שאלה לגבי רישום לEBAY,ללא הכנסת מס' כרטיס אשראי. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי רישום לEBAY,ללא הכנסת מס' כרטיס אשראי.

likantrop

Recommended Posts

טוב,אז כמו שניתן להסיק מהכותרת,אני רוצה להרשם לאיביי.

וכמו שניתן להסיק מהכותרת אני לא מעוניין לתת את כרטיס האשראי שלי.

מה אפשר לעשות?

בעיקרון אני מוניין לקנות\למכור בEBAY,פתחתי חשבון ב PAYPAL(ללא הכנסת כרטיס אשראי כמובן) והכל,אבל לאיביי אני לא מצליח לעשות registration בלי כרטיס.

מה אתם עושים?

או שלכולם פה יש כרטיס אשראי?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב,אז כמו שניתן להסיק מהכותרת,אני רוצה להרשם לאיביי.

וכמו שניתן להסיק מהכותרת אני לא מעוניין לתת את כרטיס האשראי שלי.

מה אפשר לעשות?

בעיקרון אני מוניין לקנות\למכור בEBAY,פתחתי חשבון ב PAYPAL(ללא הכנסת כרטיס אשראי כמובן) והכל,אבל לאיביי אני לא מצליח לעשות registration בלי כרטיס.

מה אתם עושים?

או שלכולם פה יש כרטיס אשראי?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:(

DAMMIT.

אז מה אין לי שום אפשרות?

הרי כולם יודעים שמרגע שאתה מכניס את המספר כרטיס אשראי שלך למחזור(?)(ROTATION),בעוד לא הרבה זמן הוא כבר יהפוך לנחלת הכלל.

ואני ממש לא רוצה להתחיל להוציא כרטיס במיוחד בשביל הסיבה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DAMMIT.

אז מה אין לי שום אפשרות?

הרי כולם יודעים שמרגע שאתה מכניס את המספר כרטיס אשראי שלך למחזור(?)(ROTATION),בעוד לא הרבה זמן הוא כבר יהפוך לנחלת הכלל.

נו באמת.. אני נשמע כמו סבתא שלי או מישהו שלא ראה מחשב בשנים האחרונות..הדברים הללו מאוד בטוחים היום, ובמקרה הכי גרוע מה אכפת לך? הרי ויזה (או כל חברת אשראי אחרת) מכסה את כל ההפסדים עם הביטוח, ככה שחוץ מאולי כמה טירטורים אין הפסד כספי.. חוצמזה אתה באמת מכיר מישהו שגנבו לו את הכרטיס דרך האינטרנט? (ואני לא מדבר על מישהו שנפל קורבן לאיזה הונאת פישינג, כי צריך באמת להיות חכם בשביל להכנס ללינקים מפוקפקים ולתת שם את מספר החשבון שלך..)

ד"א, זה בדיוק כמו שאתה נותן את הכרטיס שלך שאתה מזמין פיצה.. עם כל הפרטים שאתה נותן להם איזה עובד ממורמר יכול לפצוח במסע קניות מטורף או משהו כזה..

קיצור אם אתה נרשם דרך פאיפאל אין סיבה לחששו.. (באופן אישי לפחות אני יכול להגיד שאני קונה באייבי כבר שנה וחצי, ואני מאוד מרוצה. אפילו שגנבו לי בארץ את הכ.אשראי, שהחלפתי בפאיפל את החיובים לכרטיס החדש הכל עבר חלק.. הם מאוד מקצועיים בקטעים האלה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DAMMIT.

אז מה אין לי שום אפשרות?

פשוט שטיות... לפי מה אתה אומר, כבר מזמן הייתי צריך להיות מרושש. בו אני ירגיע אותך, מכל העסקאות שביצעתי, עד היום לא היה לי חיוב אחד שגוי.

ודבר שני, כזה קשה לקרוא את דף ההוראות שלהם ? הם מבקשים כרטיס אשראי רק אם אתה נרשם דרך מייל כללי כמו HOTMAIL/YAHOO/GMAIL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...