MX500 VS MDR-EX51LP - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MX500 VS MDR-EX51LP

noob^

Recommended Posts

אני צריך בישביל הנגן, איכותיות (לא מתפשר) הקניה מתבצעת בסין (הונקונג) ככה שהמחיר בארץ הוא לא פרמטר (מה שעולה בארץ 300 שקל, עולה שם 100)

אין לי ניסיון עם קטנות,

אבל אני רוצה פרקטיות עם איכות, האם לשמוע פסיכודלי באוזניות קטנות זה מוריד ערך ? האם הצליל יהיה נמוך בצורה דרסטית מהאוזניות הסגורות שלי למחשב ?

ההתלבטות העיקרית שלי היא בין2 הדגמים שצויינו בכותרת

אבל אני לא ממש מבין, פשוט ראיתי ''יקר'' 2 חברות מתחרות, מה עדיף ?

מה מומלץ ?

מה הכי איכותי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דגם ישן כמו ה-51? קח את ה-71...

לדעתי הם נשמעים יותר טוב מה-MX550 (יש לי את שניהם).

כל אחד מיועד בעיקרון למטרות אחרות והנוחות היא אחרת בכל אחד מהדגמים.

כפי ש-Yot ציין, ההשוואה לא הגיונית ממש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתלבטות העיקרית שלי היא בין2 הדגמים שצויינו בכותרת

אבל אני לא ממש מבין, פשוט ראיתי ''יקר'' 2 חברות מתחרות, מה עדיף ?

מה מומלץ ?

מה הכי איכותי ?

מצטרף לשאלה,

אני גם רוצה לקנות מהסוג הזה, MDR-EX81LP, ואני לא יודע עם איזה ישמעו באסים חזק יותר וצליל גבוהה יותר,עם הסוני 91 או mdr v500...

אחרי הכל אין לי אפשרות לשמוע את האוזניות לפני הקנייה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי, אתה יודע אם האוזניות תומכות בכל נגן?,

פשוט שמעתי שבנגנים מסויימים לא שומעים את התדרים הנמוכים של המוזיקה, כי הם לא תומכים בזה

לא הבנתי את מה ששאלת...

אוזניות מוציאות מה שמשדרים להם... אם לא משדרים להם תדרים נמוכים (בהנחה שהאוזניה מסוגלת להפיק צליל בתדר הזה) אז פשוט היא לא משדרת אותו...

מה שאמרו לך זה שטויות.

אז כן האוזניות תומכות בכל נגן, ויותר מזה, בגלל האימפדנס (ההתנגדות) הנמוכה שלהם, האוזניות צורכות פחות הספק, ועקב כך גם הבטריות נשמרות יותר (צריך גם פחות ווליום כדי להגיע לאותה עצמת )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

RK, למען האמת דווקא בזכות העכבה הנמוכה שלהן הן מחזיקות פחות זמן עם אותה הסוללה. ככל שהאוזניות בעלות עכבה נמוכה יותר, הזרם שיעבור בהן יהיה גבוה יותר, ומכאן שהסוללה תיגמר מהר יותר. הבעיה עם בעלות התנגדות גבוהה היא שבכדי להניע אותן כמו שצריך, יש צורך במתח עבודה גבוה. לצערנו הרב, בנגנים אין את האפשרות לספק את המתח הזה.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...