מה ההבדל בין 4 יחידות ל5 במטמטיקה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה ההבדל בין 4 יחידות ל5 במטמטיקה?

VeR-MaN

Recommended Posts

בני גורן - כמה ששנאתי את זה שהוא מדגים בתחילת הפרק את התרגילים הכי קלים שאותם אני יכול לעשות בלי עזרתו ודופק לי בכמויות תרגילים קשים שאפילו לו אין מושג איך לעשות אותם

כמה שזה נכון :lol: :lol:

אני כתה י' 5 יחי' עוד 3 חודשים בגרות... הסתברות אי-שיוויונים חלק ואיכשההוא גם גיאומטריה זורם (יהיה נחמד אם בבגרות לא תהיה גאומטריה מהסרטים) לפני שבועיים התחלנו ללמוד סדרות וזה קשה בטירוף!! זה ממש קשה אני לא מבין בזה כלום!

זה באמת החומר הכי קשה בשאלון 005 או שזה רק בגלל שהתחלנו ללמוד אותו לפני שבועיים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין יותר מ5 יח'...

אני ב5 יח'..

כיתה י'

השנה אני עושה 005+006... וואלה באמת לא כזה קשה... אבל מעצבן שצריך לעשות מלא שיעורי בית..(ולא, לא חצי שעה כמו שמישהו אמר פה. אלא איזה שעה וחצי מינימום 3 פעמים בשבוע..)

אז עכשיו אנחנו סיימנו ללמוד 005 ועוד מעט מסיימים אינטגרל מסויים... ואז רק חזרות קצת פה ושם...

ת'אמת מי שמתרגל ועושה את כל השיעורי בית שנותנים לו, יצליח בקלות.. ולדעתי, מי שב4 יח' ויודע שהוא יכול להצליח ב5 לעשות מעל 75 נק' סופי לא כולל בונוס בבגרות, חבל לו להשאר ב4 יח'... :|

חורף שנה הבאה אני עושה 007... :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שיש 7 יחידות... עד כמה זה קריטי?

יש גם 7 יחידות , 7 יחידות זה התחלה של מתמטיקה ברמה אקדמית חבר שלי עושה את זה...

ואגב אני מקבל מאה ב 4 יחידות , אני רואה את החומר של 5 (אני ב יב' כמובן) ואני אומר למה לא עשיתי 5 אבל שטויות

זה סטלה להשלים , אז בסדר צריך לשלם כמה אלפי שקלים ,אבל התנאים להצלחה הם כמעט אידיאלים - אין לך מגן , אין לך מקצועות אחרים...

אתה לומד בזמן שלך!

ותשמעו בסוף למי שיש כסף (אני לא אומר שאני עשיר אבל אני עובד ואני יוכל לממן לי כל מיני השלמות למיניהן)

אז חברה קחו ממני עצה שום דבר לא סופי , תמיד אפשר להשלים ולא חסר מקומות שבהם יציעו לכם!!!

(רק תדאגו להכין כסף והרבה ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיב, תשכח מכל ההצעות שקיבלת (אלא אם כן הן תואמות לשלי) ולך על חמש יחידות.

אתה מתכנן להמשיך ללימודים אקדמאים ? מתכנן לעשות את זה באוניברסיטה ולא באיזה מכללה קיקיונית (מי אמר סמי שמעון ?) אז אתה צריך חמש יחידות...

תקשיב לי בתור אחד שעשה את הטעות של ארבע יחידות...

אני התחלתי בחמש, הייתי עצלן עברתי לארבע יחידות וקיבלתי 94 סופי, וכל מה שיכולתי לעשות עם זה הוא מפיות שולחן עם מספרים...

שנה אחרי התיכון עשיתי מכינה קדם אקדמית בטכניון (כחלק מתוכנית עתידים) שם למדתי מתמטיקה ברמה יותר גבוהה מחמש יחידות ואז הבנתי איזה אידיוט הייתי שלא נשארתי בחמש בתיכון... ניגשתי אחרי המכינה לבגרויות במתמטיקה חמש יחידות של משרד החינוך מחדש, סיימתי כל שאלון במתמטיקה ב-20 דקות וקיבלתי ציון 97 סופי. אבל לא חבל על השנה שבזבזתי ?

ותחשוב שאני עוד היה לי מזל כי עשיתי את זה כחלק מהעתודה אז שילמו לי על זה...

יש אנשים שאין להם את המזל הזה, המכינה עולה בדרך כלל 13 אלף שקל... אז נכון שאת המאה במתמטיקה סביר להניח שתקבל, אבל לא חבל על הכסף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תקשיב, תשכח מכל ההצעות שקיבלת (אלא אם כן הן תואמות לשלי) ולך על חמש יחידות.

אתה מתכנן להמשיך ללימודים אקדמאים ? מתכנן לעשות את זה באוניברסיטה ולא באיזה מכללה קיקיונית (מי אמר סמי שמעון ?) אז אתה צריך חמש יחידות...

תקשיב לי בתור אחד שעשה את הטעות של ארבע יחידות...

אני התחלתי בחמש, הייתי עצלן עברתי לארבע יחידות וקיבלתי 94 סופי, וכל מה שיכולתי לעשות עם זה הוא מפיות שולחן עם מספרים...

שנה אחרי התיכון עשיתי מכינה קדם אקדמית בטכניון (כחלק מתוכנית עתידים) שם למדתי מתמטיקה ברמה יותר גבוהה מחמש יחידות ואז הבנתי איזה אידיוט הייתי שלא נשארתי בחמש בתיכון... ניגשתי אחרי המכינה לבגרויות במתמטיקה חמש יחידות של משרד החינוך מחדש, סיימתי כל שאלון במתמטיקה ב-20 דקות וקיבלתי ציון 97 סופי. אבל לא חבל על השנה שבזבזתי ?

ותחשוב שאני עוד היה לי מזל כי עשיתי את זה כחלק מהעתודה אז שילמו לי על זה...

יש אנשים שאין להם את המזל הזה, המכינה עולה בדרך כלל 13 אלף שקל... אז נכון שאת המאה במתמטיקה סביר להניח שתקבל, אבל לא חבל על הכסף ?

לא.

כסף בא כסף הולך , אם תחשוב ככה "לא חבל על הכסף?" לא תחייה את החיים שלך , לא תגיע לשום דבר , לא תגיע להישגים ,

אתה חי רק פעם אחת לעזאזל תנצל את המיטב!

זו המנטרה שלי לפחות אתה יכול לחשוב אחרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, בוא ננצל את המיטב...

אבל אופס, קצת קשה, צריך להשלים בגרויות... נו טוב, לא נורא...

ההשקע שתצטרך לתת על חמש יחידות בהשוואה לארבע היא לא כזאת בשמיים... זה לא שווה את השנה שתצטרך לחכות כשאתה משלים בגרויות כשאתה יכול להעביר אותה בצורה הרבה יותר טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק, בוא ננצל את המיטב...

אבל אופס, קצת קשה, צריך להשלים בגרויות... נו טוב, לא נורא...

ההשקע שתצטרך לתת על חמש יחידות בהשוואה לארבע היא לא כזאת בשמיים... זה לא שווה את השנה שתצטרך לחכות כשאתה משלים בגרויות כשאתה יכול להעביר אותה בצורה הרבה יותר טובה...

אחי אני לא אמרתי שלא צריך להשקיע בתיכון...אני מסכים איתך לחלוטין שעדיף ללכת על חמש וללמוד כל עוד זה בחינם אבל , יש אנשים שאין להם

את הפריווילגיה הזו ולהם ההודעה האחרונה שלי כווונה - ובכלל זו המנטרה שלי בחיים...אל תחשוב על "חבל על הכסף?"

כמובן שעדיף ללמוד בחינם מאשר להשלים אבל אם בעל כורחנו אנחנו צריכים להשלים אז ניחא ,נשלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...