למישהו יש את ה Aopen X40? אם כן, אשמח לחוות דעת. - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש את ה Aopen X40? אם כן, אשמח לחוות דעת.

NOVA

Recommended Posts

לא מנסיון אישי, אבל בקריאת הרקע שעשיתי לקראת קניית הצורב שלי, באופן חשוד הופיעה לרוב המילה crap באותה שורה יחד עם Aopen ברוב המוחץ של המקרים. ::)

האמת שמאחר שאחד הצורבים הזולים ביותר הוא גם אחד הטובים ביותר (ולדעת חלק הטוב ביותר, אני מדבר על Lite-On) אין סיבה לקנות צורב שיש סימני שאלה בקשר אליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בניגוד לקונספציה הרווחת שאם הצריבה לא עצרה באמצע הדיסק מושלם, זה רחוק מלהיות האמת. הדבר מאוד תלוי במדיה הספציפית שבה השתמשת, ובמה שניסית לעשות עם הצורב שלך.

בגדול, צורב נמדד על ידי כמה קטגוריות בימינו

- איכות הצריבה על דיסקים שונים (C1 & C2 errors)

- יכולות Overburn

- יכולת התגברות על הגנות העתקה

- מהירות צריבה אמיתית (בתנאי אמת)

- קריאת דיסקים שרוטים (פגומים)

מאז שטכנולוגיות כמו Burn-Proof/Smart-Burn/Just-Link וכו' נהפכו לסטנדרט, לראות Coaster בימינו זה כבר נחשב למחזה נדיר, ולכן הפרמטר של כמה דיסקים נכשלו לחלוטין בצריבה, כבר לא קשור לצורב עצמו אלא ל Settings אחרים בתוכנת צריבה או במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בקיצור האיכות מספקת ביותר..

OVERBURN מעולה..

תמיכה בכל הפורמטים שיש ב-Clone CD למשל...

לא יודע אני עדיין לא נתקלתי במשהו שלא יכולתי לעשות עם הצורב...(ברור שיש אבל עדיין לא נתקלתי בו...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן בקיצור האיכות מספקת ביותר..

OVERBURN מעולה..

תמיכה בכל הפורמטים שיש ב-Clone CD למשל...

לא יודע אני עדיין לא נתקלתי במשהו שלא יכולתי לעשות עם הצורב...(ברור שיש אבל עדיין לא נתקלתי בו...).

לא נראה לי שהוא מסוגל להכין עותקים מדיסקים המוגנים בפורמט ה SD 2...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא לא יכול.

אגב, Psibeast (ברוך הבא), נראה לי שהגזמת בנוגע ל AOPEN.

קראתי את הסקירה החדשה עליו והיא דווקא מאוד אופטימית. קצרה אך עדיין אופטימית.

אני חושב שהצורב החדש אמור להיות הצלחה אבל אני מחפש חוות דעת בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שהוא לא יכול.

אגב, Psibeast (ברוך הבא), נראה לי שהגזמת בנוגע ל AOPEN.

קראתי את הסקירה החדשה עליו והיא דווקא מאוד אופטימית. קצרה אך עדיין אופטימית.

אני חושב שהצורב החדש אמור להיות הצלחה אבל אני מחפש חוות דעת בכל זאת.

עריכה: עכשיו אני יודע שהגזמת קרא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי כבר שזו היתה רק ההתרשמות שלי מקריאת רקע ולא מנסיון אישי או משהו. פשוט העין שלי קלטה כל מיני משפטים בגוון הכללי של Aopen sucks או Aopen Crap. ולאחרונה גם נתקלתי בכתבה הנ"ל שלמרות שהיא מדברת על כונן ה CD-Rom שלהם, ולא על הצורב, עוררה עוד סבב של הערות "What do you expect from Aopen Quality".

אז לא אמרתי שבהכרח מדובר בצורב גרוע. יתכן שהדגם הנ"ל בסדר גמור (ואגב, ה Review שלך מדבר רק על המהירות, וכתבתי קודם שבבדיקה רצינית של צורב, מהירות היא רק אחד מהרבה פרמטרים שיש לבדוק), אבל כדאי כבר ללכת על צורב מחברה שזו ההתמחות שלה. כבודה של Aopen מונח בתחום ה Motherboards, שם אין ספק שהיא חברה טובה. בצורבים כדאי ללכת על חברה ששמה יצא לה בצורבים שלה, כמו Lite-On, או פלקסטור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבתי כבר שזו היתה רק ההתרשמות שלי מקריאת רקע ולא מנסיון אישי או משהו. פשוט העין שלי קלטה כל מיני משפטים בגוון הכללי של Aopen sucks או Aopen Crap. ולאחרונה גם נתקלתי בכתבה הנ"ל שלמרות שהיא מדברת על כונן ה CD-Rom שלהם, ולא על הצורב, עוררה עוד סבב של הערות "What do you expect from Aopen Quality".

אז לא אמרתי שבהכרח מדובר בצורב גרוע. יתכן שהדגם הנ"ל בסדר גמור (ואגב, ה Review שלך מדבר רק על המהירות, וכתבתי קודם שבבדיקה רצינית של צורב, מהירות היא רק אחד מהרבה פרמטרים שיש לבדוק), אבל כדאי כבר ללכת על צורב מחברה שזו ההתמחות שלה. כבודה של Aopen מונח בתחום ה Motherboards, שם אין ספק שהיא חברה טובה. בצורבים כדאי ללכת על חברה ששמה יצא לה בצורבים שלה, כמו Lite-On, או פלקסטור.

אכן, אך Aopen הוא צורב שמסוגל להוות אלטרנטיבה מעולה בגלל המחיר המשתלם שלו.

נכון, מהירות היא לא הכל אך אם תסתכל שוב במה בלינק שפרסמתי, יש שם בדיקות נוספות למעט מהירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...