למבינים באמת-מפרט למערכת עריכת וידאו-התלבטות - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למבינים באמת-מפרט למערכת עריכת וידאו-התלבטות

tal h

Recommended Posts

כן ,זה נחמד לאלה שיושבים בבית ומנסים "לסחוט" מהמחשב עוד ביצועים בפחות כסף.

אל תשכח דבר אחד- המחשב הזה ישמש אותו לעבודה, וזה הפרנסה שלי.

אני לא "ימתח" את הגבולות שלו, ויסתכן ב- חוסר יציבות/בעיות חום/נפילות/ נזק.

את ההפרש הזה אני יוכל להשקיע בדברים אחרים, שנחוצים ויתנו לי יותר ביצועים, כי כל הרנדור שלי נעשה ע"י הכרטיס עריכה של קנופוס

כי יש עליו מעבד מיוחד , אז עוד כוח מהמעבד לא ישנה לי הרבה.

לגבי כרטיס מסך- ראיתי שרק ספייר מייצרת 1600XT. אין אותו לגיגה בייט?

אני חושש מהחברה הזו כי אף פעם לא שמעתי עליה, כמו שאני רגיל לרכיבים של וגיגה בייט.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 44
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ערוץ 10 צילום והפקות

1. השוואה בין X1600XT ובין X1300

2. ההבדל בין 920 ל 820 אמור להיות בתהליך ייצור (וכל מה שנובע מכך), זה אומר שהמעבד יצרוך עד 30% פחות חשמל ויתן אותם ביצועים. המחיר יהיה זהה ל 820 (בהתחלה בארץ כמו בארץ יהיה קצת יותר יקר אבל זה יתייצב במהירות)

המעבדים הנ"ל נמצאים כבר במחירונים של החנויות הגדולות בחו"ל ושל היבואנים בארץ, אני מנחש שכבר השבוע הם יתווספו למחירונים של החנויות השונות בארץ

לגבי אוברקלוק

שיפור של כ-400MHz זה קטן על ה Preslerים (סדרה 9x0)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם כפולי ליבה של AMD?

אולי אפשר למצוא השוואות של ביצועים בתוכנות הספציפיות שלך על ואינטל

יתכן מאוד שהAMD יהיו עדיפים

יכולות להיות בעיות תאימות. צריך לבדוק היטב עם יצרן הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שיש בעיות לא קטנות עם הכרטיסים האלה. בדיוק כפי שאי אפשר לשים NF4 על מחשב לעריכת מוזיקה. זה לא עניין של אכפת או לא.

http://www.matrox.com/video/support/rtx100xtremepro/rec/chipsets.cfm

http://www.matrox.com/video/support/rtx100xtremepro/rec/mb/home.cfm

עריכה:

לדוגמה

The following chipsets are incompatible for use with RT.X.

Manufacturer Chipset

AMD AMD-8000 series

NVIDIA (AMD) nForce 2, 3, 4

SiS (AMD) 748

SiS (Intel) 648FX, 963L (South Bridge)

VIA (AMD)1 KT400, KT400A , KT600, K8T800

VIA (Intel)1 PT800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AMD לא בא בחשבון אני פוסל אותו על הסף.

למה? כי הוא לא עובד טוב עם מה שאני עובד, ואני לא מתכוון לזרוק לפח כרטיס של 8000 שקל ולקנות חדש, שבטח יעלה 12,000.

מבחינת מעבד אני יקנה את ה 820, ולא אמתין ל 920,

זה לא נראה לי ישתלם להמתין כי אני והעורך שלי צריכים להתחיל לעבוד על המערכת הזו (יש לי כבר 3),ומה גם שבנתחלה זה יהיה יקר ובזבוז כסף.

מבחינת הכ.מסך, מה אתם אומרים על השאלה הקודמת שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת? אז למה אני לא שמעתי עליה.....?

אני מכיר טוב את ,כל הלוחות שלי שלהם וגם הכרטיסי מסך, וגם את גיגהבייט שיש לי 2 כרטיסים שלהם.

ספייר לא מכיר ולא שמעתי, היא לא אחת מה"חאפריות"?

כלומר אני מפחד שהכרטיס הזה לא "יפול" יום אחד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, ספיר זה לא גיל פורסה. אבל אני במקומך לא הייתי מתרכז יותר מדי בשמות אלא בכמה שנות אחריות תקבל על הכרטיס ומי נותן אותן. אבל אם כבר אתה מזכיר שמות, אז דוקא מי שדחפו לשוק GTO מאפן (128 ביט במקום 256, זכרון במקום DDR3) היו גיגהבייט בזמן שספיר הוציאו לשוק את ה GTO2 המצויין.

Dave Orton, CEO of ATI, just confirmed Sapphires Number 1 position with ATI at Sapphires Worldwide Sales and Marketing meeting.

"Thank you for all of your support of ATI in 2005. is ATI's largest and best performing partner World Wide, he said. We have the highest confidence in ."

KD Au, CEO went on to say that "Sapphires strength and best asset is its people."

Sapphire is committed to ATI's roadmap in VGA and will continue to build on our successful VGA product line, stated Adrian Thompson, VP of Marketing, and we have complete confidence in ATI's Integrated solutions.

We will continue to work closely with ATI in achieving a dominate presence in the Motherboard business in 2006 while exploring new multimedia opportunities in the marketplace, he conclu

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את Integral.

sapphire הם החברה המובילה לייצור כרטיסים של ATI מלבד ATI עצמה. לא תתאכזב מאף כרטיס שלהם. ומכרתי הרבה כאלו ויש לי נסיון מצויין איתם, גם מעבודה שלי.

עם כל הכבוד לגיגהבייט, אני עובד היום עם כרטיס שלהם ולא נהנה כמו שנהניתי מה X800 שהיה לי בעבר.

ובקשר למעבד, אם ההשקעה התוספת לקחת 9X0 במקום 8X0 כבדה לך, אז קח 8X0, אבל אם לא חבל ללכת אחורה במקום להתקדם עם הטכנולוגיה.

פחות חום ישפיע עליך בעיקר בקיץ כשתראה האטה מסויימת בעבודת המעבד, מאחר ומה לעשות ה 8X0 בנויים על מיושנת שבדרך לעבור מן העולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...