DVD (שמתחבר לטלויזה) שתומך ב DIVX - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD (שמתחבר לטלויזה) שתומך ב DIVX

the_saint

Recommended Posts

זוכרים לא מזמן את הידיעה שבישרה לכולנו שעומד לצאת שיתמוך ב MPEG4 וגם ב DIVX...

אז יצרתי קשר עם היצרן, חברה בשם KISS, חברה דני מאוד נחמדה והם הציאו לשלוח לי סמפל במחיר מאוד צנוע...

אז רציתי לברר אם יש מישהו באתר שיהיה מעוניין לקנות את המוצר הזה בהנחה שהוא יגיע לארץ ואם יהיה לו שוק בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זוכרים לא מזמן את הידיעה שבישרה לכולנו שעומד לצאת שיתמוך ב MPEG4 וגם ב DIVX...

אז יצרתי קשר עם היצרן, חברה בשם KISS, חברה דני מאוד נחמדה והם הציאו לשלוח לי סמפל במחיר מאוד צנוע...

אז רציתי לברר אם יש מישהו באתר שיהיה מעוניין לקנות את המוצר הזה בהנחה שהוא יגיע לארץ ואם יהיה לו שוק בארץ

תן עוד קצת פרטים , או קישור להודעה או לאתר של היצרן. איזו גרסת DivX נתמכת ? מה התכונות של המכשיר ? מחיר משוער ? מולטיזון ? אתה חייב לתת פרטים נוספים כדי לקבל תשובות לגבי קניית המכשיר.בנוסף להיותו נגן DivX הוא צריך גם לנגן באיכות טובה, על מנת להחליף נגנים שקיימים היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.kiss-technology.com/

כל גירסא של קוד שבנויה על MPEG4 תתמך במכשיר

כלומר DIVX4 ומעלה XVID ודומים בקשר למחיר אני עוד לא יודע...אין יבואן סדיר לארץ עדיין..

והוא נראה נגן מאוד איכותי...ברגע שתכנסו לאתר תראו את הדגם הנוכחי שלהם תבינו

ואני לא מנסה למכור שום דבר לאף אחד...רק לקבל תחושה של השוק שיכול להיות למוצר הזה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי זה מעניין, אבל מה שעוד מאוד מעניין אותי זה - זה סאמפל שזה אומר שיכול להיות שישתנה המוצר עד היציאה הסופית (בעיות שיתקונו וכו') מה המדיניות לגבי זה עם המוצר שאני אקבל, האם אני אוכל להחליף אותו ללא מחיר נוסף (זיכוי?), תוספת קטנה וכו'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

לא נראה לי שהאדם שדיברתי איתו התכוון להתחיל ולהפית סמפלים..

אלא יותר לשלוח אחד כדאי שאני יוכל לראות איך המוצר...מצטער :)

למה הוא שלח לך?

אתה בעל חנות או מפיץ כול שהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...פשוט קראתי את הידיעה ושאלתי אותו פרטים לגבי הדי וי די ..

ועדיין ..אני לא יקבל את הסמפל הזה חינם...הרבה כסף...ועוד מכס...ועוד משלוח מדנמרק..

אז פשוט רציתי לברר אם להגיד לו שיש למכשיר הזה שוק בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שמכשיר dreamcast מסוגל לנגן סרטיי DIVX אני לא יודע אם זה נכון

אבל אם כן, לפי דעתי יהיה שווה יותר לקנות מכשיר כזה במיוחד אם יש לו גם תמיכה ב- רגיל (לא יודע בקשר ל- או ל-DIVX, זה מה ששמעתי, לא יכול לאשר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח PrototypE.rev.3

אם כבר , אז לקנות XBOX , לתכנת אותו מחדש , או לתקוע לו את המוד שלו , הוא ינגן כל דבר שתרצו . hell , הוא יקריא לכם סיפור לפני השינה אם תרצו . האיכות שלו דיי טובה גם כDVD וגם כנגן DIVX , , ועוד כל מיני דברים שאפשר לנגן בLINUX ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...