חבילת גיימרים , מה הולך עם זה? (הרצתי בדיקה עמוד 4 !!) - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבילת גיימרים , מה הולך עם זה? (הרצתי בדיקה עמוד 4 !!)

Kenny

Recommended Posts

UPLOAD גבוה לא ישפיע על פינגים בצורה משמעותית, פינג זה זמן התגובה מהשרת שאתה מנסה להתחבר עליו .

גם אם יהיה לך UPLOAD גבוה ואתה מנותב דרך שרתים שיש עליהם עומס הפינג יהיה עדיין גבוה .

בבזק בינלאומי יש לך עדיפות בניתוב ( וגם נפתחים לך 2 CHANELLS ) אחרי שמגדרים את ה USER שלך ל GAMER

הוא משוייך לקבוצה מבודדת שיש להם תעדוף בניתוב וכך הם מקבלים פינגים נמוכים

ובנוסף הם מתחייבים לפינגים מתחת ל 150 .

(בתור עובד לשעבר )

היום אני בברק ב 1.5 חבילה רגיה וזולה :yelclap: הפנגים טובים יש ימים רעים ויש טובים . כול עוד בברק עם ניתוב מיוחד אני לא הייתי ממליץ על זה.

ובלי שום קשר נראה לך הגיוני ומלשלם כרגע על 1.5 29 ש"ח אני אשלם 130 בשביל ה UPLOAD . זאת פשוט שחיטה לשמה של חברות האינטרנט .

וכלם משחקים ליידיים שלהם . הרי עוד חצי שנה זה יעלה 40 ש" בערך ואם לא יהיה דרישה לזה אז זה יעלה 30 ש"ח .

בשווקים תחרותיים הסבלנות משתלמת ידידיי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

איפה בארצות הברית אתה גר?

zoxs יש לי הרבה "מחמאות" לבזק בינלאומי, אתה בטוח שאתה רוצה שאני אמנה את כולן פה?

בזק בינלאומי זאת חברה חרא. חברה שמביאה לך חרא תמורת כסף. האינטרנט איטי משמעותית מכל ספקית אחרת,

בערבים ובשעות העומס הוא לא זז. יש התנתקויות. וכל מי שמחובר דרכם ומודע לפינג שלו סובל קשות.

UPLOAD גבוה יותר כן משפיע קשות על הפינג. כי במשחקים לא עוברת פקודה אחת, עוברות מיליוני פקודות. ככה שאתה שולח מידע לשרת מהר יותר

כך התגובה תהיה מהירה יותר. כי במשחקים הכול תלוי בהמון משתנים שצריך לעדכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בארצות הברית אתה גר?

zoxs יש לי הרבה "מחמאות" לבזק בינלאומי, אתה בטוח שאתה רוצה שאני אמנה את כולן פה?

בזק בינלאומי זאת חברה חרא. חברה שמביאה לך חרא תמורת כסף. האינטרנט איטי משמעותית מכל ספקית אחרת,

בערבים ובשעות העומס הוא לא זז. יש התנתקויות. וכל מי שמחובר דרכם ומודע לפינג שלו סובל קשות.

UPLOAD גבוה יותר כן משפיע קשות על הפינג. כי במשחקים לא עוברת פקודה אחת, עוברות מיליוני פקודות. ככה שאתה שולח מידע לשרת מהר יותר

כך התגובה תהיה מהירה יותר. כי במשחקים הכול תלוי בהמון משתנים שצריך לעדכן.

בקיצור על איזה חבילה אתה כן ממליץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על ברק + HOT

גם שעבדתי בבזק בינלאומי נשארתי בברק

כי בינלאומי באמת גרועים

אבל חבילת הגיימר שלהם היא טובה

ראיתי אותה עובדת

אבל כמו בכול שירות גם בגיימר יש תקלות

וחוץ מזה איך אתם רואים הצדקה לשלם פי 5 או 6 יותר בשביל טיפה UPLOAD , אם זה היה זול יותר מילא אבל לשלם בערך 300 ש"ח לחבילה במקום 65-70 זה נראה לי לא הגיוני בכלל !

שוב : הסבלנות משתלמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והנסיון שלו.

אני למשל שמעתי להמלצות של אנשים פה, התרחקתי מבזק בינלאומי כי כולם אמרו שהם "חרא", והתחברתי לברק, קווי זהב ונטוויז'ן, אחת אחרי השנייה בהפרשים של כמה חודשים, ויצא שההפך הוא בדיוק הנכון. אחרי שהתחלתי לעבוד בבזק בינלאומי, עשיתי חיבור אצלהם, 1.5MB/512K, ומהם אני מרוצה הכי הרבה! הפינגים די סבבה, לא משהו מיוחד, בדיוק איך שהיו לי עם ברק והשאר. השיפור הגדול הוא במהירות הגלישה, והעובדה שאין לי יותר ניתוקים אף פעם (חיבור קבוע בכבלים).

אז חבל להעביר דעה בכזאת קיצוניות, כי אם לך זה עבד טוב לא אומר שגם לי יעבוד כך וההפך...

דרך אגב, אני תומך טכני בבזק בינלאומי, לא שירות לקוחות. כך שקידום החברה והצטרפות לקוחות אליה לא ממש מעניינת אותי, ולא אני לא מנסה למשוך לקוחות חדשים :-/ (מצידי שכולם יתנתקו גם, פחות בלגן ועומס בעבודה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והנסיון שלו.

אני למשל שמעתי להמלצות של אנשים פה, התרחקתי מבזק בינלאומי כי כולם אמרו שהם "חרא", והתחברתי לברק, קווי זהב ונטוויז'ן, אחת אחרי השנייה בהפרשים של כמה חודשים, ויצא שההפך הוא בדיוק הנכון. אחרי שהתחלתי לעבוד בבזק בינלאומי, עשיתי חיבור אצלהם, 1.5MB/512K, ומהם אני מרוצה הכי הרבה! הפינגים די סבבה, לא משהו מיוחד, בדיוק איך שהיו לי עם ברק והשאר. השיפור הגדול הוא במהירות הגלישה, והעובדה שאין לי יותר ניתוקים אף פעם (חיבור קבוע בכבלים).

אז חבל להעביר דעה בכזאת קיצוניות, כי אם לך זה עבד טוב לא אומר שגם לי יעבוד כך וההפך...

דרך אגב, אני תומך טכני בבזק בינלאומי, לא שירות לקוחות. כך שקידום החברה והצטרפות לקוחות אליה לא ממש מעניינת אותי, ולא אני לא מנסה למשוך לקוחות חדשים :-/ (מצידי שכולם יתנתקו גם, פחות בלגן ועומס בעבודה).

ואם אני רוצה לעשות לעשות בינלאומי + HOT עבל 128\1.5 ... אני אראה שיפור לעומת ה DSL המעפן שיש לי היום עם NETVISION ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה אתם מביאים את השטויות של ניתוקים ואיטיות בבזק בינלאומי - אני לא חוויתי אף אחד מהם (גם לפני שעשיתי גיימר)

יש לי . אין קשר בין מהירות לפינגים (אולי חוץ מאנלוגי ;) ) וגם אין קשר לupload.

חבילת מבטיחה לך שאם וכאשר יהיה עומס על הרשת, אתה לא תסבול. בנוסף, מנסים לתת את הניתוב הכי טוב שאפשר לחו"ל כדי להקטין את הפינגים.

כמובן שאם אתה טוחן את רוחב הפס או שאתה מפעיל תוכנות שיתוף תוך כדי משחק - יהיו לך פינגים לא טובים. אבל באופן כללי משחקי לא לוקחים יותר מידי רוחב פס. לדוגמה, CS לוקח 1.5K/s העלאה והורדה בלבד.

וכן, אפשר לעשות בבזק בינלאומי עם חיבור כבלים אבל תצתרך לעשות חייגן (לא תוכל לעשות חיבור קבוע)

אגב:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=162219.10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיצר חברה , בואו נסכם את זה ככה.

למי שמחפש Upload גבוה , אז עדיף את הברק 1.5\0.5

אבל מי שמחפש רק פינג טוב ונמוך...

עדיף את הבזק לא?

אנחנו עדיין צריכים ששני אנשים יעשו לנו השוואה בין החבילת גיימר של בין לאומי

לבין החבילה היקרה של ה Upload של ברק.

אם ההפרש יהיה זניח לטובת ברק... אז לא משתלם (לאנשים שרוצים רק פינג טוב) לשלם כל כך הרבה בשביל זה...

יש כאן אנשים עם אחת מהחבילות האלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מחובר דרך הוט ו זהב בלי חייגן למשך חצי שנה ו עבד יחסית בסדר , אחרי גמר המבצע דחפו לי חייגן ומאז התחילו הבעיות של ניתוקים ו איטיות.

אחרי הרבה ויכוחים אם זהב להוריד את החייגן היו ללא הצלחה ו פשוט נמאס לי מהם >:( .החלפתי ספק לבזק בנלאומי ו הכול עובד יופי ,חיבור קבוע ,בלי ניתוקים ,אתרים נפתחים ב שניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמימים שכמותכם.

א. הבעיות בבזק בינלאומי מתחילות רק כמה חודשים/ שבועות אחרי שהתחברתם. אתם לא תהיו טיפשים מספיק להאמין שהם יבריחו לקוחות חדשים?

ב. הגלישה בבזק בינלאומי דפוקה. לא המשחקים. רק הגלישה עצמה כמעט הביאה אותי להתאבד.

ג. בינלאומי היא עדיין חברה דפוקה, כי אצל חבר שלי יש נזק בינלאומי ושאני בא אליו אני משתגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. צודק. זאת קונספירציה. בב"ל מפתה לקוחות פנימה ואחרי 90 יום היא מעבירה אותם לשרתים הדפוקים של הלקוחות הפראיירים. איך לא חשבתי על זה קודם?

ב. אכן קביעת עובדות מדעית.

ג. אולי אצל חבר שלך פועל הטורנט? אולי יש לו מחשב עגלה? אולי הוא פירמט לפני שנה? אולי הוא טחון בוירוסים? סליחה, זה בטוח בגלל שעברו 90 יום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...