זקוק לעזרה (המלצה) עבור החלפת מעבד ולוח אם - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לעזרה (המלצה) עבור החלפת מעבד ולוח אם

LinkTree

Recommended Posts

שלום שלום,

ברשותי מחשב כבר כמה שנים והוא מתחיל לעשות בעיות (חוץ מזה שכבר די קשה לו לסחוב את הדרישות שלי)

בגדול המפרט שלי הוא מעבד XP 2400 עם לוח של שמבוסס על NFOURCE2 (עם SOUNDSTORM) ו 1G .

שני כוננים 80G וכונן חיצוני 250G (למוסיקה וסרטים) וכרטיס מסך ATI 9800XT

העניין הוא שאני ורוצה להחליץ ומעבד (ל 939) אבל יש לי כמה בעיות:

1. האם כדאי להחליף עכשיו לפני שיצאו ה (אולי מומלץ לחכות לירידת מחירים או אולי לקנות לוח עם - ואז להחליף גם זכרונות)

2. האם יש לוח של 939 שהוא גם טוב וגם יתמוך ב AGP ביביל הכרטיס מסך המתישן שלי?

אשמח להמלצות כשהקו המנחה הוא שהמחשב מיועד בעיקר לעבודה ברשת / / משחקים. (בגדול OC לא ממש מתוכנן)

כשכמובן אני לא מעוניין להשקיע מלא כסף בשידרוג כי אין לי ממש מלא כסף.

תודה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי (1), שמע, כל הזמן יוצאים דברים חדשים, וכל הזמן יש ירידות מחירים, ואם כל פעם תחליט "לחכות עוד קצת", אז תשאר לנצח עם המחשב שיש לך עכשיו.

אם אתה ממש צריך שדרוג, אז 939 זו פלטפורמה מספיק בשלה, עם קשת רחבה של מוצרים טובים, והיא תחזיק לך כמה שנים טובות.

אני לא בטוח שזה נכון לגבי AGP, אבל אם אתה לא גיימר כבד שחייב איכות תמונה מקסימלית ברזולוציה גבוהה, אז לדעתי גם עוד שנתיים ואולי שלוש יצאו משחקים שיעבדו לא רע על כרטיסי AGP.

בכל מקרה יש לוחות לא רעים בכלל ל-939 עם AGP, למשל DFI LanParty UT nF3 Ultra-D, GigaByte GA-K8NS Ultra-939, או EPoX EP-9NDA3+.

יש גם איזה לוח של שתומך גם AGP וגם PCIEx16, אבל לא יצא לי לקרוא ביקורות עליו (אני לא זוכר את הדגם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ההמלצה שלך על ה 939Dual SATA2 היתה מצויינת

אבל אני לא מצליח למצוא את הלוח הזה בשום מקום בארץ?!

יש למישהו מושג איפה אני יכול למצוא אותו (או לוח אחר בצרכים שלי אבל שיש בארץ?!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ההמלצה שלך על ה 939Dual SATA2 היתה מצויינת

אבל אני לא מצליח למצוא את הלוח הזה בשום מקום בארץ?!

יש למישהו מושג איפה אני יכול למצוא אותו (או לוח אחר בצרכים שלי אבל שיש בארץ?!)

אם אינני טועה KSP היחידים שיש להם את הלוח הזה...

והוא בהחלט הדבר בשבילך

כי סכ"ה הכ.מ. שלך מצויין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...