sony או a-open לצורב? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sony או a-open לצורב?

asafmanor

Recommended Posts

אם היית טורח לחפש ולקרוא קצת תראדים פה היית שם לב שיש צורבים אחרים מומלצים הרבה יותר משני הצורבים המאד בינוניים שציינת. קח LITEON, או TEAC, אפילו RICOH יעשה עבודה טובה מאד.

בצורבים לא קונים מותג (SONY למשל) כמו במוצרי חשמל (וגם שם לא מצטיינת באיכות ועמידות של המוצרים שלה) ו-AOPEN רחוקה עם כל הכבוד להיות חברה מובילה בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, הצורבים החדשים של , מ- 32x ומעלה, הם בעצם Lite-On :) אז אתה יכול ללכת על בשקט, או לשלם קצת פחות ולקבל את המקור.

אתה בטוח? אם כן אז פעם הבאה, GIL וFrenzy, אל תטעו אותי כי אני מאמין לכל דבר שאומרים לי פה. בכל זאת תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית טורח לחפש ולקרוא קצת תראדים פה היית שם לב שיש צורבים אחרים מומלצים הרבה יותר משני הצורבים המאד בינוניים שציינת. קח LITEON, או TEAC, אפילו RICOH יעשה עבודה טובה מאד.

בצורבים לא קונים מותג (SONY למשל) כמו במוצרי חשמל (וגם שם לא מצטיינת באיכות ועמידות של המוצרים שלה) ו-AOPEN רחוקה עם כל הכבוד להיות חברה מובילה בתחום הזה.

פחח.. מדוע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח.. מדוע?

כי זאת האמת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, הצורבים החדשים של , מ- 32x ומעלה, הם בעצם Lite-On :) אז אתה יכול ללכת על בשקט, או לשלם קצת פחות ולקבל את המקור.

אתה בטוח? אם כן אז פעם הבאה, GIL וFrenzy, אל תטעו אותי כי אני מאמין לכל דבר שאומרים לי פה. בכל זאת תודה.

בטוח זה רק המוות :) אבל המקור שלי נראה דיי אמין. זה ה FAQ של Lite-On ב CDfreaks, ברשימת ה Rebranded Lite-On. ומלבד זה גם ידוע ש Lite-On במקורה היתה חברה שייצרה לחברות אחרות את הצורבים ושהם רק שמו עליהם את השם שלהם. ממה ששמעתי בזמן מסויים אפילו הצורבים של פלקסטור היו Lite-Ons.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח.. מדוע?

כי זאת האמת?

או שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A-Open בכלל בכלל לא רחוקה מלהיות החברה המובילה בתחום.

היא אפילו די קרובה.

מהחברה שהמציאה את הJustLink ו JustSpeed עם מרווח בעצירות Buffer Underrun של רק 2 מיקרומטר (במקום 40)

הישג שעכשיו כל החברות מחקות.

פלקסטור, טיאק, lite-on, ימאהה, A-Open הן המובילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...