flashFXP - הודעת שגיאה - Unable to write to file, disk full? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

flashFXP - הודעת שגיאה - Unable to write to file, disk full?

yirmi_opp

Recommended Posts

תראה יכול להיות שזהכמה דברים :

א. אולי יש לך חלק מסויים בדיסק שהוא פגום (ממש לא בטוח ) !! :-\

בכל אופן תנסה להעביק סתם קובץ מאיזה דיסק שיש לך לתוך ההארדיסק ! רק בשביל לבדוק עם הכל בסדר !

ב. יכול להיות שזה משהו בקובץ שאתה מוריד שפגום ביותר !!

וג. אולי אולי משהו דפוק בתוכנת הורדה אז אולי תספר על איזה תכונה מדובר !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

תנסה לקרוא את הכותרת... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לקרוא את הכותרת... ;)

אופס !@!!@ ;D

אני רואה כי התוכנה חדשה ביותר !!

לכן אולי זאץ תקלה בתוכנה מפני שהן ממש רק עכשיו סיימו לכתוב אותה לכן אני ממליץ לכתוב להם EMail ולדווח להם על התקלה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אופס !@!!@ ;D

אני רואה כי התוכנה חדשה ביותר !!

לכן אולי זאץ תקלה בתוכנה מפני שהן ממש רק עכשיו סיימו לכתוב אותה לכן אני ממליץ לכתוב להם EMail ולדווח להם על התקלה :P

איך אתה רואה שהתוכנה חדשה ביותר ורק סיימו לכתוב אותה?

הוא לא נתן מספר גרסה.

זאת לא בעיה בתוכנה בכול אופן, אלא משהו בווינדוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכניסה לאתר כתוב ככה :

After months of beta testing, we are finally ready to unleash the latest and greatest FlashFXP!. Many

new features have been added, and tons of bugs fixed, but we want your help putting the final touches on it,

א. לפי מה שאני רואה כתוב כן שהיא בדוק סיימה את שלב ה Beta לכן היא נראתה לי חדשה !

וב. כתוב בסוף and tons of bugs fixed, but we want your help putting the final מה שאני הבנתי מהשורה הזאתי היא שהם תיקנו הרבה באגים מהגרסא הקודמת אבל ...... הם היו שמחים אם אנשים יעזרו להם וידווחו להם על עוד בעיות נוספות בשביל שהתכנה תהיה מושלמת . הנה תראה כתוב ככה בשורה האחרונה

בכל אופן לדעתי זאת הכוונה שלהם לכן אבל יכול מאוד להיות שאני טועה !! :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משתמש יקר, אנא שנה את כותרת הדיון.

תוכל לעשות זאת בעזרת כפתור העריכה.

כתוב כותרת עניינית, אשר תציג את תמצית הבעיה שלך ולא בכותרת מסוג בעיה בתוכנה X.

תודה ושנה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

בכניסה לאתר כתוב ככה :

After months of beta testing, we are finally ready to unleash the latest and greatest FlashFXP!. Many

new features have been added, and tons of bugs fixed, but we want your help putting the final touches on it,

א. לפי מה שאני רואה כתוב כן שהיא בדוק סיימה את שלב ה Beta לכן היא נראתה לי חדשה !

וב. כתוב בסוף and tons of bugs fixed, but we want your help putting the final מה שאני הבנתי מהשורה הזאתי היא שהם תיקנו הרבה באגים מהגרסא הקודמת אבל ...... הם היו שמחים אם אנשים יעזרו להם וידווחו להם על עוד בעיות נוספות בשביל שהתכנה תהיה מושלמת . הנה תראה כתוב ככה בשורה האחרונה

בכל אופן לדעתי זאת הכוונה שלהם לכן אבל יכול מאוד להיות שאני טועה !! :-\

???

א כול, זה שהיא בגירסת ביטא, לא אומר שהבעיה בתוכנה.

ב כול, יצאו גירסאות פינאל מוכנות אבל של גרסאות אחרות, זאת הגירסה האחרונה של הגירסה הספציפית הזאת.

ו-ג כול, למה אתה חושב שהתיקוני באגים כללו את הבאג שהוא סיפר עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Ghost אתה שונא אותי או משהו ? ? :-\

א כול. אתה צודק אבך מיצד שני יש סיכוי מאוד כי דווקא זאת הסיבה ל Bugs . לכן הצאתי לשלוח להם מכתב

ב כול. נו אבל מה הקשר הם בכל זאת כתבו שהם רוצים את עזרתם של אנשים בשביל לסגור חורים התוכנה . הנה אני יצטט אותם " putting the final touches on it" בשביל להפוך את התוכנה ל Bugless !

ג כול. מתי אמרתי את זה ? ? ?

נ.ב Ghost הכל בנימה טובה אחי !! אז בבקשה למה אתה מתנקל עלי אחי ? ? ? יכול להיות שאני טועה פה וגם פה ושם צודק אבל עם אני טועה אתה תמיד יורד עלי וצועק עלי מה יש לך נגדי ? !! אף אחד לא מושלם אחי !!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

אי אפשר לנהל דיון רציני עם שאלות בלי שתחשוב שאני מנסה "להתנקל" אליך?

אני סה"כ ניסיתי לפתח דיון...תהרוג אותי וזהו.

בכול אופן, בכול תוכנה יש באגים, ואף תוכנה לא מושלמת.

זה שהוא ישלח אליהם מכתב לא יפתור את הבעיה שיש לו עכשיו כי נאי די בטוח שזה לא קשור לתוכנה.

זה כמו שמישהו יגיד שיש לו בעיה עם ואתה תציע לשלוח לMS איזה שהוא BugReport.

ואני מתנצל שוב אם לקחת את דבריי בתור דבריי הצקה או משהו כזה, זאת ממש לא הייתה הכוונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...