ההארד דיסק מת...האם המידע אבוד? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ההארד דיסק מת...האם המידע אבוד?

matan_18

Recommended Posts

יש לי הארד דיסק של מסדרת המווות....והיום שהדלקתי את המחשב ההארד דיסק השמיע ציפצופים והוא אינו מזוהה בביוס.. :bash:

האם המידע שלי אבוד או שניתן להציל אותו.?

אוליי זה ישמע מצחיק אבל אמרו לי שאם אני ישים אותו שעתיים במקרר אוליי אני יצליח להפעיל אותו לקצת זמן ולהציל את המידע שחשוב לי..זה נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חברה בתל אביב שעושה שחזור מהדיסק גם אם נפלו עליו התאומים......

אם המידע כזה חשוב....לך אליהם (נדמה לי שקוראים להם שביט מחשבים או משהו כזה - דפי זהב) אבל תהיה מוכן לשלם כ 200 שח.

אם לא חשוב לך תממש את האחריות שלך ותחליף את הדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להקפיא את הדיסק לא עזר....הוא פשוט לא מגיב לכלום...הלך המידע...לא נורא..אני יחליף אותו לסגייט ברקודה 40 ניראה כמה אני יצטרך להוסיף....אבל אני יוסיף אני לא מוכן שIBM יכנס אליי הבייתה יותרררררררררר :AR15:

כוס אמא של החברה הזאת (סליחה על הדיבור אבל זה מה שאני מרגיש) שום דבר טוב לא יצא ממנה... :AR15: :AR15: :AR15: :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המידע כזה חשוב....לך אליהם (נדמה לי שקוראים להם שביט מחשבים או משהו כזה - דפי זהב) אבל תהיה מוכן לשלם כ 200 שח.

אם הייתה לקוח בחברה שאני לקוח בא הייתה מקבל שחזור חינם ודרך אגב הסיגייט עולה 300 שקל לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השיטה עם הפריזר עובדת יופי במקרים מסויימים ואם יודעים בדיוק איך להשתמש בה. אולי אני אפרט עליה הערב או מחר כשיהיה לי זמן. אם לא היה לך חומר חשוב אז פשוט תחליף את הכונן הדפוק, ואם כן היה, כדאי אולי להשתמש בתוכנות שחזור כדי לנסות ולהוציא משהו. אני יכול להמליץ על GetDataBack ל- fat/ntfs ועל r-studio ל-NTFS.

ד"א, hamoodit, אני אשמח אם תוכל לשתף את שם החברה שאתה לקוח בה, אם לא כאן אז ב-private message.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הייתה לקוח בחברה שאני לקוח בא הייתה מקבל שחזור חינם ודרך אגב הסיגייט עולה 300 שקל לא?

250 אני צריך להוסיף....אני חושב שזה שווה את הכסף

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...