הרפובליקנים בארה"ב רוצים, שוב, להביא את חוק ההפלות לדיון - במטרה לבטלו - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרפובליקנים בארה"ב רוצים, שוב, להביא את חוק ההפלות לדיון - במטרה לבטלו

Merrymoon

Recommended Posts

יש לי חבר בלי הרבה כסף מיותר והוא הכניס תחברה שלו להריון למזלו היא החליטה להפסיק תהריון

הבעיה היום מיבחינתי זה שקונדומים לא בחינם והפלות עולות כסף

ודווקה לאנשים ענים שבדרך כלל משריצים הרבה ילדים זה יכל לעזור ובגדול

היום מעודדים ילודה בזה שנותנים קיצבאות ילדים וכו וזה חבל כי יש הרבה שלא מתאימים לגדל ילדים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני רוצה לראות את אותם מתנגדים להפלות אומרים לאישה שעברה אונס שאסור לה להפיל את העובר שברחמה. :pissed:

למקרה שההגיון שלך לא עובד שעות נוספות, או לא עובד בכלל, אוסיף ואציין שהחוק לא חל על גילוי עריות, אונס והריונות שמסכנים את האם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציינתי את זה בהתחלה. אם שיטת ה"השרץ, זרוק ואמץ" היתה באמת עובדת, המוסדות ובתי היתומים והשירותים הסוציאליים לא היו קורסים תחת העומס, והמצב שם בנושא רווחת המוזנחים הוא גרוע מכאן. למרבה הפלא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע תחשבי על זה אחרת הרבה הפלות יגרמו לכך שלא יהיו מספיק צופים מפגרים לתוכניות אירוח של

אופרה-ריקי וכו(אמא שלי רואה תחרא הזה ביגלל זה אני יודע תשמות)

תחשבי הטלויזיה בארצות הברית תיפשוט רגל לא יהיו אנשים שמנטיפשים ליראות טלויזיה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למקרה שההגיון שלך לא עובד שעות נוספות, או לא עובד בכלל, אוסיף ואציין שהחוק לא חל על גילוי עריות, אונס והריונות שמסכנים את האם.

חבל שאת נגררת להשמצות במקום לקרוא את הכתבה:

באינדיאנה, אוהיו, ג'ורג'יה וטנסי, לדוגמה, דנים המחוקקים בהצעה לפיה ההפלות יהיו מותרות רק אם ההיריון מעמיד את האישה בסכנת חיים או עלול לגרום לה נזק רפואי קבוע.

אין שום אזכור בכתבה למילה אונס או גילוי עריות והריון שכזה לא נכלל במסגרת סכנת חיים או נזק רפואי קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לא, תאמין לי, אפילו שם החוק הזה לא חל על מקרים אלו. זאת לא פעם ראשונה ש-YNET מפשלים ואם אתה ממש ממש רוצה אני אנסה למצוא את החוק הזה בשבילך וכיצד הוא מוגדר ומה הם הסעיפים בו. אפשר לחזור אליך עם זה יותר מאוחר? יש מקלחת ואייריש קופי שמחכים לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין לא מבין על מה את מדברת ב-

הם כבר חשבו על זה כשבוש הציע את התכנית עם טבעות הכסף לבתולים וכל השיט הזה. הם המציאו את תכניות הריאליטי.

איזה תוכנית?

ואיך הם יכולים ליבדוק את זה בבנים ? מה יקחו זונות ויבדקו ביצועים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת תכנית מטומטמת שבוש המציא - Chastity Rings - שחילקו באיזה פסטיבל מפגר ונערים ונערות נשבאו אמונים לאומה ולדגל שמבושיהם יוותרו לא מוכתמים (אלא רק מהידיים שלהם עצמם) עד ליום החתונה המיוחל. אז לכן התבדחתי ואמרתי שהמציאו בגלל זה תכניות ריאליטי כי חשבו שלא יהיה להם מספיק זבל (שחור ולבן) להציג בטוק-שואוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארה"ב אומנם מדינה מערבית ומפותחת אך מרבית האוכלוסיה הליבירלית מתגוררת בערים הגדולות ומחוץ לריכוזי האוכלוסיה האלו רוב האנשים מאוד שמרנים, יתרה מזאת ישנו דרום\מרכז המדינה מוכר גם בכינוי The Bible Belt בזכות האופי הנוצרי שמרני האדוק של אותן מדינות. כל זה תורם לעובדה שלפעמים החוקים הכי מגוחכים מוצעים בארה"ב ותופעות שנראות תמוהות בשביל מדינה מערבית מתוקנת לא חסרות שם. בין היתר זה עניינים כמו הפלות שכמעט בכל מדינה מערבית הוא החלטה בלעדית של האשה אבל בגלל שIt makes baby jebus cry חייבים לחוקק חוק נגד זה בארה"ב. ישנן דוגמאות נוספות שלא רלוונטיות לדיון הזה ישירות, אך האירוניה בכולן היא שאותם אנשים שתומכים בחוקים כאלו מצהירים על עצמם כתומכים הכי גדולים בכל מה שאמריקה אמורה לייצג, שזה חופש, אבל בשבילם כנראה החופש הזה תקף כל עוד בוחרים מתוך מה שמסתדר עם האמונה שלהם. מצד שני, מה כבר אפשר לצפות ממדינה שנשיאה אומר שאלוהים התגלה אליו בחלום ואמר לו לפלוש לעירק ::)

...זה לא שחסרה אצלנו כפייה דתית, כן? אבל פה זה איכשהו עוד מרגיש טבעי ולא מוביל ליותר מדי תהיות לגבי מנת המשכל של האנשים שעומדים מאחוריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

לראשונה מאז החקיקה ההיסטורית שהתירה הפלות בארה"ב, אישרה מדינה חוק האוסר הפלות, מלבד במקרים בהם ההפלה הינה בגדר הצלת חיי האישה ההרה. מדינות שמרניות רבות עשויות ללכת בעקבות דרום דקוטה ונראה כי המאבק המשפטי רק בתחילת הדרך

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3220707,00.html

ולמי שחשב שאישה שנאנסה יכולה להפיל את העובר - "מתנגדי החקיקה מאשימים כי נוסח החוק הוא קיצוני מדי ומתעלם לחלוטין מזכותן של נשים שנופלות קורבן לאונס לבצע הפלה, וממקרים של גילוי עריות או חשש בריאותי. "זה יוצר מצב שבו אם אישה נאנסה ונכנסה להריון לאנס יכולות להיות זכויות הוריות מלאות", אומרת קריסטה הרן-גרבר מהמרכז נגד אלימות מינית במדינה, "הרעיון שהאנס יוכל לקחת חלק בחיי הילד מפחיד - יש מקרים שבהם צריך לאפשר בחירה"."

עכשיו מחכים לבית המשפט העליון בארה"ב שיכול לבטל את החוק הזה או לאשר אותו ובכך להחזיר את ארה"ב עשרות שנים אחורה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו,

ממש לא מעניין אותי הקשר בין הפלה לדת ושזה לא אתי מבחינת ההלכה.

תחשבו שיצור התפתח בתוך הגוף, וגם מערכת העצבים גדלה אצלו, ופתאום באמצע תהליך ההתפתחות מוציאים אותו מבטן האישה וזורקים אותו לפח.

תרגישו את הרגע מוציאים אותו מהגוף ופשוט רוצחים אותו.

נכון שהוא עוד לא הספיק לפתח חוט מחשבה כמו של תינוק ילודה רגיל, אבל הוא חי!

היצור יכל להיות אדם שיתרום למין האנושי/אבולוציה/בטהובן הבא/whatever!

מצד שני הוא גם יכול לגדול להיות בדיוק ההפך ממה שהמין האנושי צריך בשביל להתפתח.

טוב זה היה דיי שולי.

נקודת מבט אחרת, היא שפשוט החינוך של הבנות בימינו יהיה שונה ולא כל אחת תהיה מופקרת ובגיל 7 תבקש מאימא ללכת לקנות עגלה!

הדת אבל מאוד חיונית כאן למרות שאני לא דתי..

עכשיו למשהו אחר:

"

אתה חושבים שבלי דת, היה פה עולם טוב יותר? ואולי בלי דת, המין האנושי היה מתפתח תוך 500 שנה, במקום תוך 50,000 שנה - ואז משמיד את עצמו? במילים אחרות: הדת מצליחה להחזיק חצי מהמין האנושי בחיים ואולי גם את החצי השני.

"

(http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3213638,00.html - תגובה 18)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...