רשת ביתית (או: שיתוף אינטרנט) בין 2 מחשבים. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רשת ביתית (או: שיתוף אינטרנט) בין 2 מחשבים.

puNani

Recommended Posts

אוקיי אז יש לי האב. העברנו את המחשב הראשי (שלי) למעלה, ואת המשני (של אחותי) השארנו למטה, ליד ההאב וקופסת ה ADSL.

אז חיברתי את המחשב הראשי לכניסה הראשונה של ה HUB ואת של אחותי לכניסה השנייה. חוץ מזה חיברתי כבל מיציאת ה OUT בהאב לקופסת ה ADSL.

יש לי בשני המחשבים WINXP, בראשי הוא PRO באנגלית ובשני הוא HOME בעברית (לא נראה לי שזה מהווה בעיה).

עכשיו לחצתי בהגדרות של ההתקשרות על SETUP A HOME OR A SMALL OFFICE NETWORK, ושם בחרתי שהמחשב הראשי מחובר דרך האב יחד עם עוד מחשבים וכך הוא מתחבר לאינטנרט (האפשרות הראשונה במסך השני כשאני בוחר ב OTHER).

לאחרמ כן נדרשתי לבחור את החייגן שאיתו אני מתחבר לאינטרנט, ובחרתי בו (החייגן מקונפג כבר להתחבר ישירות לספק שלי, בלי הפורטל של WOW). לאחר מכן הוא טען מעט ואז שאל אותי אם אני רוצה להכין דיסקט שאותו אני שם במחשב השני והוא כביכול מקנפג אותו אוטומטית לרשת. בחרתי תחילה שלא. לאחר מכן בהגדרות של החיוג שלי לאינטרנט, בחרתי ב ADVANCED להפעיל את ה SHARING. לאחר מכן הוא שינה לי את הגדרות הIP של LOCAL AREA CONNECTION אוטומטית לאיזה IP מוזר. נכנסתי להגדרות של ה LOCAL AREA CONNECTION ושיניתי את הIP חזרה ל 10.200.1.1 ו 255.0.0.0 והתחברתי לאינטרנט עם החייגן (שהיה לו סמל קטן של יד, אני מניח שזה הסמל של SHARING).

מכאן אני לא יודע איך לקנפג את המחשב השני, האם מישהו יכול להסביר לי? (נ.ב אני בטוח שהכל מחובר תקין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...