מבחני בגרות בארה"ב.... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבחני בגרות בארה"ב....

J0HNiE

Recommended Posts

אני איש ארץ מדינת ישראל!

בגלל הצבא הישראלי המדינה עדין שם וגם האזרחים למרות מה שרון עשה עם הצבא והפך אותו לצבא פוליטי... אני עדין מאמין שכל החיים שלי הצבא הגן ושמר עלי ועכשיו הגיע הזמן שלי

חוץ מזה אני חושב שהצבא יעזור לי להתבגר...

אבל אני חושב שאם הצבא שלנו היה על בסיס עבודה כמו בארה"ב אז היה עדיף לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=161810.msg1368517#msg1368517 date=1137116265]

אבל אני חושב שאם הצבא שלנו היה על בסיס עבודה כמו בארה"ב אז היה עדיף לא?

הצבא הישראלי הוא בעיקרון עבודה... אתה חוזר הביתה כל כמה שבועות... בארה"ב בן דודו שלי במרינס (ד"א בחרב של המרינס יש מגן דוד :D:D:DD:D:) הוא יכול להשאר באיזה בסיס כמה חודשיים...

בכל מקרה אני עדין מאמין שבגלל הצבא שלנו עדין על המפה והגיע הזמן שלי לתרום למדינה מתי שהיא תרמה לי ואמר לי אחד מהמרינס עזוב אותך פוליטיקה, תעשה את זה בשבילך, בשביל המדינה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחיחחיחילהלאלההה סתם ,למה?

אמריקה אחלה מקום,אבל הכבישים שם זה עולם אחר!

בישביל לפנות ימינה [בחלק מהמקומות] צריך ליפנות שמאלה לעשות U TURN ולפנות ימינה [לא כמו אצלנו שיש כביש שמישתלב לצד]. :kopfpatsch:

אני זוכר איזה מקום שבישביל לפנות שמאלה אז היה צריך לעמוד באמצע הכביש ואז לפנות. [כשמאחוריך ולפניך עוברים מכוניות במהירויות של 120+ כמעט מיתנגשים בך].

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחיחחיחילהלאלההה סתם ,למה?

אמריקה אחלה מקום,אבל הכבישים שם זה עולם אחר!

בישביל לפנות ימינה [בחלק מהמקומות] צריך ליפנות שמאלה לעשות U TURN ולפנות ימינה [לא כמו אצלנו שיש כביש שמישתלב לצד]. :kopfpatsch:

אני זוכר איזה מקום שבישביל לפנות שמאלה אז היה צריך לעמוד באמצע הכביש ואז לפנות. [כשמאחוריך ולפניך עוברים מכוניות במהירויות של 120+ כמעט מיתנגשים בך].

כמה שאתה לא מבין!

הכביש של הU TURN יש לי כזה ממש ליד הבית

דבר ראשון זה מצויין!

זה כמו one way !!! בשביל לנסוע לכיוון השני שמים לך כל כמה מטרים פניה של U TURN ואתה עושה את זה חלק בלי שום בעיה !

הבישים בישראל נוראיים!!! זבל מזובל !

בחיים לא ראיתי כבישים כאלה גרועים למשל נתיבי איילון... כל מני צמתות....

בקשר לדבר השני שאתה עומד באמצע הכביש אז כדאי שתסתכל יותר טוב יש לך עוד "נתיב" עם קווים צהובים ששם בשביל לפנות שמלאה! שאתה לא תוקע את שאר הנתיבים... ובמהירות של 120 זה גם לא נכון זה פחות מ80 אפילו (50MPH)... התכנון של הכבישים פה מצויין תשאל כמעט כל ישראלי שהיה בארה"ב ויגיד לך...

חות מזה האמריקאים נהגים מצויינים שלא על כל טעות צופרים לך שעה!

בנוסף יש לך גם את האפשרות לפנות ימינה באדום אם אין תנועה, אמא שלי אומרת שזה כל כך הגיוני שהיא ניסתה בישראל לא לעשות את זה!!!

תראה גם כביש 6 לעומת הכבישים האחרים תראה איזה איכות! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...