10 סיבות למה לא כדאי לקנות GIGABYTE..תרגישו חופשי להוסיף. - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

10 סיבות למה לא כדאי לקנות GIGABYTE..תרגישו חופשי להוסיף.

jacko_il

Recommended Posts

טוב אז לא גלשתי לפה בסה"כ יום ותראו לאן הת'רד הזה התגלגל.. לא ציפיתי לזה בכלל..זה היה יותר ת'רד פריקת תסכול על הלוח המעאפן שלי..

לכל אלו שלא מסכימים איתי - את חלק מהטענות קבלתי והפנמתי - אולי באמת זה רק הלוח שלי שלא משהו (למרות שאני מכיר עוד כמה משתמשים עם דגמים אחרים שגם מאוכזבים מפחות או יותר אותן בעיות..) בכל מקרה נראה לי שעצבנתי יותר מידיי גולשים וזו ממש לא היתה הכוונה.. אלא סתם לתת לגולשים חדשים יותר סיבות (לפי דעתי ורק דעתי האישית) למה עדיף לבחור בלוח אחר (במידה ומעוניינים בOC - אנחנו הרי בפורום ..)

בכל מקרה - הנהלה - תרגישו חופשי לנעול/לסגור את התר'ד אם נראה לכם שאני מדבר שטויות במיץ או גורם אבל לחברה.

בכל מקרה - אוהב את כולם.

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב אז עד לפני כמה ימים הסכמתי עם חבר שלי כמעט וחשבתי שגם הלוח שלי מסריח אבל אחרי שעדכנתי ביוס והגעתי לOC של 2700MHZ במקום 2000MHZ אני חושב שזה נכבד ביותר ,אני מאמין שעם dfi הייתי מגיע ליותר אבל זה מה יש ועם זה ננצח עד שיהיה כסף ונחליף.....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל הK8NF9 שלי ממש מסריח (הוא הגיעה עם הF2 ביוס)

איזה לוח אתם מכירים שניתרע בבוט ולא מזהה כוננים??

מישתמש בקירור פסיבי לציפסט וכדי שהמיתשמשים בלוח לא יפחדו מהטמפ' של הציפסט הם ביטלו את החיישן!!

אם קובעים מתח מסויים למעבד אז הוא לפעמים שוכח את זה ונותן את המתח הרגיל

עיצוב כל כך גרוע של הלוח שלא מאפשר להחליף לציטפסט ביגלל הקירבה לכ.מ

ועוד רשימה ארוכה........

אפילו לECS אין בעיות כאלה

חחחחחחח

בקיצור כל רגע אני רוצה להוציא אותו ולישבור אותו עם פטיש :pissed:ולצלם ולישלוח לGIGABYTE ושלידו יראו את הקופסה של לוח DFI חדש ;Dהבעיה היא שאני מיתגייס עוד כמה שבועות אז לא מיתכוון להשקיע בלוח, בכל מיקרה לא אשתמש הרבה במחשב

אבל הכרטיסי מסך שלהם סבבה - ה6200 שלי משוגע על OC

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם ה K8NF-9 לא משהו!

יש לי הרבה בעיות איתו...

מהרגע הראשון אני מצטער שקניתי אותו..

ועוד המוכר שאל ואותי אם אני בטוח שאני רוצה את הלוח הזה, וגם הציע לי לוח אחר... :'(

אני לא מבין אבל, אם הוא כל כך גרוע, למה אנשים המליצו פה עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין על מה כל האשמות האלה!!

אני כבר שנה ומשהו אם הלוח הזה

מתוכם חודשיים על OC שבחתימה שלי

והכל סטוק

ללא שום קירור מיוחד או איזה גרסאת ביוס מיוחדת

אני יכול להמשיך בOC אפילו יותר אבל הזכרונות כבר לא נותנים לי כי הם VALUE

אבל בסה"כ אני מרוצה

האשמות שלך זה כמו לקנות לנסר ולשפר אותה

לחלק מהאנשים אולי זה יצליח יותר לחלק יצליח פחות ולחלק אפילו לא יצליח

אבל זה לא אומר שלנסר זה אוטו חרא וזה גם לא אומר שמיצובישי חברה לא טובה

כמובן שאם היה לי יותר כסף (ואולי קצת מבחר איפה שאני גר) אז הייתי הולך על DFI או ASUS

אבל אני די מרוצה מGB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל הK8NF9 שלי ממש מסריח (הוא הגיעה עם הF2 ביוס)

איזה לוח אתם מכירים שניתרע בבוט ולא מזהה כוננים??

מישתמש בקירור פסיבי לציפסט וכדי שהמיתשמשים בלוח לא יפחדו מהטמפ' של הציפסט הם ביטלו את החיישן!!

אם קובעים מתח מסויים למעבד אז הוא לפעמים שוכח את זה ונותן את המתח הרגיל

עיצוב כל כך גרוע של הלוח שלא מאפשר להחליף לציטפסט ביגלל הקירבה לכ.מ

מה זאת אומרת נתקע בבוט ולא מזהה כוננים?

ושוב, אם פסיבי כ"כ מפריע לך, למה קנית מלכתחילה לוח עם פסיבי?

הבעיה עם החלפת הקירור לצ'יפסט היא בעיה שרוב לוחות האם מבוססי נפורס4 חולקים בה

זאת לא בעיה יחודית לג'יגהבייט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, זו לא בעיה חדשה של GB.

כל עוד הלוח ב OC ישנם מצבים מסויימים שבהם הוא נתקע בBOOT ולא ממשיך לשלב זיהוי הכוננים הקשיחים והכוננים האופטיים. נתקלתי בזה במספר לוחות שלהם בעבר.

היום אני רואה את זה מדי פעם עם ה K8N Ultra-SLI וזה בהחלט לא לוח Low-end של GB, הוא הלוח השני הכי יקר שלהם ל , אחרי ה NXP.

ודרך אגב, עדכון ביוס שנעשה לאחרונה לדי הרבה לוחות פותח המון אפשרויות OC ברוב הלוחות, כדאי להתקין אותו, אצלי אישית יש אפשרויות כמו ב DFI (כמובן שזה לא משליך על פוטנציאל הOC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, זו לא בעיה חדשה של GB.

כל עוד הלוח ב OC ישנם מצבים מסויימים שבהם הוא נתקע בBOOT ולא ממשיך לשלב זיהוי הכוננים הקשיחים והכוננים האופטיים. נתקלתי בזה במספר לוחות שלהם בעבר.

היום אני רואה את זה מדי פעם עם ה K8N Ultra-SLI וזה בהחלט לא לוח Low-end של GB, הוא הלוח השני הכי יקר שלהם ל , אחרי ה NXP.

ודרך אגב, עדכון ביוס שנעשה לאחרונה לדי הרבה לוחות פותח המון אפשרויות OC ברוב הלוחות, כדאי להתקין אותו, אצלי אישית יש אפשרויות כמו ב DFI (כמובן שזה לא משליך על פוטנציאל הOC).

כאשר לוח לא עומד באוברקלוק זה שכיח לראות שהוא נתקע בפוסט

ושוב, לא משנה אם זה לוח של ג'יגהבייט או של או אפילו DFI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מדובר על אי-עמידה בOC.

מדובר על תקיעה בBOOT (לא ב POST) אחת לכמה אתחולים כשהלוח כן עומד בOC.

למשל, אני יכול להעלות את ה BUS מ200 ל205 והלוח יתקע. Reset אחד והכל יעבוד חלק.

באותה מידה זה יכול לקרות בבאס של 250. השכיחות לא עולה ככל שמבצעים OC גבוה יותר, אלא הלוח יכול להיתקע גם בOC מינימלי ביותר.

אגב, הוא נתקע עם מנורת דולקת, כלומר - תוך כדי זיהוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי לוח של ג'יגהבייט ואני מרוצה המחשב עובד מעולה ולא נתקע ובOC הגעתי לMHZ2700 עם הלוח הזה לא יודע למה אתה שונא את החברה אבל היא מעולה כמובן שלא הכי טובה אבל למשתמש הביתי היא מספיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...