעל ה LG. חלק מהאנשים ממש סובלים מכפתורי ה"חום" שלו.

אני עדיין ממתין לבחירת מדפסת, סורק, ומסך, כדי לאפשר התכנסות למפרט.

אתה רוצה להגיד לי שעם ספק 430W TRUPOWER של אנטק יחסר למעבד הזה מתח? גם באוברקלוק הכי קיצוני? במערכת עם כ. מסך בודד?! מה?!

יש פה נטיה בפורום לדחוף ספקים שהם אוברקיל רק כדי "להיות על הצד הבטוח", ועוד על חשבון רכיבי ליבה.

בינינו, ה-ANTEC עם הניצולת המטורפת שלו ממש לא ייפול מהאנרמקס, וזה 200 שקל שפשוט לא שווים את ההשקעה.

http://www.antec.com/specs/TPII430_spe.html

לכל הרוחות, הוא נותן 2 מסילות 12V עם 17A פוטנציאליים בכל אחת! יש ספקים שלא נותנים את זה על 2 מסילות וקוראים להם "430W"

נכון שעדיף את ה-BT. ואפשר לרדת אליו ולהתקזז עם המחיר של העכבר, לקחת MX518 במקום. אני אישית חושב שהוא יסתדר מצויין, גם ב-OC קל, עם הפריזר.

לגבי , אני לא חושב שפוטנציאל OC מצדיק השקעה של פי 2 במחיר לוח האם. לא יודע, כזה אני.

לגבי מסך, עניין של טעם. אני מאוד אוהב את המסך, הוא יפהפה ומאוד פרקטי ויחד עם זאת גאדג'טי, ואי אפשר להגיד על האיכות תמונה שלו שהיא כרועה.

נכון המסך של דנטון רמה מעל, הוא גם עולה אלף שקל יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפנטים D רעבים לאמפרג' באוברקלוק. היות והתקציב מאפשר, עדיף כמה שפחות להתפשר.

לגבי המפרט:

בא ונניח שמדפסת לייזר OKI3200 תספק : 1719

וסורק של אפסון דגם 3490 : 575

(מחירים מ"המשרדיה")

מסך לפי המלצת JC: עולה כ 3700

סה"כ כ 6000 שקל, מה שמשאיר כ 8000 שקל למפרט

אפשר לקחת את זה, שכולל לוח שיהיה לא רע באוברקלוק, מארז איכותי עם ספק TP480 כלול, 2 גיגה זכרון עם תזמונים טובים יחסית, קרור איכותי, דיסק 200 גיגה, עכבר טוב (כדאי מאוד שאתה תבחר אותו, שכן אתה הולך לעבוד איתו, שמתי משהו שיאפשר מספיק מרווח לנושא), מקלדת פשוטה, רמקולים מצויינים:

דגם מחיר כמות

Intel Pentium D 920 Dual 2.8Ghz 2x2Mb L2 LGA 775 Box 1760 ¤ 1

ASUS P5LD2 LGA775 830 ¤ 1

PQI TURBO 667MHZ 2048MB DUAL CHANNEL 1280 ¤ 1

WD 200GB 7200RPM 8MB SATAII 600 ¤ 1

eVGA 6800GS 256MB PCI-E 1200 ¤ 1

LG X16/X48 BULK 150 ¤ 1

LG GSA-4167B BLACK BULK 260 ¤ 1

כונן דיסקטים שחור 70 ¤ 1

Antec High Performance 1088 AMG 950 ¤ 1

Logitech Pro Keyboard Black OEM 80 ¤ 1

Logitech MX1000 Laser Cordless Mouse 360 ¤ 1

Altec Lansing ATP3 420 ¤ 1

THERMALTAKE BIGTYPHOON 255 ¤ 1

הרכבת מחשב חדש 170 ¤ 1

סה"כ: ¤ 8385 (3 תשלומים)

מחיר מזומן: 8133.45

עכשיו, אפשר לוותר על איכות המסך וללכת על ה 930B של סמסונג, או 1950 B של , או 1980 אם העיצוב חשוב, או VIESONIC פשוט יותר ולעלות ל 7800GT.

UP TO YOU.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מילים תודה תודה תודה

בהמשך הלילה אני אחליט לגבי הציוד ההקפי ואשאיר את המפרט רק למחשב.

שוב אני אומר תודה

החברים והמשפחה שלי כאן פשוט המומים מהידע הנרחב של חברי הפורום כאן והרצון שלהם לעזור.

כמו שאמרתי בהמשך הלילה אתן החלטה לגבי המסך המדפסת העכבר והמקלדת וכן הסורק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבודה כמו שלך, העכבר והמסך מאוד חשובים, ויש בהם הרבה מקום לטעם אישי.

סיבוב יכול לעזור (למשש את העכבר, להתרשם ממסכים).

עריכה: דרך אגב, עכשיו שמתי לב שהעכברים של לוגיטק עולים זול יותר במשרדיה מאשר בנועה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבודה כמו שלך, העכבר והמסך מאוד חשובים, ויש בהם הרבה מקום לטעם אישי.

סיבוב יכול לעזור (למשש את העכבר, להתרשם ממסכים).

עריכה: דרך אגב, עכשיו שמתי לב שהעכברים של לוגיטק עולים זול יותר במשרדיה מאשר בנועה :)

איפה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לכרטיס טלביזיה, אני ממליץ לך בחום על אחד מסדרת ה all-in-wonder של ati, שזה גם כרטיס טלביזיה משולב בכרטיס מסך.

http://www.bug.co.il/nconfigout.asp?psn=2674&scat=191&tcat=28

כרטיס טוב מאוד!!! אני מאמין שעם קצת חיפושים תמצא אותו ביותר זול...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקש גם ביקש.

בכל מקרה, הויכוח הוא על ניואנסים.

אני אישית ממש לא חושב שתוספת של 30% למחיר המסך באמת תיתן תועלת ששווה את הסכום (הרי ככה זה במוצרי יוקרה, ככל שאתה מתקרב לקצוות התקציב השפוי השיפור באיכות מארג'ינלי והמחיר עולה אקספוננציאלית), כלומר ניתן לחסוך אלף שקל.

לעומת תוספת לכרטיס המסך - 700 שקלים (7800GT), להארדיסק - 100 שקלים (250GB וחשוב מכך 16MB קאש), לכרטיס טלויזיה - 600 שקלים מהם הוא כן יהנה.

עכשיו חוץ מזה, לא הייתי משנה כלום במפרט שנתת, ולכן הוא יהיה בחריגה של 400 שקל.

אם החריגה מפריעה לו, המקומות שאני חושב שאפשר לחסוך בהם - לוח האם - לרדת לגיגהבייט, קירור, לרדת לפריזר 7, או לחילופין לקחת מדפסת הזרקת דיו טובה ולא לשנות כלום, ולחסוך לא מעט מהתקציב.

ביקורות:

http://www.rage3d.com/reviews/cooling/freezer7/?p=4

הפריזר מוריד בממוצע 5 מעלות, והוא מעולה ל-OC. חיסכון של 100 שקל בלי לפגוע באיכות המוצר.

http://www.pcstats.com/articleview.cfm?articleid=1830&page=10

זה לוח האם שהמלצתי לעומת האסוס, הוא עולה 200 שקלים פחות: הביקורת היא על הפרו ולא על ה-G, ההבדל הוא קיום FIREWIRE ו-DUALBIOS בגרסאת פרו. פרט לכך, לא צפוי הבדל ביצועים כלל. כמו שתוכל לקרוא, זה לוח סולידי, פרפורמר טוב יחסית למחירו התקציבי, וסך הכל פוטנציאל האוברקלוק שלו יתאים למי שלא מחפש לשבור שיאים.

מדפסת:

http://printscan.about.com/od/printerreviews/fr/CanonPixma4000.htm

ותמיד כדאי לקחת בחשבון את האחריות המצויינת של קרט, והמחיר הזול של הדיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה, ניגש לעניין.

אז ככה לאחר שעות של חיפושים וקריאת ביקורות החלטתי על המוצרים הבאים בציוד ההקיפי:

מסך: Viewsonic VP930B בסביבות 3700 ש"ח

הבנתי שזה המסך הכי טוב שיש או לפחות מבין הטובים שקיימים.

http://www.viewsonic.com/products/desktopdisplays/lcddisplays/proseries/vp930b/

מדפסת לייזר:

עוד לא החלטתי על המוצר אבל על המחיר הסופי הוא 1700 ש"ח

סורק: גם לא החלטתי אבל המחיר הסופי הוא 800 ש"ח

לסיכום: 7800 ש"ח הציוד ההקיפי

בא נהיה גמישים 8000 פלוס מינוס כולל עכבר ומקלדת

הוספתי לתקציב עוד 2000 ש"ח

אקיצור נשאר 8000 ש"ח למפרט המחשב בלבד אנא תאירו את עיני אם יש מקום לחיסכון. מאד חשוב לי החיסכון כי הוספתי לתקציב בגלל שהתוועדתי לסכומים של הציוד ההקיפי.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת כבר שני מפרטים די דומים לתקציב של ממני ומאינטגרל, אני מציע שתעבור עליהם שוב ותחליט מי מהם מתאים לך יותר.

ושוב, אני חושב שלקנות את המסך "הכי טוב" רק כי הוא "הכי טוב" והוא ממש לא משתלם זו טעות. זה יבוא על חשבון דברים אחרים כי התקציב שלך הוא לא אינסופי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...