3 שנות מאסר למכחיש השואה, צדק או פגיעה בחופש הדיבור? - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

3 שנות מאסר למכחיש השואה, צדק או פגיעה בחופש הדיבור?

overload

Recommended Posts

אני חושב שזה צודק ואפילו יותר מגיע לו...שימות שם...למה להכחיש עדיין עם הדגשה של ה-עדיין את השואה?הרי יש כל כך הרבה הוכחות ומה שנעשה שם זה לא אנושי..

אם לא מתעללים בו באותו צורה לפחות שירקב בכלא כמה זמן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפנים הוא יודע שהיית שואה...סתם חבורת אנשים מתוסכלים שמחפשים כל החיים שלהם אחרי "הוכחות" לקונספירציית השואה.

לכל אלה שמשווים את המקרה הזה לארה"ב, אין על מה.

בארה"ב חופש הדיבור זה הדבר הכי קדוש שיש.

העונש מגיע לו, הוא לא סתם אמר כי אין שואה, הוא גם כתב על זה ספרים. הכחיש ופירסם ספרים. לא תמים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא אמר את זה, גם לא הביע שום דעה לפי מה שכתוב בקשר ליהודים הוא דיבר על השואה מבחינה היסטורית.

אז החוק הזה בקשר לשואה נראה לי קצת מוגזם, 3 שנים על מילים.

יוצאת מהכלל הזה היא השואה, שהכחשתה היא עבירה ברוב מדינות אירופה שהיו מעורבות במלחה"ע ה-2 והיהודים של אותן מדינות נרצחו

מספיק מובן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, זה לא מסביר את החוק, זה מסביר את העונש.

מה הקשר בין התגובה שלך לדיון?

אני רק ציינתי מה זה הסתה, ושהכחשת השואה היא עבירה על החוק למרות שזה לא הסתה ישירה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי מותר לו להביע כל דיעה אקדמית שהוא רוצה... אם נרסן את חופש החשיבה של האקדמיה, מה יצא מזה?

מצד שני, אם הבנתי נכון - הוא אנטישמי וטוב שהוא יושב בכלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה עוד שרמוטה שחשב שהוא יכול להכחיש את השואה

http://www.pogrom.org.il/heb_articles.php?art_id=31

התמונה הזאת של שני נבלות מושתנות

http://www.pogrom.org.il/israelnazi.htm

כל הפרות המטומטמות שפתאום ניהיו לוחמי החופש מעניין מדוע הם פתאום מיללים על חופש הביטוי דווקא

בנושא קדוש שפוגע.אני רוצה לראות את אותם פרות צבועות מנסים להשתיק אנשים שטוענים שמגיעים לפה נאצים שונאי יישראל.

אם חופש הביטוי,אז עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שישאר בצבא, שיחתום קבע ל 20 שנה.

כי אני בטוח שכל יום הוא מקבל מכות מכל מי שמכיר אותו והמפקדים שלו מזיניים אותו.

לדעתי אלה אנשים שאין להם שום קשר לאידיאולוגייה הם סתם פאנטים מפגרים עם תסביכי ילדות שאוהבים לקבל זיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מאוד :xyxthumbs:

המורה שלי להיסטוריה אמר לי על זה

בכל מקרה יש חוק ש באירופה אסור להכחיש את השואה ובגלל זה הוא קיבל עונש.

עכשיו אין פה פגעיה בחופש הדיבור.

יש חוקים שעלפיהם אתה חייב לעקוב, יש לך בעיה עם זה אל תגיד בפומבי אף אחד לא צריך לשמוע את בולשיט שלך!

עכשיו זה גם עיניין גדול בארה"ב למה לא אוסרים על תנועות נאציות מפלגתיות?

כי זה חופש הביטוי אבל אני חושב שדברים כאלה יכולים להוביל לשואה חדשה (היסטוריה חוזרת על עצמה) ודברים כאלה זה פשוט הבהרה ברורה לחלוטין שאלה מחשבות קיצוניות ושלא צריכות בכלל להיות ועל דברים כאלה צריך לאסור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מותר לך להגיד גם שהחרדים הורסים את זימבבואה

כל עוד אתה לא אומר "החרדים הורסים את זימבבואה. תהרגו אותם"

יוצאת מהכלל הזה היא השואה, שהכחשתה היא עבירה ברוב מדינות אירופה שהיו מעורבות במלחה"ע ה-2 והיהודים של אותן מדינות נרצחו

המדינות שהכחשת שואה היא עבירה על החוק הם:

Austria

Belgium

Czech Republic

France

Germany

Israel

Lithuania

Poland

Romania

Slovakia

Switzerland

כלומר חוץ מאיתנו אלה הם מדינות ששיתפו פעולה עם הנאצים, רובם מרצון.

אירווינג הוא אידיוט גמור, אבל הפשע מוגזם. מכחישה את שואת הארמנים בשביל יחסים טובים עם טורקיה, מכרנו לדרום אפריקה ששימש לטיהור אתני. אנחנו לא תלית נקיה במיוחד. הוא לא אמר השואה לא הייתה קיימת תהרגו את כל היהודונים. הוא טען השואה לא הייתה, ואם הייתה הוצאה מכל פרופורציה. 3 שנות מעסר בפועל זה עונש מוגזם לכל עבירת הסתה, במיוחד כאשר ההסתה לא הייתה קיימת. בישראל קיימת הסתה הרבה יותר חמורה נגד המון קבוצות, ולא עושים כלום. במקרה הזה באמת ניפחו את זה מכל פרופורציה, ועשו לו משפט דרייפוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...