הקץ לריב המטופש! - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לריב המטופש!

benamos1

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

STONE COLD אז מה אתה אומר...שהמצב שלך עד כדי כך קשה?

הי שאומרים לך שאתה הגירסה החנונית של -

Olaf.jpg

ואין לך דירה מישלך ועבודה טובה צריך ליסתפק בכל כוס רקוב שמקבל אותך

(אני לא באמת מזין זקנות זה לצורך הבידור בדיון)-עדיף שמפו מיכוס רקוב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאינשטיין אמר פעם: הטימטום האנושי הוא הדבר האינסופי היחיד שקיים ("יש שני דברים אינסופיים: היקום והטימטום האנושי, אני לא בטוח לגבי הראשון"...)

תמיד אפשר לשפר את הדרכים ללהיות לוזר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבוי, ואני חשבתי שהמפסידנים שהיו באים למקום האחרון שמלצרתי בו הם ה-כ-י גרועים. :kopfpatsch:

תאמיני או לא אבל אני מכיר מפסידנים יותר גרועים

לדוגמה בחור שאני מכיר עובד בשמירה ואת כל הכסף מהמשכורת זורק על זונות ומישחקים של הפועל תל אביב :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבוי, ואני חשבתי שהמפסידנים שהיו באים למקום האחרון שמלצרתי בו הם ה-כ-י גרועים. :kopfpatsch:

רק כדי שאני לא אכריז נחרצות על נחיתותו המוחלטת של המין שלי לשווא, גם פגשת זכרים נורמלים? זאת אומרת, נטולי אנוכיות, אכפתיים וריאליסטים? No such animal? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי שאני לא אכריז נחרצות על נחיתותו המוחלטת של המין שלי לשווא, גם פגשת זכרים נורמלים? זאת אומרת, נטולי אנוכיות, אכפתיים וריאליסטים? No such animal? :-\

אז זהו שכן, אבל אני לא הייתי מגדירה אותם "נורמאליים", אף אחד אחר גם לא היה מגדיר אותם ככה אבל הם אחלה בידור ודווקא ג'נטלמנים מושלמים אליי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה מבדר כשבנאדם (חייל) טורח לגלח ראשים של איזה תריסר ילדים אפגאניים (משכנע אותם שיש להם כינים), מצלם את זה ושולח לי תחת הכותרת "Kabul Skinheads". אבל תראה, אני מוצאת גברים גם כאובייקט מיני. :smile1:

IG מרגיש מנוצל :D

הייתם מתים שאני אנצל אתכם ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG מרגיש מנוצל :D

באיזה אופן בדיוק? ::)

ודריה, כבר מזמן הבנו שאין דבר כזה "אובייקט מיני"... זה לא שהצד השני לא נהנה...

אגב, איך הגענו ל12 עמודים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל תתפלא, יהיו כאלו שייעלבו אם אני אראה בהם ר-ק אובייקט מיני. חוצמזה, פעם שמעו קטע... אני ועוד חברה היינו בים, לפני 3 שנים ככה וראינו מראה משעשע במים. איזה תייר, הומו אבל גברי כזה, חתיך עם שרירים חבל"ז נכנס למים ואחריו מזדנבים 2 הומואים מקומיים, מכוערים כמו נעל ונראה שהוא ניסה להטביע את עצמו ואז ראה אותי ואת חברה שלי שולחות לו מבטי זימה ונבהל עוד יותר ונשאר לעמוד במים הרדודים כי שם הוא הרגיש בטוח כי ההומואים הישראלים לא ייכנסו למים - זה יהרוס להם את הג'ל בשיער, אתם יודעים... ואז הגינו רעיון - לאנוס הומו. עדיין לא הבנו איך להעמיד לו אותו אבל אם הוא הומו אז נטשנו את הרעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...