אחת ולתמיד Yes כנגד Hot - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחת ולתמיד Yes כנגד Hot

gigabot

Recommended Posts

אולי לכבלים יש חבילות עם העלאה גבוהה יותר, אבל המחיר עדיין יקר מדי כדי שהוא יהיה נפוץ. בכל הבתים.

מבחינת הטלפון זה חרא. הם דורשים 50 שקלים מינמום בחודש. ככה שכדי לחסוך צריך לדבר המון בטלפון.

מבחינת איכות שידור/ממיר/ תוכן YES מנצחים, ואני אחד שהייתי בשניהם.

בעיקרון HOT זה חרא בהכול.

בזק זה ציר הרוע.

וחברות הסלולר הן הקרטל המקומי.

לך לפי . ובחיים אל תתחייב לאינטרנט יותר משנה, לטלויזיה יותר משנתיים, ולטלפון יותר מחצי שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אממ.. לא נכון, חבילה של 1.5 מגה עם העלאה 18 בכבלים עולה 45 שקל

ויש לטלפון בכבלים מבצע שאתה משלם משהו כמו 50 שקל בחודש קבוע ומדבר עם חופשי בלי הגבלה ככה שמה שעולה לך זה רק שיחות לסלולארי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע על מה אתה מדבר. בדף המבצעים באתר של המצב שונה לגמרי.

1.5 מגה בייט הורדה עם 512 העלאה ב140 שקלים והתחייבות לשנה זה יקר מאוד.

והמחיר הוא 70 שקלים לאותה חבילה עם העלאה של 128 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקי, בעיקרון יש שלושה ממירים עיקריים ליס. האחד שאני לא לגמרי יודע את שמו, הוא הכסוף הקטן שבו הסמל של יס מצויר באפור כהה. זהו ממיר עלוב ביותר, עם יציאות קומפוסיט בלבד. השני הוא השחור הגדול העונה לשם Pace1000 ומכיל יציאות איכותיות יותר. השלישי והאחרון הוא ה-ADB3100 שיש לי עכשיו. הוא דומה לראשון, אך הסמל של יס מצויר בכחול לבן, ממיר זה מכיל יציאות וידיאו אוכותיות ויציאות אודיו דיגיטליות לחיבור למפענחים חיצוניים (רסיברים לדוגמא) לאיכות טובה יותר. כל הממירים סובלים ממספר בעיות. ב-3100 הבעיות הן ריסטים פתאומיים שהרבה סובלים מהם. גם אני סבלתי מהבעיה הזו, אשר נעלמה עם החלפת ממיר. גם בפייס 1000 יש קפיאות מדיי פעם, וגם בממיר הפשוט יותר אך בו הן פחות שכיחות למיטב זיכרוני. כמו כן, בניגוד לממיר הסטנדרטי, ה-3100 (לא יודע איך ה-1000 מהבחינה הזו) לא מעלים את הכתוביות כאשר אתה מעלה את הדפדוף בין התחנות (אך מדיי פעם, בדומה לממיר האחר גם הוא מעבד את הכתוביות לכמה שניות עד חצי דקה, זה מסתדר לבד, ואפשר גם להעביר ערוץ ואז לחזור לערוץ הקודם והכתוביות יסתדרו).

מקווה שזה ברור (אני לא ממש בטוח :) ).

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שדיברת עם זה דבר אחר.

כל אחד יכול "לדבר" עם כל אחת מחברות האינטרנט.

זה קשור אם אתה וותיק או לא, אם יש לך חיבור שלהם או לא ועם מי אתה מדבר.

בברק למשל נתקלתי בקשיים רציניים בהורדת המחיר. וטוב שכך. כי המחירים בכל מקרה זולים אצלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אשמח לשמוע ממך על ההבדלים בין הממירים, את הברנדים ואת תצורת החיבור לטלויזיה הדנדשה שלך.

ודבר אחד בטוח - שתי החברות דרעק ולא ממש מתחרות אחת בשניה, חבל, אבל זה מה יש.

האמת היא שהן מתחרות מי עושה יותר בעיות זה לפחות מה שאני הרגשתי, מצד שתי החברות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקי, בעיקרון יש שלושה ממירים עיקריים ליס. האחד שאני לא לגמרי יודע את שמו, הוא הכסוף הקטן שבו הסמל של יס מצויר באפור כהה.

חוששני שאתה מתכוון ל ADB-6642, כיכב בעיקר בין 2002-2003 ככה.

וחוששני שהאודיופיליות שלך די משפיעה על הוויז'נפיליות שלך, איכות התמונה של Yes מכפירה, זה כבר, לצערינו, לא ממש תלוי למפענח, אם כי עדיין, הדבר הטוב ביותר שאפשר למצוא פה.

מה שכן, במידה ואתה באמת מעוניין לסחוט קצת איכות תמונה, הייתי ממליץ על כל מפענח עם יציאת סקערט ומתאם R-G-B (שביציאות שלו אתה מחבר כבלי R.F אינדיווידואלית לכל ערוץ צבע, שבמקרה גם יעלה לך לא מעט, אבל בקטנה), בהנחה שגם הטלויזיה שלך מקבלת אחד כזה (לא סיפרת לנו איזו , לא בסדר...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוקי מותק, לא יפה. לא אמרתי מעולם שהאיכות שלהם מדהימה. היא פשוט הטובה ביותר שאפשר לקבל במקרה הזה. הממיר שלי ה-3100 מוציא אות RGB בדיוק כמו שציינת, שמובל על גבי מחבר SCART. אין כל חובה להעביר על גבי 3 כבלי RCA סטנדרטיים. למעשה אפשר להעביר גם על כבל בצורת כוכבים, כל עוד האות הוא אותו האות. אם כן, האות, RGB כאמור, מובל על גבי כבל SCART אל הטלוויזיה טושיבה 32ZH46, שהיא 32" מסך רחב. אומנם היא לא ממש שיא הטכנולוגיה של היום, אך היא בהחלט טלוויזיה טובה מאוד. במיוחד לחדר השינה שלי. אם גם מתחשבים בעובדה שכל ההוצאות למערכת סטריאו, לאוזניות, לטלוויזיה ועוד, הן מהעבודה המזדמנת אחרי שעות בית הספר. אני מאמין שהציוד שגיבשתי בחדר לא רע כלל וכלל. בטח שלא עם שני המכשירים החמודים שהצטרפו בשבוע החולף. פטיפון ומגבר נוסף. תוכל לקרוא עוד כאן:

http://www.avisrael.com/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=9192&start=0

סיפור מעניין ומבדר, ובהחלט חתיכת מזל גדול.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לא ממש :)

עוד מעט, אם יתמזל מזלי, אצליח לשים את הידיים שלי על כלשהן נדירות במיוחד שאני מחפש כבר לא מעט זמן. במידה ואצליח, אז עוד משהו כמו שבוע-שבועיים כשהמשלוח יגיע אליי מחו"ל אני אשיג , ואנצל את ההזדמנות בשביל ראונד צילומים מקיף. אל תדאג, אני אעדכן ;)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...