MODENA SPIDER אדומה בת"א לפני שעות ספורות, אפשרי הדבר? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MODENA SPIDER אדומה בת"א לפני שעות ספורות, אפשרי הדבר?

overload

Recommended Posts

לא משאית עד 12 טון?..טוב לא חשוב הבנתם את הפואנטה, גדול.

אגב שלשום ראיתי אינפינטי FX, חמודה, ניראית כמו מזדה 3 ענקית. :)

http://www.nissannews.com/multimedia/infiniti2005/fx/800/03_2005_fx45.jpg

ראיתי אותה לפני איזה 3 שנים, היא של מישהו בסוכנות טרייד אין בת"א

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

את הלמבורגיני הביא לארץ בעל חברת נרות גדולה ,למעשה היא עמדה בקריון קרית ביאליק איזה חודש וכל מי שהיה קונה נרות קיבל תמונה ליד הלמבורגיני ....

אז היא היתה חייבת לעבור בנמל חיפה ואז הגיע למקום העבודה הקודם שלי, ומשם לקריון, נשארה בארץ במשך כחודש וחצי ואם אני לא טועה היא או שנת 87 או 89 שמורה במצב מצויין ..............

עכשיו הפרארי שהוצגה כאן לפני עלידי BOSE צולמה גם שם וגם אני הצטלמתי איתה הקטעה שהיא צולמה במצלמה דיגיטלית ישנה שהכרטיס שלה זה בעצם דיסקט 1.44 צילמו אותי איתה כמה תמונות והם יושבות לי על דיסקט פה חיברתי עכשיו פלופי ומשום מה לא קורא את הדיסק אומר לי שצריך לאתחל את הדיסקט משהו .

לא משנה אני עוד ינסה להעלות את התמונות .

בקיצור הפרארי שייכת לאיזה ערבי שהביא אותה לארץ ורק בשביל לשחרר אותה ביקשוממנו המכס חצי מליון יש לה ריפודים בצבע קרם אורגינליים עם תפירות של פרארי,

הילוכים בהגה שני מושבים וביינהם , חצי מהאוטו זה מנוע החצי האחורי כן מכסה מנוע בחלקו שקוף ורוחב צמיג כמו שני צמיגים של ג'יפ חחחחחח....

עזבו מרצדסים שאני ראיתי ומכוניות חבל על הזמן חבל שלא צילמתי יותר....טוב אני לא מצליך להעלות את התמונות של הפרארי אני ינסה מתי שהו.

דרך אגב היא שנת 2003 ....

אתה מתכוון לפרארי Modena שדיברו עליה בהתחלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני מתכוון לפרארי שBOSE העלה שלה, אם אני לא טועה זאת פרארי ספיידר 360 משהו כזה ,כי יש לי חבר שמבין וכשהייתי לידה תיארתי לו איך היא נראת ....אמר לי משהו ספיידר 360 יכול להיות????

עוד משהו :גם הרבה מרצדסים ומכוניות ישנות עברו אצלי בעבודה שאנשים קנו בחול והביאו לארץ לשיפוץ......גם ג'יפ אחד של אינפיניטי ,הראשון שהביאו לארץ משהו נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר איזה רחוב זה אבל אם פונים שמאלה מול בניין עזריאלי (אם באים מכיוון דרום על אילון) וממשיכים ישר עד סוף הרחוב ושם פונים ימינה עד המקדונלד'ס הגדול, שם היא היתה.

נדמה לי אבן גבירול. סתם לידע כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש האמר H3 (משורין, חשוב לציין), בסביבת חיפה והקריות.

ועוד האמר H3 אדום בחיפה.

וגם לא מזמן ראיתי בסביבת הקריות בוקסטר צהבהבה, שחורה, את ה-911 הכסופה (שבדר"כ נמצאת בת"א),

ובזמנו ראיתי גם פרארי כסופה. (לצערי, אני לא זוכר את הדגם, זה היה לפני מספר שנים).

יש כאן גם כמה יגוארים ואיזה דודג' ישן (מהסוג שאל באנדי היה נוסע עליו :-*)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הלמבורגיני הביא לארץ בעל חברת נרות גדולה ,למעשה היא עמדה בקריון קרית ביאליק איזה חודש וכל מי שהיה קונה נרות קיבל תמונה ליד הלמבורגיני ....

אז היא היתה חייבת לעבור בנמל חיפה ואז הגיע למקום העבודה הקודם שלי, ומשם לקריון, נשארה בארץ במשך כחודש וחצי ואם אני לא טועה היא או שנת 87 או 89 שמורה במצב מצויין ..............

עכשיו הפרארי שהוצגה כאן לפני עלידי BOSE צולמה גם שם וגם אני הצטלמתי איתה הקטעה שהיא צולמה במצלמה דיגיטלית ישנה שהכרטיס שלה זה בעצם דיסקט 1.44 צילמו אותי איתה כמה והם יושבות לי על דיסקט פה חיברתי עכשיו פלופי ומשום מה לא קורא את הדיסק אומר לי שצריך לאתחל את הדיסקט משהו .

לא משנה אני עוד ינסה להעלות את התמונות .

בקיצור הפרארי שייכת לאיזה ערבי שהביא אותה לארץ ורק בשביל לשחרר אותה ביקשוממנו המכס חצי מליון יש לה ריפודים בצבע קרם אורגינליים עם תפירות של פרארי,

הילוכים בהגה שני מושבים וביינהם , חצי מהאוטו זה מנוע החצי האחורי כן מכסה מנוע בחלקו שקוף ורוחב צמיג כמו שני צמיגים של ג'יפ חחחחחח....

עזבו מרצדסים שאני ראיתי ומכוניות חבל על הזמן חבל שלא צילמתי יותר....טוב אני לא מצליך להעלות את התמונות של הפרארי אני ינסה מתי שהו.

דרך אגב היא שנת 2003 ....

הלמבורגיני הזאת שייכת לאחד בשם מקס.. והוא מהמשפחה שלי :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...