האם צריך שהאנטי וירוס יפעל כשהאינטרנט מכובה ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם צריך שהאנטי וירוס יפעל כשהאינטרנט מכובה ?

nore0

Recommended Posts

כמובן שצריך - רוב הוירוסים שאני תופס הם הרבה אחרי שהורדתי את הקובץ מהרשת, נניח בזמן הרצה או זמן סריקה עמוקה (בתוך קבצים דחוסים כמו כל קובצי תוכנות שמורידים ברשתות P2P). בדרך כלל אנטיוירוס לא יזהה וירוס בתוך ZIP או RAR תוך כדי הורדה/שמירה בהרד דיסק (למעט באימייל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכוונה שלי היא שנניח אני משחק והאינטרנט סגור

אז צריך שהאנטי וירוס ידלוק

אני שואל כי שמתי לב כשכל התוכניות שרצות ברקע פועלות יש קירטועים במשחקים כבדים

יש פה דברים שלא צריך שלוקחים סתם ?

ds8dg.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כבר סיפור אחר. אם אתה מריץ משהו ספציפי ויודע שהוא לא נגוע בווירוס (כי הוא נסרק מתישהו קודם נניח) אז אפשר להריץ אותו בלי שום תוכנה ברקע (לא אנטי-וירוס ולא חומת אש צד גימל - כל עוד הווינדוס מעודכן "fully patched"). לא צריך אפילו לנתק מהאינטרנט, לטעמי.

תמיד יש סיכוי קלוש מאוד ש:

א. מישהו יפרוץ לך למחשב ע"י פרצה שעוד לא יצא לה טלאי (לא מכיר אף אחד שחווה מקרה כזה מעולם).

ב. שבדיוק בזמן שהאנטיוירוס שלך כבוי, יחליט איזה טרויאן/וירוס שיושב "בשקט" אצלך במחשב להתחיל לפעול (גם את התרחיש הזה לא שמעתי מעולם שקרה ממש למישהו).

אישית אני לא מתרגש/מתייחס לסיכונים אפסיים ביותר כאלה. אפשר להימנע מ"א" כמו שאמרת, ע"י כיבוי המודם. אפשר להירגע מ"ב" ע"י סריקה מלאה של המחשב לווירוסים ע"י שתי תוכנות אנטי-וירוס שונות (בלילה כשאתה ישן) אחרי שהמחשב עבד "ללא הגנה" אקטיבית כמה שעות. לא תמצא שום דבר אבל אולי זה ירגיע אותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ctfmon = spyware that comes with windows

IXPLORER = explorer, close it

emule = takes alot of memory imo... close it too

i also turn off alg.exe, smss.exe, and some more

איזה שטויות, cftmon זה בכלל הקובץ שמטפל בסרגל השפה :kopfpatsch:

אולי הוא רוצה להשאיר את האימיול דולק?

alg קשור להתחברויות האינטרנט של מייקרוסופט, תשאיר אותו פעיל!

http://www.liutilities.com/products/wintaskspro/processlibrary/alg/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...