שאלות לגבי לוח אם DFI - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות לגבי לוח אם DFI

Bananas to the beat

Recommended Posts

שלום ( הודעה ראשונה שלי פה )

1) אני שוקל לרכוש לוח DFI infinity sli, כאשר אני מודע מראש על בעיות הבאזזז שעושה המאוור הקטן שעל הצ'יפ הנפוץ.

מצאתי פה באחד השירשורים ציון של גוף קירור + מאוורר של AKASA שנראה מאד מתאים. הגוף קירור שלו גבוה מדי על מנת

לאפשר שימוש עתידי ב SLI, אבל מה יקרה אם ננסה להחליף רק את המאוורר של ה DFI במאוורר של ה AKASA ? האם זה

בכלל אפשרי ? בלוחות אחרים של 4 הגוף קירור / מאוורר עגולים, אבל פה הם מרובעים. במידה וזה לא אפשרי אני

בלי קשר מוכן לוותר על באותו לוח, אבל אם אפשר לא לוותר, אז עדיף.

2) קראתי כל מיני טענות של משתמשים בחו"ל לגבי בעיות תאימות של לוחות מתוצרת DFI עם value. אומרים שהם

עובדים ללא בעיות רק עם יקרים שמשמשים להמהרה. האם מוכרת לכם התופעה ?

תודה על העזרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התופעה של הזכרונות מוכרת

בקשר לגוף קירור לא כל כך הבנתי

אולי אם תצרף תמונה של הקירור עצמו אני אבין

ד"א יש AN8 SLI ו K8N- במחיר דומה עם פאסיבי (ללא מאוורר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתמונה שצירפתי רואים משמאל את ה DFI ומימין את ה AKASA, מה שאני חושב עליו זה להחליף בין שני המאווררים, מכיון שהגוף קירור

של ה AKASA גבוה מדי ועלול להפריע לכרטיס מסך שני ( במידה ויהיה ), כאשר מצד שני המאוורר של הלוח ידוע כרועש בעוד שזה של AKASA

ידוע כשקט ( לפי ביקורות ). זה הלוח היחיד שאולי מאפשר זאת, שכן המאוורר בו הוא באותו גודל ( על הנייר ) כמו המאוורר המשודרג, וככה

אפשר להינות משני העולמות. AKASA אגב מציעים גרסה רק עם המאוורר, אך לא נתקלתי בה בחנויות בארץ.

על לוחות אחרים עם קירור פאסיבי, אני קורא תלונות על חימום יתר וחוסר יציבות. עדיף לדעתי כרגע לשקול יותר קירור אקטיבי שקט.

* לגבי עניין התאימות של הזכרונות, מה אפשר לעשות על מנת להימנע מהתופעה מלבד רכישת יקרים... ( ? )

תודה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוחות של Gigabyte לפעמים סובלים מבעיית חום, אבל ה בהחלט לא

בקשר לקירור כמו שזה נראה (וזה לא בדוק בכלל) אפשר להחליף ביניהם

לדעתי זאת לא בעיה להחליף בDFI את הקירור

השאלה היא למה לא לשים פסיבי טוב על הצ'יפסט? זה יפתור את בעיית הרעש, לא? או שהוא לא יעמוד בחום של הצ'יפסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...