גשר לשיניים...איך? - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גשר לשיניים...איך?

T-Flash

Recommended Posts

חח איזה רטרו לקרוא את הת'ראד הזה, מזכיר לי מה אני עברתי עם הגשר והפלטה

3 שנים כמעט סבלתי עם הדבר הזה, מאמצע כיתה ו' עד כיתה ח'

ארר, להיזכר בהחלפת חוט של הגשר עושה לי צמרמורת, השיניים כאבו רצח יומיים אחרי, וקרה לי גם איזה יום שלא חתכו את החוט בסוף מספיק, וזה שרט אותי

במבה לא נראה לי שהעזתי לאכול עם זה, ובטח שלא תפוח, אבל תמיד אחרי ארוחות רציניות נתקע בזה מלא אוכל, בע

אני זוכר איך שמחתי אחרי שסיימתי עם הגשר והפלטה המעצבנת :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנשים, מה לגבי הרחבת הלסת?

הייתי אצל אורטודנטית ונאמר לי שאני צריך לעשות הרבה של הלסת העליונה וזה בעצם מכשיר ששמים בלסת העליונה וכל יום (או כל פרק זמן מסויים) צריך למתוח אותו או משהו בסגנון וזה בעצם שובר את עצם הלסת העליונה ומרחיב את החניכיים.

תהליך כואב? כי אני יודע שהוא לפרק זמן קצר (חודש בערך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ששש

"גאון של אמא"

אתה ילד משועמם שפתח משתמש חדש,בגלל שנתנו לו באן.

:lol:

תצא קצת מהמחשב,לא יזיק.

עכבר.

אני יכול לעשות לך סיור בגינה שליד הבית שלך יא מעפן..

נראה לי אתה זה שכל הזמן יושב במחשב כמו הומו...

וד"א, איך אתה יודע שקיבלתי באן? שוב הוכחת שאין לך חיים.. לך למכון אולי תמצא שם מישהו שינענע אותך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים, מה לגבי הרחבת הלסת?

הייתי אצל אורטודנטית ונאמר לי שאני צריך לעשות הרבה של הלסת העליונה וזה בעצם מכשיר ששמים בלסת העליונה וכל יום (או כל פרק זמן מסויים) צריך למתוח אותו או משהו בסגנון וזה בעצם שובר את עצם הלסת העליונה ומרחיב את החניכיים.

תהליך כואב? כי אני יודע שהוא לפרק זמן קצר (חודש בערך)

היה לי כזה לתקופה מסויימת בתחילת היישור שינים שלי.

לרוב עושים את זה למי שבאמת יש מבנה לסת "בעייתי" ושיניים גם. (ברכותי, יש בך גנים משובכים!)

שמים מכשיר כזה שנראה כמו X על הלסת העלינוה (אני קראתי לזה עכביש בזמנו).

זה די מציק, כי כל פעם נתקע בין הX הזה לבין הלמעלה של הלסת שלך איזה חתיכת של אוכל או משו כזה..

וצריך לשאוב את זה החוצה.. :errrr:

כל כמה זמן (נדמה שזכור לי) שאתה מהדק בעצמך את זה.

(לא בטוח, יכול להיות שהרופא בעצם מהדק)

וזה מפעיל לחץ על הלסת.

לא ממש כואב, ולא קריטי כל כך.

רק עוד ג'וק מעצבן בחלל הפה.

לי בתחילת היישר שיניים עשו בריקטים (ברזלים..כמובן) + המכשיר הזה להרחבת לסת + מעין "פלטה" כזאת לשיניים התחתונות

שצריך לשים מידי פעם..ה"פלטה" הזאתי הייתה ברזל עגול כזה (בצורה של חצי העיגול של השיניים למטה) שכל קצה (2 קצוות) של הברזל

היה מתחבר לשן בסוף (לשן הטוחנת האחרונה).

היה לי ממש פרויייקט בפה. אבל זה משתלם! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורידו לי את הגשר לפני 4 חודשים ואני שם את הפלטה הדפוקה הזאת רק בלילה יש לי ילד בכיתה שלא שם פלטה וראיתי את התוצאות אז מוסר השכל תלבשו פלטה

גשר זה דבר מעפן ומעצבן אבל אתה תדגבר רק בשבוע הראשון כל הפה יכאב לך רצחחחח!!!!!! אז תיהיה מוכן אחרי זה מתרגלים רק תיזהר כשאתה משחק כדורגל כדורסל ושאר המשחקים כי נחתכה לי השפה מלא פעמים בגלל כדורים שעפו לי לפנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה מקריאת הת'רד והתגובות של האנשים אני קולט שיצאתי מזה יחסית בזול..

אין לי חורים ובעיות שיניים. עשיתי רק שנתיים וחצי טיפול של גשר..בהתחלה שמתי רסן אבל באיזשהו שלב עשה לי פריחה בצוואר או משהו ומאז לא החזרתי.. :D

והתחלתי את הטיפול בגיל 14

הדבר היחיד שנשאר לי עכשיו הוא RETAINER על השיניים האמצעיות העליונות והתחתונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...