בן אליעזר: לחקור מות האזרחים הפלסטינים - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בן אליעזר: לחקור מות האזרחים הפלסטינים

MishaK

Recommended Posts

על פי מה שהבנתי זה כבר לא מעודכן, אותם "אזרחים" היו מחבלים בדרך לפיגוע...

חבל שבן-אליעזר דיבר לפני שהיו בידיו את כל הפרטים... לפחות הוא לא היה עושה מעצמו אידיוט (יותר ממה שהוא עכשיו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשמגדירים "מדינה מתוקנת" ו/או "מדינה מערבית" כנראה שמתכוונים למדינה שנלחמת בטרור אבל אינה פוגעת באזרחים חפים מפשע.

אחד הערכים החשובים ביותר עבור מדינה "מתוקנת" היא שמירה על ערכי הדמוקרטיה ,ערכי המוסר והגנה על אזרחים.

כמובן שהרחשו כאן כמה תקלות (לדעתי התרחש כאן ביש מזל, וטוב מותו של פושע טרוריסט מאשר מותם של אזרחינו), ובכדי להראות "בסדר" כלפי העולם צריך לפתוח בחקירה כדי שהכל יראה כלפי חוץ. לא מדובר כאן בכסף ובתשלומים. חקריה פנימית סגרוה של בצבא ולא יותר .

חשוב לציין כי יש לגבות כל אחד מחיילינו מהטר"ש עד הרמטכ"ל ולא לבקר אותם בתקשורת כאשר מתרחשות תקלות כלשהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שוב שואל..... WTF?!?

שוב אין על מה לבזבז את הכסף והזמן? חייבים להתעסק בשטויות האלה? הם היו בשטח שלא היו צריכים להיות וזהו... מה לא מובן?

לכתבה

צריך.

כי שאזרחים פלסטיאנים מתים, זה לא בסדר.

לעיתים אלו נשים וילדים. החים שלהם קשים בכל מקרה,

אין להם אוכל,בית, ו..מחשב. (אפילו לא מחשב קבר ;D)

אז צריך להמנע מדברים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שהתוצאות של החקירה היו:"צה"ל פעל כשורה".

ועל כל פעולה כשרה של צה"ל יש עוד אלף לא כשרות. תראה, בכללי אני תומך בצה"ל אבל לפעמים יש הרגשה, ולפעמים זה פשוט אנשים שאומרים לך את זה בפנים, שלא אכפת לנו כ"כ מחיי ערבים. הרבה פעמים אני שומע אנשים אומרים "אז עוד ערבי מת", ומפליא אותי שדווקא יהודים מסוגלים לומר דברים כאלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתם לב שכשערבים מתים יש רק תגובת ספורות? איפה נייס-1?

כאן, תמיד.

בשבוע-שבועיים האחרונים, מחוסר זמן, פשוט לא הייתי מעודכן בפרטי הפרטים של הדברים שקורים בארץ, ובגלל זה אני ממעיט

קצת בתגובות.

אגב, וזה לא קשור לפרטי הפרטים-ואפילו לא לחדשות, המשפט שלך נשמע מזעזע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ערכתי שום השוואה, אני בחיים לא אחשוב אפילו להשוות מישהו להיטלר.

אמרתי שהרעיון של מוות לעם אחר על מנת לשמור על העם שלך הוא אחד מעקרונות הנאציזם, והוא נאמר אין ספור פעמים ע"י היטלר.

דווקא בגלל מה שקרה לנו, אסור לנו לאחל מוות לעם אחר.

מוות לטרוריסטים - כן.

מוות למי ששולח אותם - כן.

אבל לא 'מוות לערבים' או 'מוות לפלשתינאים'.

תחשבו רגע מה אתם הייתם מרגישים אם הייתם מטיילים ברחובות ניו יורק והייתם רואים שלטים של 'מוות ליהודים'.

'אבל למה מוות ליהודים?!' הייתם שואלים.

'כי אתם רוצחים את הפלשתינאים' תהיה בוודאי התשובה שתקבלו במקרה זה (שהוא כמובן מקרה היפותטי לחלוטין).

זה לא נעים לכם בדיוק כמו שזה לא נעים לאחמד שמוכר שווארמה ברחוב ומשלם מס הכנסה לשמוע 'מוות לערבים'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולנו צריכים להצביע לפוהההדד השמן, אדם שאין לו שכל ורצון , אדם בלי כלכלה וחזון, אדם שאוכל רק שווארמה ותיזהרו שלא יחטוף חררה.

טוב חברה רובכם פה עוד עם החלב על השפתיים מאמא ואין לכם שום קשר עם מה שקורה בשטח.

מספיק היה לראות אתמול בטלוויזיה איך כל הערבים 80% מאמינים שיהודים פיצצו את מגדל התאומים!!!!!!!!

ולא מספיק לראות איך ילדים ערבים מתפסים על טנקים .

למי אתם מאמינים , יש פתגם אצל יהודי מצרים שאומר" יש להאמין לערבים רק אחרי שהוא מת 40 שנה בקבר".

ואני מאמין לכך, עם תשאלו את רוב יהודי המזרח תגלו כי רובם אינם מאמינים כלל וכלל לערבים , אותם משפחות ממוצא מזרחי שחיו שנים לצד ערבים , אינם סומכים עליהם בגרוש.

וכן למה עלינו להכיר מכך שמתו ערבים וועבודת חקירה.

יש לנו בעיה ליהודים , אנחנו נמושות , ופחדנים ומלקקים לעולם , מפחדים מה יגידו העולם והערבים.

מתי אנשים יתעוררו ויראו שאותנו תמיד שונאים , והערבים מנצלים כל במה דמוקרטית שלנו בארץ כמו ברגותי כדי להראות לעולם כמה שאנחנו

רעים.

עם היה לנו ביצים כמו לרוסים , לא היה שום בעיה של אינטיפדה.

ברגותי היה מחוסל בבית ולא היו שומעים עליו יותר.

משפחות המחבלים היו מרוטשים מתחת להריסות בתיהם , למען יראו ויראו _( דרך אגב זה עבד בלבנון , שמחבל הרג כמה חיילים רוסיים, החליטו הרוסים לשחוט את משפחתו של המחבל ומאז אף אחד לא התקרב אליהם)

אולי צריך להגיע לשלום אבל לא ראיתי אף אחד מתנצל על הרג יהודים חפי פשע, אף אחד בעולם לא אומר או עושה משהו.

תמיד לנצח נהיה שעירי לעזעזל של העולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היינו בעלי עוצמה כמו של רוסיה, באמת לא הייתה בעיה. השאלה אם אנחנו רוצים כוח כזה?

ומה הקשר הדוגמאות שאתה נותן? בגלל הנסיבות הפלשתינאים מתנהגים ככה... חוץ מזה מה אתה רוצה, שיראו לך את אלה שתומכים בשלום?

מובן שלא, כי זה לא מעניין באותה מידה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...