הקץ לריב המטופש! - עמוד 16 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הקץ לריב המטופש!

benamos1

Recommended Posts

• תגובות 251
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תיראה חברה של דריה יפה(פרגון)

הבחורה האחרונה שלה לא(ביקורת)

כל אחד והטעם שלו

ואתה מוזמן לפוצץ בתמונות בימקום לפוצץ תמוח בו ניראה איזה קלף אתה שם במישחק

שלי זה התמונה של קארי(גולשים בזמן) כקלף סקסי (אני לא מוצא חמודה שווה-אני רוצה את אליסה סילברסטון-מהסרט קלולס ולא מוצא תמונה יפה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, צירפתי להודעה הזו 3 תמונות. השתיים הראשונות הן מה שאני קורא לו "10/10", טהור וחסר מניפולציה, תמונה קונבנציונלית של בחורה דרך מצלמת והיא ללא ספק הבחורה הכי יפה שראיתי בחיים שלי.

התמונה השלישית היא התמונה שדיברתי עליה קודם: תמונה שגורמת לך לחשוב שמה שאתה מסתכל עליו הוא כוסית חסרת מעצורים אלוהית ועילאית. זה לא רק הפוזה, הרקע או הלבוש (או החוסר בלבוש), זה השילוב המושלם של כולם. מניפולציה אומנותית מושלמת. והכי מצחיק זה שאם מסתכלים על אחרות ופחות מניפולטיביות מגלים שהיא לפתע לא כל כך כוסית, אלא מאוד מאוד טיפוסית. ובכל זאת, אם יש זכר אחד בעולם הזה שהסתכל על התמונה הזו ולא חשב שהוא מסתכל על כוסית, הוא פשוט אנומליה לא נורמלית. =\

אגב, מה מקור השם דריה? שם יפה, אבל קצת לא קונבנציונלי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, צירפתי להודעה הזו 3 תמונות. השתיים הראשונות הן מה שאני קורא לו "10/10", טהור וחסר מניפולציה, תמונה קונבנציונלית של בחורה דרך מצלמת והיא ללא ספק הבחורה הכי יפה שראיתי בחיים שלי.

התמונה השלישית היא התמונה שדיברתי עליה קודם: תמונה שגורמת לך לחשוב שמה שאתה מסתכל עליו הוא כוסית חסרת מעצורים אלוהית ועילאית. זה לא רק הפוזה, הרקע או הלבוש (או החוסר בלבוש), זה השילוב המושלם של כולם. מניפולציה אומנותית מושלמת. והכי מצחיק זה שאם מסתכלים על אחרות ופחות-מניפולטיביות מגלים שהיא לפתע לא כל כך כוסית, אלא מאוד מאוד טיפוסית. ובכל זאת, אם יש זכר אחד בעולם הזה שהסתכל על התמונה הזו ולא חשב שהוא מסתכל על כוסית, הוא פשוט אנומליה לא נורמלית. =\

אני לא יודע במי ליבחור בקארי שלי או בשלישית שלך -טוב אני תמיד יכול להוסיף עוד בחורה לפנטזיה

קבל :xyxthumbs: סוף סוף טעם טוב בפורום

ואתה צודק בראשונה - :-* :-*

בשניה :P :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התמונה השלישית היא התמונה שדיברתי עליה קודם: תמונה שגורמת לך לחשוב שמה שאתה מסתכל עליו הוא כוסית חסרת מעצורים אלוהית ועילאית. זה לא רק הפוזה, הרקע או הלבוש (או החוסר בלבוש), זה השילוב המושלם של כולם. מניפולציה אומנותית מושלמת. והכי מצחיק זה שאם מסתכלים על אחרות ופחות מניפולטיביות מגלים שהיא לפתע לא כל כך כוסית, אלא מאוד מאוד טיפוסית. ובכל זאת, אם יש זכר אחד בעולם הזה שהסתכל על התמונה הזו ולא חשב שהוא מסתכל על כוסית, הוא פשוט אנומליה לא נורמלית. =\

אין לי מושג מאיפה, מקור אחד אומר שזה עברי דר-יה (גר-ה' = בית ה'), מקור אחר אומר שזה ספרדי, מקור אחר אומר זה פארוסקה אוריגינל אבל מה אכפת לי.

אוקיי, עכשיו התמונה הראשונה ששמת באמת נראה כמו איזה EMO KID ממין זכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, עכשיו התמונה הראשונה ששמת באמת נראה כמו איזה EMO KID ממין זכר.

דווקא חמודה מאוד לדעתי. גיימרית מקנדה. עובדת בבניית אתרים, צילום ועיצוב גרפי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איחרת את המועד. Finders keepers- ;D

הי דריה אני רוצה שחברה שלך תשים אותי בחתימה לא את-טוב אבל במצב שלי אני יסתפק בהכל

יש יש אני בחתימה יהוווווווווווווווווווווווו :yelclap: :yelclap: :yelclap: :yelclap:

טוב יש לי הרבה עבודה מחר-לילה טוב לכולם (אני מקווה לחלום על קארי ולא ליתעורר רטוב ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...