מה אתם אומרים על הMOTOROLA E1000? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על הMOTOROLA E1000?

tombcatz

Recommended Posts

HELLO

הקיצר אני רוצה לעבור מפלאפון לאורנג' [מ-1001 סיבות,אבל אני לא אפרט כי אסור לי לאמר את מה שיש לי להגיד על פלאפון בפורום :pissed:]

בכל מקרה,יש להם למתגייסים [ומכיוון ויש לי כבר תאריך גיוס,המבצע תקף לגבי] שבמסגרת המבצע הזה אני מקבל את המכשיר אי 1000 במחיר ממש מגוכח.

רציתי לדעת האם המכשיר הזה באמת שווה?כי הרבה אנשים אומרים שהוא מדהים בתור מכשיר דור שלישי,וחלק אחר אומרים שהוא מכשיר מעצבן ולא נוח...

ועזבו את העובדה שהוא נראה כמו לבנת חבלה.

9acb4e05f3d936c7f8eed7e57d840908.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו,הפרטים הטכניים שלו מרשימים למדי...נגן מובנה,בלוטות',מצלמה 1.3 מגה פיקסל+מצלמה נוספת,אפשרות להרצת סרטים,חריץ להרחבת [עד ג'יגה],מסך ענקי עם 256K צבעים....

אבל מה בדבר הממשק שלו?כי לא ממש ידועים בעיצוב נוח מבחינת ממשק..הוא נוח?הג'ויסטיק הזה נראה ממש לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א'. חלשה מאוד, ז"א, צריך להטעין אותו פעם ביום לכמה שעות.

לא נראה לי שזה מכשיר טוב לצבא, במיוחד אם אתה הולך לשרת במקום בלי גישה קבועה לחשמל.

ב'. מבחינה פיזית הפלאפון גדול, זה לא הפלאפון שהולכים איתו בג'ינס ואתה לא יודע שהוא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לקנות!@@$#^#%&@%$^#@#$%

סוללה חלשה מאוד...

אם אתה שומע דרכו בכלל רצחת אותה.

ו... באותיות הקטנות כתוב שיש תשלום חודשי של 20 שקל בחודש על עצם זה שאתה מחזיק קו של דור3....

חלומו של כל חייל.. להתחיל את החודש עם 20 שקל בטלפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הנפילות של ,

לפני צאתו הוא הבטיח הרים וגבעות, ושהוא יצא הוא לא הצליח לספק כמעט כלום בצורה תקינה (ממש הולך בדרכו של ה E398),

אז נכוןןןןןן שהוא דור שלישי, ונכווווון שיש לו נגן מולטימדיה, ונכווווון שהוא בעל 1 מגה פיקסל,

אבל שהסוללה מחזיקה שעות ספורות, המערכת הפעלה קורסת מכל שטות, שהנגן מולטימדיה וכל פעולת "מולטיטסקינג" קטנה, גורמת לריסטים במקרה הרע, או איטיות ודילאיים במקרה המעולה,

שהמכשיר הזה הוא אחד המכשירים הכי פופולריים במעבדת התיקונים של אורנג', אם זה בבעיות טעינה או בבעיות חמורות אחרות,

הוא לא היה אטרקטיבי לטעמי גם בחודשיים שהוא עלה 19 ש"ח לחודש לחיילים, אז עכשיו נדמה לי שהם עוד העלו את זה ל29....

אם אתה רוצה 1 מגה פיקסל ודור שלישי, תחכה לסוני אריקסון K608 שאמור להכנס בחודש הקרוב.

אם אתה מחפש מכשיר מולטימדיה כמובן שה W800 זאת הבחירה הכי מוצלחת שיש כרגע באורנג'.

ואם אתה רוצה שילוב של שניהם יש את הנוקיה 6680 שתן לי להזהיר אותך מראש גם אצלו לא חסרות בעיות של ריסטים ודילאיים, אבל במידה יותר מבוקרת מאשר ב E1000, והנוקיה לא רואה מוסך כל שבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הנפילות של ,

לפני צאתו הוא הבטיח הרים וגבעות, ושהוא יצא הוא לא הצליח לספק כמעט כלום בצורה תקינה (ממש הולך בדרכו של ה E398),

אז נכוןןןןןן שהוא דור שלישי, ונכווווון שיש לו נגן מולטימדיה, ונכווווון שהוא בעל 1 מגה פיקסל,

אבל שהסוללה מחזיקה שעות ספורות, המערכת הפעלה קורסת מכל שטות, שהנגן מולטימדיה וכל פעולת "מולטיטסקינג" קטנה, גורמת לריסטים במקרה הרע, או איטיות ודילאיים במקרה המעולה,

שהמכשיר הזה הוא אחד המכשירים הכי פופולריים במעבדת התיקונים של אורנג', אם זה בבעיות טעינה או בבעיות חמורות אחרות,

הוא לא היה אטרקטיבי לטעמי גם בחודשיים שהוא עלה 19 ש"ח לחודש לחיילים, אז עכשיו נדמה לי שהם עוד העלו את זה ל29....

אם אתה רוצה 1 מגה פיקסל ודור שלישי, תחכה לסוני אריקסון K608 שאמור להכנס בחודש הקרוב.

אם אתה מחפש מכשיר מולטימדיה כמובן שה W800 זאת הבחירה הכי מוצלחת שיש כרגע באורנג'.

ואם אתה רוצה שילוב של שניהם יש את הנוקיה 6680 שתן לי להזהיר אותך מראש גם אצלו לא חסרות בעיות של ריסטים ודילאיים, אבל במידה יותר מבוקרת מאשר ב E1000, והנוקיה לא רואה מוסך כל שבוע...

אבל כולם יקרים אחושילינג :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל זאת, אם בסוף לא תיהיה מרוצה, הקניה לא תיהיה משתלמת גם אם היא היתה לך נורא זולה...

תחכה שיכנסו מכשירים חדשים או שתסתפק במכשירים שנותנים לך בדיוק מה שאתה צריך ולא מעבר לזה,

אם יש דברים שאתה משתמש בהם ביומיום, כדאי לבדוק איך הנוחות שלהם דרך המכשיר, זה יותר חשוב מכל מיני שטויות שתשתמש בהם פעם במאה שנה,

לדוגמא, מי שנכנס למסנג'ר\איסיקיו הרבה דרך המכשיר, חשוב שיבדוק איך ההקלדת עברית בדפדפן של המכשיר, אם הוא משתמש בקליינט ג'אווה מסויים שיבדוק אם הוא פועל טוב על אותו מכשיר (כי יש ג'אווה שגורמות ל E1000 לקרוס).

בקיצור תחקור תמכשיר לעומק לפני הקניה, אל תסתמך על REVIEWS ברשת, הם לא משקפים את השימוש היומיומי.

עריכה:

ה K700I לא מציג את הטכנולוגיות הכי חדישות, אבל הוא מגיע עם ממשק איכותי מאוד, האופציות שבו מספיקות ליומיום למשתמש הממוצע, וסך הכל זה מכשיר עם מעט מאוד בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...