איך ה Z5500 למחשב? - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך ה Z5500 למחשב?

kinggil

Recommended Posts

הרמקולים מאוד מומלצים במלא אתרים, אני מביא אותם מחר אלי אם אתה רוצה אני אוכל לכתוב לך ביקורת קצרה עליהם, אני כרגע עושה מעבר מאלטק לנסינג CS21 ללוגיטק האלה...

במלא אתרים ואיפה שלא בדקתי הרמקולים האלה לוקחים ובגדול באיכות שלהם כל מערכת 5.1 למחשב כולל קליפץ' קרייטיב ועוד כל מיני חברות טובות מוכרות...

יש אתר מסוים ששכחתי את השם שלו שביתרונות של הרמקולים כתבו בו שהוא מעיר מתים וזה יתרון עצום לדעתי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה העוצמה כזו משנה בתוך חדר.

גם אם אני שם את ה inspire 2400 שלי על פול ווליום שומעים חזק מאוד (יותר מדי) בכל החדר.

השאלה עד כמה הרמקולים האלה באמת איכותיים בשביל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה נתקתם על הקופסאות הקטנות מפלסטיק שנקראות "רמקולים" שלוג'יטק וקריאטיב מייצרים? ועוד לשלם על הצעצוע הזה 3000 שקל?!

במחיר הזה עדיף להביא רסיבר יד שניהנ 5.1 ורמקולים קדמיים ברמה טובה (מדפיים) ורמקולים אחוריים שהם גם סבבה.. לא להשקיע בזה יותר מדי כי בכל מקרה אחוריים רק מוציאים קולות רקע בסרטים ומשחקים.. למה להתקע על יעודיים למחשב שסתם הבאס מרוח ומגעיל וחזק בצורה מוגזמת שאפשר לקנות משהו רציני ואשכרה להנות מהסאונד במחשב?

אני כבר מזמן עברתי למגבר + ושומעים מעולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע משתמש ברמקולים האלה והם ממש ממש לא צעצוע, עזוב אם לא שמעת/ניסית/ראית אין מה לדבר בכלל

האיכות שלהם ממש ממש מעולה!! אני לא יודע עוד למה להשוות את זה זה נשמע ממש ממש טוב!

אם מישהו מתלבט בכלל אם ליקנות אותם ויש לו את הכסף שילך רק עליהם, איכותיים, אני מאוד ממליץ עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש את gigaworks s750 הרמוקלים הכי טובים בעולםפ למחשב כיום...מומלץ אבל יקר...מצאתי ב 3180 בארץ..בחול עולה חצי :(

אבל הם פצצתיים 700 וואט rms משהו מטורף 7.1 כל 70 וואט סאבופר 210w מרעיד את כל הבית...לחובבי הסרטים שירים ומה שבניהם...

אני גם קונה את הכרטיס הכי מטורף כיום X-FI Elite PRO בלי נדר מחר!!! אני כבר לא יכול לחכות....

אבל בקשר לשלך הם כמעט דומים לשלי חוץ מכמה דברים הרגישות לרעש טיפה יותר קטנה שלי משלך אבל לא מורגש,1.7 מול 5.1, אבל שמעתי שהם גם פצצתיים

יש מאמר על כל הרמקולים הכי שווים כיום ב tomshardware

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד .. על הקופסא של הרמקולים שלך רשום מה המשקל של זה ? ועם לא רשום אתה יוכל להעריך ?

אני יוכל להגיד לך בדיוק... רק אני צריך להגיע הביתה, יש לי אצלי את הקופסא עדיין בבית... כשסחבתי את הרמקולים לאוטו הם היו ממש ממש כבדים! היו לי כבר סימנים אדומים על הידיים בוא נגיד ככה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבדוק ב-AMZON/NEWEGG כתוב שם את המשקל הכולל...

אני גם ניסיתי לבדוק דרך מסטופ לא מזמן... אבל זה לא יוצא ממש משתלם בגלל המשקל שלהם...

זה יוצא משהו כמו 2800 ש"ח אם אני לא טועה...

מסטופ לא משתלם רק על דברים "קלים" כמו בגדים וכ'ו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע משתמש ברמקולים האלה והם ממש ממש לא צעצוע, עזוב אם לא שמעת/ניסית/ראית אין מה לדבר בכלל

האיכות שלהם ממש ממש מעולה!! אני לא יודע עוד למה להשוות את זה זה נשמע ממש ממש טוב!

אם מישהו מתלבט בכלל אם ליקנות אותם ויש לו את הכסף שילך רק עליהם, איכותיים, אני מאוד ממליץ עליהם...

ואם כן שמעתי אז יש על מה לדבר?

במחיר של ה5500 או כל העלק "HIGH END" של קריאטיב וכו אפשר להביא מערכות (מגבר + רמקולים) באיכות הרבה יותר גבוה..

גם אם אתם מחפשים איכות וגם אם אתם מחפשים כמה שיותר באס.. רוצים באס מטורף? לכו תקנו איזה קדמיים של סרווין ווגה וסאב גדול ומרוח של משהו בסיגנון DOME וכל החרא.. איכותי הוא לא יהיה אבל סדקים בקירות מרוב עוצמה כנראה שהוא כן יעשה..בערך מה שהקריאטיב והלוגי'טק עושים, רק שהוא עושה את זה יותר טוב.

ואם אתם רוצים איכות אמיתית אז פה זה כבר טעם אישי.. אנטולי או איש אחר שיותר מבין ממני בדגמים ספציפים ומגברים ושטויות יוכל לתת המלצה יותר עניינית ונכונה ממה שאני יוכל לתת אז אני ישאיר את זה להם.

בכל מקרה. על כל משהו שהוא כאילו "הכי טוב" משלמים הרבה.. והZ5500 באמת כנראה הכי טובים בתור יעודיים למחשב. אבל מה לעשות שהזנב לאריות עדיף מאשר הראש לשואלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...