שאלה על אתרים שמציעים כסף בתמורה לצפיה בפרסומות. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על אתרים שמציעים כסף בתמורה לצפיה בפרסומות.

likantrop

Recommended Posts

טוב אז בעיקרון אני רואה די הרבה אתרים שמציעים כסף בתמורה לפרסומות,אבל הסכומים שהאתרים האלו מציעים הם פשוט לא הגיוניים וגבוהים במידה מאוד חשודה.

מה העוקץ שם? שאנשים רואים פרסומות ובסוף האתר לא משלם?

ואני יודע שהרי כן יש דבר כזה להרוויח על הצפיה,אז איך אפשר להפריד בין הכשר לטפל במקרה הזה?

מישהו אולי יכול להמליץ לי על אתרים אמינים שהוא מכיר שמביאים רווח בתמורה לפעולות כלשהן שאני עושה(כגון הקלקה,לענות על שאלון, וכו')?

תודה!

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עוקץ. יש הרבה אתרים שמשלמים לצפייה בפרסומות.. באתר או במייל...

זה פשוט... חברות משלמות לפי צפייה "מ"ס עיניים" ולכן שווה להם לשלם שנצפה.. התשלום שאתה מקבל הוא מאוד נמוך לעומת מה שמשלמים להם החברות..

אם לדוגמא חברה משלמת שקל לכל צפייה (אנחנו הגולשים) אז שווה להם לתת לכל צופה 5 אגורת לפרסומת...

אני מעדיף את עיניין המייל.. התשלום הוא עי" צ'ק כאשר הגעת לסכום מסויים...

אתרים כאלה יש מלא... תריץ חיפוש בגוגל ותרשם לאלא שמתאימים לך.. מייל\אתר\באנר קבוע\ קליקים ועוד....

יש גם את עיניין הפירמידה.. קוד שלך שאתה רושם חברים דרכו וזה כסף הרבה יותר טוב כי אתה מגדיל את הרווחים שלך גם כאשר החבר צופה.. מבחינתי זה מתחיל להיות עבודה ואני לא משתמש בזה.. כמו שאמרתי מייל בלבד מבחינתי... לא כסף גדול אבל בוא נגיד שאני מחסה את האינטרנט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק,הכסף לא אמור להיות גבוהה מדי,אבל ברוב(או לפחות ברוב אלו שגלשתי בהם(חחח,בזבזתי אתמול את כל היום על חיפוש של כאלו)) האתרים,הסכומים PER MAIL,נעים בין דולר(שזה כבר נשמע הרבה) ל....200$(שזה כבר נשמע,כאילו בשקט בשקט מתגנבים אליך מאחורה,אתה כבר יכול לדמיין את ההמשך(ולמקרה שלא הבנת,ההמשך יכלול כמויות גדולות של וזלין :) ).

כמובן שהPAY UP בהתאם,למכתבים שעולים דולר אתה יכול להוציא ב...אני לא זוכר אבל נדמה לי 9000$ או משהו כזה,ולמכתבים שעולים 200$ אז התשלום הוא ב150000$. כמו שאמרתי,משהו פה מסריח פה מוזלין.

אז כמו ששאלתי,WHATS THE DEAL WITH THEM?

ושוב,אשמח לקבל המלצות לאתרים שניתן לסמוך עליהם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כל כך ומאוד מתאים לי לכסות לפחות את האינטרנט ומי יודע לשדרג ל 5 מגה :cool2:

מה בעצם עושים? פותחים תיבת דואר נרשמים כדי לקבל איימילים עם פרסומות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה אתרים טובים אפשר למצוא כאן.... גם הסברים...

http://www.tapuz.co.il/index/proceed.asp?c=164

רוב האתרים כאן יפנו אותכם לאתרים ובכך גם יעשו כסף דרכם.. פרמידה כבר דיברתי על זה...

האינדקס הזה מהמועדפים שלי ואני התחלתי איתו.. לא יודע כמה המידע שם רלוונטי היום... שווה לנסות...

שוב אין להתייחס לסכומים המוגזמים שהם מראים... הרווח המומצע לאנשים שיפתחו תוכנות ברקע, באר קבוע.. מיילים ועוד לא יעבור את ה-200 שקל בחודש שגם זה מאוד מכובד.. העיניין שאני לא יודע כמה כדאי להתקין תוכנות במחשב... כמו שכבר אמרתי אני מתעסק עם מייל בלבד ואני ממליץ גם לכם להשאר או להתחיל ככה....

מה שכן תצטרכו לפתוח את המיילים ולבצע קליקים על הפרסומות ולפעמים גם להשאר באתר הפרסומת זמן מה.....

בהצלחה.

****** shuy

אתה רואה פה אתר מסויים שמישהו הפנה אליו? אז מי אמור לשלם לנו על התרד הזה?

אני לא חושב שיש קשר לתמימות לא יותר בכיוון של דXXXXX תבין לבד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...