איזה פירוול להוסיף בנוסף ל-KASPERSKY? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה פירוול להוסיף בנוסף ל-KASPERSKY?

parker8

Recommended Posts

החבילה של NORTON- של ה- SECURITY (הגירסה של 2006) היה יופי של דבר רק שבזמן האחרון היא די שיגעה אותי....

החלטתי לשים KASPERSKY 5 רק אין לו פירוול לעומת ה-NORTON שכן היה... אז איזה לשים בנוסף ל-KASPERSKY? או האם יש מוצר שכולל את הכל? (חוץ מה- SECURITY של NORTON)

לסיכום- לחזור ל- security 2006 של NORTON או להישאר עם ה-KASPERSKY בנוסף פירוול (שאתם תמליצו לי על אחד) מה יותר בטוח?

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום NIS 2006 התחיל לעשות בעיות ( :pissed: לא לעצבן אותי ולשאול למה...אני בטוח שלרובכם זה גם קרה :lol: )

עברתי ל Corporate Edition 10 ... סה"כ אותו דבר,יותר קלה..ואחלה של גירסה..עובדת מעולה.

רק מה גם אני צריך פיירוול.... כרגע אני עם זה של הווינדוס,מסוכן ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האם AtiHacker יכול לעבוד עם רשת? כאילו לא לחסום גישה בין מחשבים? [שביכלל לא יתערב ברשת שיש בין שתי מחשבים].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה Kaspersky Anti-Hacker הוא אחלה והוא קליל ולא עושה בעיות וודאי שלא בעיות גישה בין מחשבים ברשת.

אם אתה רוצה משהוא יותר כבד ונוקשה אתה יכול כמובן ללכת על ה Zone Alram , אבל אישית אני חושב שהוא מציק ומעצבן.

לגבי הפתרונות מבית Symantec לא ההיתי חושב פעמיים - פשוט לא לגעת בהם הם סתם כבדים ומעיקים על המחשב ומעבר לזה הגנה ברמה גבוה הם לא מספקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...