מהם הרמקולים שמתחרים ב-Z-5500 של לוג'יטק? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהם הרמקולים שמתחרים ב-Z-5500 של לוג'יטק?

parker8

Recommended Posts

נדמה לי שזה ה-MEGAWORKS...

אבל אני רוצה להיות בטוח ולמצוא את המערכת שמתחרה ב-Z-5500... כי המחיר שלה הוא לא ייאמן בארץ...

אה ועוד משהו- אני מתכוון למערכת 5.1 ערוצים (שלא תזרקו את ה-7.1 החזקים של קרייאטיב שעולים באותו סדר גודל)...

אני מדבר על מערכת בסביבות ה-2000 ש"ח... ואני לא יודע אם זה ה-MEGAWORKS שיש לה את אותו הספק כמו ה-...

או שזה המערכת החדשה שעשתה "עלייה לארץ" שזאת ה-GIGAWORKS....

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במה שניקרא בכלל בגדר "מתחרה" קיימים ה klipsch pro media 5.1 ומהקרייטיב אלה ה Inspire t5900 אם אני לא טועה וה megaorks 550 ... אבל כל אופן בין כל הדגמים האלה שמתחרים בלוגיטק הלוגיטק לוקחים את כולם ביחד... ואני שמח שבחרתי ברמקולים האלה! ;D אני מאוד מרוצה מהקניה שלי... אם אתה חושב ליקנות את הלוגיטק תאמין לי שאתה ממש ממש ממש לא תצטער... באחריות

איפה אתה גר בארץ? אין לי בעיה להשמיע לך אותם אם בא לך לקפוץ... אני חיפשתי מקום שמשמיע אותם אבל לא מצאתי

נ.ב. אם אתה מתכנן ליקנות אותם או משהו דומה לזה ואתה משתמש בכרטיס קול מובנה, אז תשכח מזה... כדאי מאוד ליקנות כרטיס קול טוב, ורצוי עד יותר (ככה אומרים הפורומים באמריקה) שתהיה לו יציאה אופטית כי האיכות משתפרת עוד יותר בלוגיטק שמחברים אותו דרך כבל אופטי למחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד לי למה ה-Z-5500 "לוקחים" את המערכות האחרות?

פשוט ה-MEGAWORKS עולים 1000 ש"ח פחות מהם (לפחות בארצנו) ויש להם את אותו הספק (500 WATT RMS) וההלבטות שלי היא בין ה-MEGAWORKS לבין ה-Z-5500...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להגיד לי למה ה-Z-5500 "לוקחים" את המערכות האחרות?

פשוט ה-MEGAWORKS עולים 1000 ש"ח פחות מהם (לפחות בארצנו) ויש להם את אותו הספק (500 WATT RMS) וההלבטות שלי היא בין ה-MEGAWORKS לבין ה-Z-5500...

כי הספק זה לא הכול... הספק קובע את עוצמת הרעש, לא את האיכות של הצליל. זה כמו שיש ב500 ש"ח שהרבה יותר טובות ממערכות ב100 ש"ח, אבל אתה לא יכול לשמוע אותם במרח של 10 מטר...

ומה זה קליפש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בספק רב אם הלוג'יטק לוקחים את קליפש...

אל תהיה בספק... הביקורות וההשוואות אומרים שהלוגיטק לוקחים בגלל שיש בהם עוד כמה מפענחים ושאפשר לחבר אותם דרך כבל אופטי מה שמשפר אפילו עוד יותר את איכות הסאונד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם ממליצים בסופו של דבר?

אם אפשר השוואות זה יהיה נחמד...

הנה כמה לינקים למידע על המערכות שאני מתלבט ביניהם:

z-5500

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/US/EN,CRID=2,CONTENTID=9486

megaworks 550

http://www.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=25&product=240&nav=2

gigaworks progamer g500

http://www.creative.com/products/product.asp?category=4&subcategory=25&product=10814&nav=2

המחירים שלהם: (לפי הסדר של הלינקים)

1) סביבות ה-3000 ש"ח

2) סביבות ה-2000 ש"ח

3) בנתיים רק בחנות אחת-ב 1800 ש"ח

תודה לעוזרים מראש

נ"ב

אם למישהו יש לינק למערכת של קליפש למכירה בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני חייב לסדר כאן כמה דברים שממש לא ברורים !...

1. הסיבה שהגיגה עולים 1000 שח פחות זה מהסיבה של היצע וביקוש פשוט ביגלל שיש ביקוש יותר ל Z5500 אז נותנים לו מחיר יותר גבוה !...

2. איכות לא יודע ... אבי בטוח שהיא לא שונה !...

3.בכל REVIEW שתקראו לא מדברים שם על איכות בינו לבין הגיגה (לא באופן ברור) ! מדברים שם על התוספות שיש בלוגיטק מול הגיגה וזה למה לוגיטק לקחו ...

כמו שנאמר יש להם שם BUILD IN ENCODER מה שאין לגיגה ! זה נחמד כי יש אנשים שאין להם כרטיס קול שיכול לתמוך בהתקנים שיש שם...

4.לקליפש אין יבואן רשמי של ממש ! אז רק אם תמצא !

5.מה לקנות... פשוט ,תחשוב אם אתה צריך בכלל את ה ENCODER הזה אם לא אז תדע שיש דרך להוציא 1000 שח פחות ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שאם הייתי נוסע לארה"ב שם ה-Z-5500 עולים משהו כמו 1000 ש"ח אז זה יוצא משתלם...

אבל בגלל שבארץ זה עולה 3000 ש"ח אני כנראה אוותר עליהם...

מה שנשאר לי להחליט הוא מה כדאי יותר?

1) GIGAWORKS progamer g500

2) megaworks

מה ההבדל ביניהם כי ההפרש הוא 200 ש"ח ביניהם...

תודה לעוזרים מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

megaworks בעלי הספק חזק יותר ...

בגדול PROGAMER פחות משתלם אם חושבים על הבדל במחירים ...

השוני ,הספק ועיצוב ...

Evman007

זו לא מערכת רגילה ושוות ערך למערכות (יקרות) שישנן בשוק כאשר קונים את הכל (מרסיבר לרמקולים)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...