פרויקט באנגלית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרויקט באנגלית

surfface

Recommended Posts

אני לומד 5 יחידות אנגלית ואנחנו צריכים לעשות פרויקט לבגרות בעל פה על כל נושא שנרצה (אני עושה על אילן רמון)

אם אתם יכולים תסבירו לי או תפנו אותי לאתרים מה צריך להיות בדיוק בעבודה

ממה שהבנתי אני צריך RATIONLE וגם Introduction

אז מה רושמים בכל אחד ומה אני יכול לרשום בגוף העבודה עצמו?

בבקשה תעזרו.

תודה מראש :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם צריכים לקבל דף עם הנחיות לפרוייקט.

אז תבקש אותו מהמורה.

ובכלל, עדיף לך לשאול את המורה מה היא רוצה שיהיה בעבודה, מאשר לשאול פה, כי היא בעצם זאת שתגיש אותך לבגרות על העבודה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לומד 5 יחידות אנגלית ואנחנו צריכים לעשות פרויקט לבגרות בעל פה על כל נושא שנרצה (אני עושה על אילן רמון)

אם אתם יכולים תסבירו לי או תפנו אותי לאתרים מה צריך להיות בדיוק בעבודה

ממה שהבנתי אני צריך RATIONLE וגם Introduction

אז מה רושמים בכל אחד ומה אני יכול לרשום בגוף העבודה עצמו?

בבקשה תעזרו.

תודה מראש :yelclap:

אם לא נותנים לכם בבית ספר, אז תקנה חוברת כזאת של ECB שרשום בה איך עושים את הפרוייקט. זה עולה 12 ש"ח.

אה, ולפני שאתה בוחר נושא תבדוק שיש עליו מספיק חומר.

ובשביל לתת לך מושג כמה הפרוייקט הזה דפוק: המורה שלי שמה אותי בקבוצה של שלושה ילדים מאותגרים שכלית, אז עשיתי את הפרוייקט לבד באחה"צ אחד כולל כל הסיכומים וה- Session Logs וקבלתי את כל הנקודות.

לא ירדו לי גם הנקודות על Team work כי זייפתי להם

Session Logs. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני ב 5 יחידות אנגלית, השנה אנחנו עושים את מודל E +המשדר ושנה הבאה אנחנו עושים את השאר כמה אחוזים העבודה הזאת תופס מכלל הציון הסופי שלי באנגלית?

זה לא תופס כלום מהציון.

פשוט מדברים על זה בחלק מהבחינה בע"פ, וצריך גם לעשות על זה נאום של 3 דקות (ככה זה היה אצלנו בשנה שעברה)

אם דיברת טוב במסכם ובבגרות - תוגש על ציון גבוה, ותקבל בבחינה בע"פ ציון גבוה - אבל בשורה התחתונה העבודה היא לא חלק מהציון, אלא חלק מהבגרות בע"פ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא תופס כלום מהציון.

פשוט מדברים על זה בחלק מהבחינה בע"פ, וצריך גם לעשות על זה נאום של 3 דקות (ככה זה היה אצלנו בשנה שעברה)

אם דיברת טוב במסכם ובבגרות - תוגש על ציון גבוה, ותקבל בבחינה בע"פ ציון גבוה - אבל בשורה התחתונה העבודה היא לא חלק מהציון, אלא חלק מהבגרות בע"פ.

אצלנו היא חלק מציון ההגשה למודול G, אבל זה כנראה אינדיבידואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובשביל לתת לך מושג כמה הפרוייקט הזה דפוק: המורה שלי שמה אותי בקבוצה של שלושה ילדים מאותגרים שכלית, אז עשיתי את הפרוייקט לבד באחה"צ אחד כולל כל הסיכומים וה- Session Logs וקבלתי את כל הנקודות.

לא ירדו לי גם הנקודות על Team work כי זייפתי להם

Session Logs. ;D

זה תלוי כמה הבית ספר והמורים מקפידים. אני עשיתי את הפרוייקט ואת הבגרות בכיתה י"א (עכשיו אני ב-י"ב) ביחד עם עוד 2 תלמידים שעשו גם הם את הבגרות בכיתה י"א (היינו בקבוצה של המצטיינים), והמורים שלנו בדקו לנו את העבודה בטירוף. בכלל, אצלי בבית ספר משום מה המורים מאוד מקפידים. והם תמיד דופקים אותנו בציוני הגשה, בזמן ששתיכון השני בעיר שלנו מגישים על 100 כל הזמן (קיבלתי ציון סופי 96 רק בגלל שדפקו אותנו בציוני הגשה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלנו היא חלק מציון ההגשה למודול G, אבל זה כנראה אינדיבידואלי.

במודול G לא נבחנים על זה.

בכלל, E ?F ו-G אותו דבר (חוץ מזה שב-E לא כותבים חיבור). סתם אנסין וחיבור. E ממש קל, ובין F ו-G כמעט ולא מרגישים הבדל - שניהם קלים למדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפרויקט הזה שכונה....

עשיתי אותו שנה שעברה ובסך הכל דיברתי עליו דקה וחצי בבגרות בעל פה והמשכתי לדבר על התחביבים שלי (שאת כולם המצאתי לבוחנת מול הפרצוף) :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שלי לאנגלית היא בוחנת בגרות ובודקת מבחני בגרות אז היא יודעת איך מגיעים לציון גבוה בדברים האלה... בכל אופן, היא הכינה לכיתה שלנו דף מיוחד שידריך אותנו מה לעשות בדיוק בעבודה הזו. אני עשיתי אל מרטין לותר קינג חשבתי לפתוח דיון על מה לעשות באינרויאו [ראיון] אבל נראה כבר... בקיצור, אם אתה רוצה אני אסרוק לך מאוחר יותר. תן את האיסיקיו שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני וחבר שלי עשינו על התנקשויות פוליטיות בהיסטוריה (עשינו בסוף על JFK, MLK, RFK, מלקולם אקס וגם טיפה על רבין).

היה די מעניין האמת. אני רציתי לעשות את הפרויקט בהתחלה על אחוות האילומינטי השולטת בעולם (זה היה בתקופה שהאמנתי בזה) או על מרשל פולני אחד, אבל חברי התנגד.

סך הכול, מה שחשוב זה שתמצא נושא שיהיה לך מעניין (וכדאי גם שיהיה לך עליו הרבה ידע אישי כדי שאם תשכח פרטים קריטיים עליו, יהיה לך משהו להוסיף מעצמך) אבל לא יותר מדי מעניין כי יש מורים אידיוטים שלא רוצים להקשיב ל'שטויות'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורה שלי לאנגלית היא בוחנת בגרות ובודקת מבחני בגרות אז היא יודעת איך מגיעים לציון גבוה בדברים האלה... בכל אופן, היא הכינה לכיתה שלנו דף מיוחד שידריך אותנו מה לעשות בדיוק בעבודה הזו. אני עשיתי אל מרטין לותר קינג חשבתי לפתוח דיון על מה לעשות באינרויאו [ראיון] אבל נראה כבר... בקיצור, אם אתה רוצה אני אסרוק לך מאוחר יותר. תן את האיסיקיו שלך.

תשלח לי את הנחיות 346129973 או תרשום פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...