פרסומות בבי"ס ותקנות "פרסומת מזיקה לילדים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרסומות בבי"ס ותקנות "פרסומת מזיקה לילדים"

nice-1

Recommended Posts

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חבריה : עברתם כל גבול אפשרי!

מצידי אל תהיו יהודים טובים, אל תניחו תפילין ותשרפו מה שאתם רוצים (או תגזרו), אבל יש גבול למה שאנחנו יכולים לראות כאן.

בכל זאת חונכנו על טהרת היהדות, וכולנו יודעים שתפלין זה דבר קדוש לכל היהודים בכלל ולדתיים בפרט.

זה לא המקום להשמצת רבנים, תשמישי קדושה ופעילי חב"ד למיניהם.

יהודים רבים מתו בשואה ובגלות על קדושת ספר תורה ותפילין. מן הראוי להתייחס בכבוד לסמלים שמייצגים את העם היהודים, ותרבות היהודים הדתיים והמסורתיים כאחד.

Nice-1 אתה לא הולך לזרוק שום דבר!

סורו חזרה לדיון המקורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה רק לי אין לוקרים ?

דרך אגב זה ממש לא פייר שמשכירים לוקרים לתלמידים תמורת כסף, מה עושים התלמידים שבקושי יש להם כסף ללמוד צריכים להסתכל

על החברים שלהם כשהם סוחבים על הגב ספרים במשקל 500 קילו (קצת הגזמתי אבל הרעיון מובן, אני מקווה)

ועוד משהו יש אצלנו הרבה פעמים תלמידים שמחתימים אנשים בשביל אורנג' או שמפרסמים מועדונים וכל מיני שטויות כאלו

אף פעם זה לא הפריע לי, להפך זה עושה את "חווית" הלימודים יותר מהנה כשמגיע השומר הזקן ומנסה להעיף את הילד שיכול בסטירה להשכיב אותו על הריצפה למשך שעות ואז מגיע *** השרת ומפחיד קצת את הילד שנוטש את דרכיו הרעות, לפחות עד מחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שאתה לא הולך לחזור לנושא,

אז אני אנמק

גם אם זה לא היה תפילין, אלא חומר הסברה של הנצרות או של איסלאם שהיו מכריחים אותי לקחת

הייתי זורק אותו ברגע שהיו משתמשים בכוח כדי להשאיר אותי שם.

מסיונריות היא לא חוקית בארץ.

על המקרה שסיפרתי עליו, לא הגבתי באלימות ובכלל, מעולם לא הגבתי באלימות.

איך הגעת מזה לזה שאני מתעב חרדים?

יש לי משפחה חרדית, אפילו דיי חברים שלי.., שכנים חרדיים שאני אומר להם בוקר טוב, המנקה של הבניין חרדי וכו'

אין לי דעה קדומה על אף אחד. כל מה שפעלתי פעלתי לאחר שמוצו כל האפשרויות האחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה רק לי אין לוקרים ?

דרך אגב זה ממש לא פייר שמשכירים לוקרים לתלמידים תמורת כסף, מה עושים התלמידים שבקושי יש להם כסף ללמוד צריכים להסתכל

על החברים שלהם כשהם סוחבים על הגב ספרים במשקל 500 קילו (קצת הגזמתי אבל הרעיון מובן, אני מקווה)

זה לא ששוכרים לוקרים בהמוניהם גם ככה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מז"א מחתימים ילדים בביה"ס ?

כל עוד אתם קטינים לא ניתן לחייב אותכם לחוזה, תמיד ההורים יכולים לטעון שהם לא ידעו ולא הסכימו והלך להם הכסף כי בשום בית משפת לא יתפוס מסמך עם חתימה של אדם שהיה קטין כשחתם עליו.

זה בכלל חוצפה שמרוויחים על חשבון ילדים, אין שום סיבה שמשרד החינוך לא ישקיע באופן חד פעמי בלוקרים שיחזיקו לפחות 10 שנים וזה יעלה הרבה פחות מ 1500 ש"ח ללוקר.

אם כבר עוסקים בנושא אז מה השטויות האילו של כרטיסי אשראי ופלפונים לחיילים? החברות לא עושות את כל זה מתוך רגש פטריוטי כל שהוא, זה חד משמעית שיווקי במטרה שאותו חייל ישאר עם החברה באזרחות וגם להוציא ממנו מה שאפשר בזמן השירות.

המדינה ירדה מהפסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזעזע אותך? כנס ללינק שנתתי על פרוייקט החלב של תנובה..

אני מודה, לא חשבתי שבי"ס יכול להתמסחר ככה.. עוד מעט נצטרך לקנות מקום טוב בכיתה, או לשבת מאחורה במקומות הזולים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תמיד היה ככה... כשהייתי בכיתה א' לפני 15 שנה נכנסו כל מיני נציגים של עיתונים לילדים (עוד לפני שהיה מעריב לנוער וראש 1) וחילקו לנו דוגמאות של "פילון", "אצבעוני" וכל מיני עיתונים לילדים... אחרי כמה שנים נכנסו "צ'ופר" (שהפך ל"מעריב לילדים"), "מעריב לנוער" וכיו"ב... לא היה מנוס מפניהם ולביה"ס היתה החוצפה להכניס אותם לשיעורים שלנו ולהסביר לנו על העיתון וכמה הוא יפה וטוב. בתור ילדים שמחנו על כל הפרעה בשיעור ולא ראינו את זה כחוצפה, אבל בגיל מבוגר יותר בהחלט הבנו שמישהו פה עושה עלינו כסף, על חשבון שעות הלימודים שלנו. בחטיבה היה גם הקטע עם הלוקרים וכו', וכמובן שבכניסה לביצפר חילקו לנו מכל טוב... הזמנות למסיבות, דאודורנטים, שוקואים ומעדנים למיניהם ואפילו קונדומים. החלוקה התבצעה ממש על מדרגות ביה"ס, וללא שמירת מרחק מינימלי מהתלמידים.

תכל'ס, אפשר לפנות למשרד החינוך ולעשות בלאגן, ואז יעיפו אותם... עד שישכחו מזה והם יחזרו. אנחנו חיים בחברה קפיטליסטית שלא תעצור בשום מקום כדי לדחוף לנו פרסומות לחיים.

לגבי ההנחת תפילין, אני באמת לא מתכוון להתבטא כאן בחריפות, גם כי חוקי הפורום אוסרים זאת וגם כי אני יודע שאני חילוני קיצוני (או אתאיסט או איך שלא תקראו לזה...) יותר מאחרים. אבל כשאני הולך לי ברחוב וניגש אלי איזה בחור (הרבה פעמים כאלה שנראים בגילי) ושואל אותי "הנחת תפילין הבוקר?", אני משיב לו ב- "התגייסת הבוקר?" וממשיך ללכת. אין לי כוח לפרובוקציות, אין לי עניין בלהשתולל. אם יש אנשים שזה עושה להם טוב - אשריהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפרופו הנחת תפילין, גם אצלנו התופעה הזאת מוכרת כל יום שישי עם סיום הלימודים.

מה שכן, יש לנו אחלה מור?ה למתמטיקה שפעם אחת שאלה אותם אם אפשר להביא בחורות בביקיני לישיבה שלהם.

זה אמנם לא מנע מהם להמשיך לבוא עד עצם היום הזה אבל העמיד אותם במקומם, ולו לרגע אחד.

אם היהדות ירדה לרמה של טלמרקטינג וספאם (משוואה נחמדה אגב), אבוי לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...