צריך דעות לגבי הSK TV SLIDER - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך דעות לגבי הSK TV SLIDER

tombcatz

Recommended Posts

בהתחלה רציתי לעבור לORANGE מפלאפון,אבל אני כנראה אוותר...כי אני לא מוצא באורנג' מכשירים מספיק אטרקטיביים במכיר נורמאלי...פרט למוטורלה אי 1000,אבל אמרתם שהוא חרא...

הקיצר,חשבתי לעשות TRADE IN בפלאפון וככה לקבל את הSK TV SLIDER [דור שלישי] יחסית בזול

מישהו יכול לתת חוות דעת?איך הפלאפון?

[לפחות מבחינת עיצוב-הפלאפון מאוד דק וקל לעומת פלאפונים דור 3 אחרים]

SK_TV_SLIDER_248_250.gif

InArt_n_esc_1107.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר נחמד........הכי אהבתי בו זה את הממשק המדהים שלו........חוץ מזה מבחינה טכנית הוא לא הכי טוב......המצלמה שלו לא משהו וגם האיכות בינונית...............אני דווקא ממליץ לך לעבור לאורנג' יש להם מכשירים ממש טובים וחוץ מזה רק שתדע שאתה לא חייב לקנות מכשיר מהמפעילה......תחפש מכשיר בזאפ יש שם הרבה מכשירים זולים וטובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכשיר נחמד........הכי אהבתי בו זה את הממשק המדהים שלו........חוץ מזה מבחינה טכנית הוא לא הכי טוב......המצלמה שלו לא משהו וגם האיכות בינונית...............אני דווקא ממליץ לך לעבור לאורנג' יש להם מכשירים ממש טובים וחוץ מזה רק שתדע שאתה לא חייב לקנות מכשיר מהמפעילה......תחפש מכשיר בזאפ יש שם הרבה מכשירים זולים וטובים

במקרה שלי-אני חייב מכשיר מהמפעילה

פלאפון לא מאפשרים לייבא מכשירים מבחוץ... [אחת מבין אלפי ההגבלות של פלאפון...כאשר ההגבלה הכי נוראית היא העובדה שהם חוסמים את הגלישה באינטרנט סלולרי לכל הלקוחות...אפשר לגלוש רק בפורטל של אסקייפ :pissed:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון ברשת פלאפון אין דור שלישי, יש "דור 2.75", כגון EDGE,

הדבר מאפשר סטרימינג של מהרשת (אונליין) אבל לא מאפשר שיחות .

דבר שני, ה TV SLIDER נחמד מאוד גם מבחינת עיצוב וגם מבחינת רמקולים, אבל...

המצלמה לא משהו בכלל,

הזיכרון קטן ולא ניתן להגדלה,

בשביל להעביר קבצים מהמחשב אתה צריך לקנות כבל שעולה משהו כמו 300 שקל, וגם אז אתה מוגבל בדברים שאתה יכול לעשות איתו

הזמן זוועתי!!!

יש כאלה שמתלוננים על השקיפות של המסך (שבשמש לא רואים טוב), אני לא שמתי לב למשהו מיוחד איתו, סך הכל המסך דיי ברור והרזולוציה מעולה.

מה עוד?....

אין לו BT ככה שאתה לא יכול להשתמש בהתקני אלחוט פשוטים כמו אוזניה ודברים שנהיים פופולרים יותר ויותר עם הזמן

ופשוט נמאס לי להגיד כל פעם מחדש כמה מיותרת פלאפון לדעתי, אז מזה אני בכלל ירד...

עריכה: אוי איך שחכתי, הדבר הכי טוב שיש ל SK זה תפריטים וממשק מעולה

אבל כרגיל, ESC הרסו גם את זה, ודחפו את הממשק והתפריטים ה"יחודיים" והזוועתיים שלהם, ואין דרך חזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...