10 סיבות למה לא כדאי לקנות GIGABYTE..תרגישו חופשי להוסיף. - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

10 סיבות למה לא כדאי לקנות GIGABYTE..תרגישו חופשי להוסיף.

jacko_il

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הגעתי עם NXP- ל293x9, נחמד בשביל לוח GB.

כמובן לוחות GB אינם לאובר רציני, כבר נאמר כאן...

הבעיה היחידה שאני סובל זה מהמאוורר רועש של צ'יפסט (גם אחרי ניקוי).

רק מה שבטוח זה שבפעם הבאה בשביל אובר נורמלי אני קונה DFI (או מה שלא יהיה לאותה תקופה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגבי רוב הדברים...

נשרף כבר לוח שלהם בלי OC :/

ובOC הוא עושה בעיות,הוא לא מסכים לעלות בלי כונן,הרייד לא רוצה לעבוד כמו שצריך,כרטיס קול הלך ולקח איתו .

בהחלט לוחות מעצבנים,אבל סה"כ אחרי שלומדים את הpattren של הבעיות שלהם יודעים ממה להתחמק...

במחשב הבא,לא יהיה ג'יגהבייט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים לגבי רוב הדברים...

נשרף כבר לוח שלהם בלי OC :/

ובOC הוא עושה בעיות,הוא לא מסכים לעלות בלי כונן,הרייד לא רוצה לעבוד כמו שצריך,כרטיס קול הלך ולקח איתו .

בהחלט לוחות מעצבנים,אבל סה"כ אחרי שלומדים את הpattren של הבעיות שלהם יודעים ממה להתחמק...

במחשב הבא,לא יהיה ג'יגהבייט.

גם לי לא הם מתחילים להזכיר את ATI בתקופת ה"מאיטים גרפים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אתם מדברים...

גיגה בייט אחת החברות המובילות היום בשוק הלוחות-אם(לא מתעסק עם המוצרים האחרים שלהם)

אני מכיר כמה טכנאים מקצועיים(שעובדים בטכנאות) וכולם אמרו לי חד וחלק שהלוחות אם שעושים הכי פחות בעיות הם של גיגה בייט!

אחת החברות המעולות היום בגדר המשתמש הרגיל(לא הOC ) , כל מי שמשליל את גיגה בייט מדבר שטויות רואים שהוא ליימר חסר ניסיון..

לחבר שלי יש לוח אם של גיגה בייט לפני 4 שנים עד היום עובד לו כמו סוס ועוד עם OC נחמד(לא שאני משווה אותו לחדשים)

וכל ה10 בעיות האלו שאמרת הן בולשיט אחד גדול! אף פעם לא שמעתי על המצאות כאלו על גיגה בייט(רק על הסנסור של הצ'יפסט)

ד"א איך הלוחות אם של החדשים?(עם הצ'יפסט 945P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה שטויות אתם מדברים...

גיגה בייט אחת החברות המובילות היום בשוק הלוחות-אם(לא מתעסק עם המוצרים האחרים שלהם)

אני מכיר כמה טכנאים מקצועיים(שעובדים בטכנאות) וכולם אמרו לי חד וחלק שהלוחות אם שעושים הכי פחות בעיות הם של גיגה בייט!

אחת החברות המעולות היום בגדר המשתמש הרגיל(לא הOC ) , כל מי שמשליל את גיגה בייט מדבר שטויות רואים שהוא ליימר חסר ניסיון..

לחבר שלי יש של גיגה בייט לפני 4 שנים עד היום עובד לו כמו סוס ועוד עם OC נחמד(לא שאני משווה אותו לחדשים)

וכל ה10 בעיות האלו שאמרת הן בולשיט אחד גדול! אף פעם לא שמעתי על המצאות כאלו על גיגה בייט(רק על הסנסור של הצ'יפסט)

צודק, אבל מה רע בכ.מסך שלהם? לי יש אחד ואני מרוצה מאוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=161089.msg1362135#msg1362135 date=1136732620]

צודק, אבל מה רע בכ.מסך שלהם? לי יש אחד ואני מרוצה מאוד :)

אחי לא אמרתי כלום בקשר למוצרים האחרים שלהם כי אני לא ממש מכיר אותם(לא אמרתי שהם רעים... :xyxthumbs:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הת'רדים היותר דביליים שראיתי באתר בזמן האחרון

קודם כל, החברה לא מכוונת לציבור האוברקלוקרים (כמו DFI למשל) אלא לציבור הMAINSTREAM (שהוא הרבה יותר גדול)

דבר שני, רוב הדברים שכתבת הם בעיה של דגם/צ'יפסט ספציפי ולא של לוחות ג'יגהבייט בכלליות

בכל לוחות הנפורס 4 הצ'יפסט חם

הביוס מן הסתם תלוי גם בדגם

הקטע עם המתח האוטומטי למעבד הוא לא בכל הלוחות

כנ"ל עם המתח לזכרונות (אצלי אפשר לראות אותו וגם לשנות אותו דרך EASYTUNE)

בקיצור, כנראה נפלת על לוח לא מוצלח במיוחד שלהם

אבל כפי שאתה ודאי יודע, אין הפרט מעיד על הכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כפי שאתה ודאי יודע, אין הפרט מעיד על הכלל

אבל שיש הרבה פרטים זה כן מעיד על הכלל ואני רוצה להזכיר מה שאמרתי מיקודם לא צריך שכל הקונים המבינים לא יהיו מרוצים מהחברה

מספיק שיהיו יותר מ5% כדי להתחיל לחשוב שהחברה לא אמינה

ובנוגע לזה שאמר שיש לחבר שלו לוח שלהם מיליפני 4 שנים אז קודם כל מה שכתבתי כרגע וחוץ מיזה בעולם המחשבים 4 שנים=100 שנים

והרבה יכול לישתנות מאז -עד ליפני כמה שנים ATI היתה מיצרת זבל של ותירא אותם היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה זה הרבה פרטים?

חמישה אנשים?

עשרה אנשים?

עשרים אנשים?

כל עוד הוא מדבר על החברה ולא על דגם ספציפי של הת'רד הזה חסר משמעות

מה גם שחלק מהטענות שלו מגוחכות

בן אדם קונה לוח עם פסיבי ומתלונן אח"כ שיש פסיבי ושהצ'יפסט חם (גם בלוחות עם אקטיבי הנפורס4 רותח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה הוא כתב בהתחלה-10 סיבות למה לא כדאי לקנות ..

וזה מבלבל אני יודע שזה פורום OC וקירור ותאמת אני לא מבין בזה הרבה

אבל אני שונה את גיגביט ביגלל בעיות שהיו לי במוצרים שלהם אז רציתי להגיב

תבקש מימנו לשנות תכותרת או להעביר את זה לפורום- כללי או משהו וזה יפתור תבעיה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיפתור את "הבעיה" זה שהוא יכתוב למשל

10 סיבות לא לקנות K8NF-9 (למשל)

ואז ימנה סיבות ספציפיות

ולא סיבות מגוכחות כמו פסיבי, אף אחד לא אמר לו מראש לקנות לוח עם פסיבי ואם זה כ"כ מפריע לו ב40 ש"ח הוא פותר את הבעיה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב הבעיות שתיארת סודרו בביוסים היותר חדשים..

וחוץ מיזה לי אף פעם לא היו בעיות עם החום של הציפסט למזלי נפלתי על אחד הראשונים שהגיע עם אקטיבי :cool2:

ואגב רוב הדברים שכתבת זה בולשיט 1 גדול :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...