פלאפון בסביבות ה2000 שקל - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פלאפון בסביבות ה2000 שקל

shlomibandit

Recommended Posts

אני יודע שלא בטוח זה קשור לפורום פשוט לא ידעתי איפה לשים את ההודעה באיזה פורום הכי מתאים

החלטתי בפורום זה

אני רוצה לקנות פלאפון ככה עד 2000+- ש"ח

שיש בו הרבה לשירים , וידאו

מצלמה איכותית ושיהיה קטן

קיצר פלאפון טוב , אפילו עד 2500 שקל..

מה מומלץ?

חשוב מאוד שלא יהיה בו הרבה קרינה כי אני מדבר הרבה שעות בפלאפון חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה חבל שאין פורום גאדג'טים או משהו בסיגנון

לדעתי זה מתאים לכללי (לפחות שם רוב הנושאים הדומים היו)

בכל מקרה מה שחיפשתה (שירים, , מעולה, קטן...)

זה נישמע כמו SonyEricsson W800 פלאפון נהדר ופשוט עושה הכל (חוץ מדור 3)

הוא עולה באזור ה 2250 +- (בחניות פרטיות)

אבל שמעתי על טריק נחמד לעשות מנוי לסלקום לקבל את המיבצע של אחד ועוד אחד ולמכור את השני וכך לחסוך במחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אם לא העבירו את זה אז אני יכול להגיד רק מילים טובות על הסוני 800 הפלא' שיש לי.

מצלמה באמת איכותית, מקבלים כרטיס 512, באיכות מדהימה ועוד ועוד ועוד...

יש לך אין סוף ביקורות, רק תריץ חיפוש בG.CO.IL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תמתין עוד טיפה אז אני אגלה לך סוד....בסוף החודש ייצא באורנג' : V3 דור 3 !

יהיה לו אפשרות להוסיף כרטיס , 2 מצלמות אחת עם 2.0 מגה פיקסל וכו'

ואוו תגלית!!! לא ידעתי, בטח הולך להיות חייתי ביותר...

אבא שלי מאוהב במכשיר הזה חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא מכשיר מאוד יפה..

מדליק כזה קטן ודק מאוד.. :)

אבל בטח שיצא המכשיר הזה ואם הוא יהיה טוב כמו שאתה אומר אז המחיר שלו גם יהיה יפה בדיוק כמו המכשיר חח

וגם יקח לו זמן עד שהוא יצא , התקציב שלי בערך הוא עד 2000 +- אני מחפש משהו שיהיה טוב , לשירים , , וכל מה שאמרתי..

יש לי שאלה אחת בנוגע לסוני אריקסון : יש לי כרגע את הפלאפון : e398 הוא פלאפון עם תכנים טובים והוא יחסית טוב מאוד , ויש לו בסדר , mp3

ושקניתי אותו הוא אשכרה היה הכי טוב , לא הייתי מחליף אותו אם לא היה לו את הבאגים הרציננייים , כל פעם הוא עושה לי ריסטרטים תיקנתי אותו כבר מספר פעמים , והוא פשוט עושה לי מלא בעיות , חוץ מזה יש לו מלאא קרינה וזה לא טוב כי אני מדבר מלא בפלאפון , וזה קצת מפחיד כל הדיבורים והחדשות שהיו על המכשיר הזה ועוד כמה מכשירים לגבי הקרינה , אז סוני אריקסון זה לא חברה שאני מכיר , היו לי הרבה חברות כמו נוקיה וסאמסונג שלא עשו לי אף פעם בעיות,ואיך שקניתי את הפלא הזה הוא פשוט גרועע מבחינת הבאגים , ולא אהבתי אותו , אז סוני אריקסון זה גם לא חברה כולכך מוכרת לי כמו נוקיה וסאמסונג שיש לי יותר נסיון איתם,אז אני פוחד שהבעיות כמו של או בעיות שונות יחזרו , במכשיר הזה גם כי בגלל זה ועוד אני מחליף את הפלא, וגם אני רוצה לדעת אם יש בו הרבה קרינה והוא לא טוב , או שהפלא עוד סביר מהבחינה הזאת גם כן..?זה גם חשובלי.

מה חוץ מזה אז אתם ממליצים לי ללכת רק עליו הוא טוב? או שיש פלאפון אחר ששווה להשקיע עליו.. ? הוא גם לא דור שלישי אי אפשר ליראות בו סרטי וטלויזיה וכאלה? שווה להשקיע בפלאפון שהוא לא דור שלישי היום? מה היתרונות אז שלו? לפי מה שאני רואה המחיר שלו גם יקר מאוד 3000 .. באורנג' וכל שאר החברות.. איפה אני יכול להשיג אותו יותר זול?

תודה רבה לעוזרים פשוט זה חשוב לי , ואמא שלי אמרה לי לבחור פלאפון עד יום שבת בערב ונילך לקנות , אז חשוב לי מאוד מה לבחור ומה להחליט כי אני יהיה איתו הרבה זמן , ואני חייב להחליף פלאפון , תודה לעוזרים..

נ.ב: יש לי כבר תאריך גיוס , ככה אני נחשב חייל ואני יכול לקבל מסלול הנחות לחיילים וכל זה. אז אם יש משהו שיכול להוזיל את הפלאפון בקשר לזה אז תגידו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...